זרע לבטלה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זרע לבטלה

טל קורקוס

Recommended Posts

איזה הקפצה... התרד הזה מתחילת 2010

:lol:

רוני בבקשה בבקשה תגיד לי שכל ההודעות שלך הן בגדר ציניות וזה לא באמת מה שאתה חושב.

לפעמים כשאני צריך לשרוף זמן אני פשוט יושב וקורא הודעות שלך (לא במלואן - רק חלקים, מפחד לשרוף תאי מוח)

אתה בכלל מפנים את מה שאתה אומר?

מה שהבאתי זו באמת גישת יהדות. ההודעה שלך היא ללא טעם( ומכיר את ההתפרצויות הללו :silly: ).אתה לא חייב לקורא אם זה לא מעניין אותך.. זה ממלא נועד למישהו אחר שכנראה לא יגיב לנו כי לא יכול לצאת "משער הגיהנום" .

עכשיו תנחש היכן הציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני זוכר נכון, העניין עלה פעם או פעמיים בתרדים דת ואמונה.

ושם גם התייחסנו לסיפור של האיש ההזוי שעבר אירוע מוחי ואירוע לב קשה והיה מסומם קשות מתרופות לפני תוך כדי ואחרי הניתוח.

וגם טענה הגיונית נכונה לגבי מלאכי החבלה שיש על כל זרע שנשפך "לבטלה".

הרי גם אם הזרע לא "נשפך לבטלה" מילארדים של זרעונים לא יגיעו לביצית ולא יצא מהם תינוק.

ככה שאין שום קשר לזרעונים ולנשמות ולמלאכים שמייצגים את הזרעונים ולמלאכים שמייצגים את המייצגים של המייצגים.

כאלו שטויות. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אתה יודע שאם לא גומרים בכלל אז תוך חודש-חודשיים אתה משפיך בלילה (קרי לילה) שזה גם זרע לבטלה.

לא נדבר שאחרי חודשיים שלא גמרת אם תעשה סקס אתה תגמור ממש ממש מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרי לילה זה לא זרע לבטלה. כאתה עושה את המעשה בכוונה תחילה לשם בטלה -זה זרע לבטלה.

בהחלט שאדם שבכלל לא מוציא או לקח הפסקה, אם יעשה סקס יגמור מהר.( אבל בדרך כלל יש לו כוח לסיבוב שני ;) ) אבל מה זה קשור לזרע לבטלה.

YairTzi

אז מה אתה רוצה, תעשה כרצונך.(בדרך כלל בציבור החרדי מתחתנים בגיל ה20 -אז אל תדאג להם - הם גם בפעולה ) אם למשל אכילת נחש זה בריא לעור, אז בגלל זה אדם ששומר כשרות צריך לא לשמור וכן לאכול אותו.

מותר לשבור איסורים אלו רק ל'פיקוח נפש' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...