האם אתה צם ביום כיפור? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה צם ביום כיפור?

rk666

האם אתה צם ביום כיפור?  

534 הצבעות

1. 1. האם אתה צם ביום כיפור?

Recommended Posts

הבעיה כאן שרוב המגיבים כאן (שלא צמים) הם רוסים שחונכו עוד מגיל קטן לחוסר יהדות, מנהגים וכדומה...

אלה אנשים שלא יודעים לכבד את המסורת שלהם, לא יודעים בכלל מאיפה הם באו.

את האמת אין לי בעיה עם זה. אין לי בעיה להיות חבר של אחד כזה (ויש לי הרבה) , אני לא מאשים אותו, ככה הוא חונך , וחבל !!!

אבל שיעשה את זה בשקט- תאכל בבית, שתה בבית . אל תבוא כאן ותתפאר מזה שאתה הולך לעשות רייסים, או לאכול סטייק,

או בכלל לצחוק על זה שחותכים נייר מראש. זה פוגע ומעליב.

אדם כזה שבא למדינת היהודים (ברוך הבא) צריך לכבד את היהודים ששכן שומרים. אם לא, תחזור לרוסיה (שלום ולהתראות).

כשאתה נמצא בביתי אתה תכבד את המשפחה !!!

מעניין שיש לך הרבה חברים רוסיים ומוזר שאתה עוד חי, כי אתה יודע רוסים לא מקבלים חינוך (כפי שאתה אומר) והם עלולים להחטיף לך על כל מילה לא נכונה >:(

ולמה אתם לא יכולים לכבד את אלה שלא צמים?

זכותם המלאה (!) לא לצום, כמו שגם זכותם המלאה לכתוב כאן ולהתפאר מזה שהם אנשים קצת יותר מתקדמים ממך ושמבינים שצום לא יכפר על שום חטא

תקרא את זה שוב פעם ותפנים:

למה אני צריך לכבד את הרצון שלך ואתה לא יכול את שלי? אתה רואה זה הבעיה של הדת הכל חד צדדי ובדרך כלל לטובתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צם, לא מדליק טלויזיה/מחשב/רדיו

אבל אור כן

ולא מכין לפני זה נייר טואלט

לא צריך להגזים בשום כיוון

לא לאכול כאילו אין מחר או לצום כמו חרדי....

כנ"ל. אור ונייר טואלט זה סתם הגזמה. ומחשב נחשבים בעיני להנאה, ולכן אני לא מדליק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

spiritus, אני נולדתי, ואני חי בארץ , כמו ההורים שלי וכמו סבתא שלי.

ואני לא צם, לא חותך נייר מראש ומדליק חשמל, אני רוסי?

את הדעות המפגרות שלך תשמור לעצמך.

יש הבדל בין לא לצום לבין לעשות רייסים ביום כיפור.

והדעה היא לא בדיוק שלו, רוב העליות משנות ה90 והלאה היו עליות מסיבות כלכליות ולא כמו העליות של שנות ה50 ולפני.

מאיפה לדעתך הגיעו הצלבי קרס לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והדעה היא לא בדיוק שלו, רוב העליות משנות ה90 והלאה היו עליות מסיבות כלכליות ולא

אמ..

איזה עוד סיבות חוץ מבעיות כלכליות ורדיפות יכולות להיות לעליה.

ובו נשאיר בצד את הציוניות, כי זה דיי סתם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אמ..

איזה עוד סיבות חוץ מבעיות כלכליות ורדיפות יכולות להיות לעליה.

ובו נשאיר בצד את הציוניות, כי זה דיי סתם :P

בו נתעלם מהסטטיסטיקה המוכחת, רק בגלל שזה נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הבעיה היא שציוניים אמיתים הם דיי מועטים.

(באמת איך אפשר לרכוש אהבה למשהו שאף פעם לא ראית :P)

גם אם הם יכירו את הציונות זה לא יעזור.

ובוא נעזוב רגע את הנושא, נראה לך בסדר שביום כיפור יעשו רייסים? שלא יצומו, שידליקו מחשב, שיעשו מה שהם רוצים בבית, אבל רייסים?

דחיל רבאק, בלי קשר ליהדות בכלל, קצת כבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה אחת זה בכלל אסור.

אבל מבחינה שניה כשיש הזדמנות שאין משטרה, זאת הזדמנות נדירה :P

וד"א מה שהוא אמר זה כביש בין-עירוני שאין שם בכלל אנשים, הדבר היחיד שאתה יכול לראות על הכביש זה מכוניות וזהו, גם רוכבי אופניים אין שם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

זה לא משנה אם יש משטרה או אין (ותהיה משטרה, אל תדאג)

כוחות הביטחון בכוננות מלאה, אתה חושב שלא תהיה משטרה?

ואם ערביי מג'ד אל- מכבדים ולא עושים רייסים, חתונות, מסיבות או כל דבר אחר רועש ביום כיפור, מה הבעיה של אותו יצור לכבד?

הם לא יהודים, הם לא ציוניים אבל הם עדיין מכבדים יום אחד בשנה, אז למה שהוא לא יכבד? הוא רוצה לעשות רייסים? שיעשה וימות, אבל בטח שלא ביום כיפור!

יש גבול לכל תעלול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על TaZoK, אבל מה גורם לך לחשוב שהוא רוסי? בעצם אל תענה, אני כבר יודע את התשובה.

לגבי צלב הקרס, זהו סמל שקיים אלפי שנים ומוכר בכל העולם (בקונוטציה שונה מהמקור, לצערי), איזו מין שאלה זו "מאיפה לדעתך הגיעו הצלבי קרס לארץ?" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני מניח שאתה מדבר על TaZoK, אבל מה גורם לך לחשוב שהוא רוסי? בעצם אל תענה, אני כבר יודע את התשובה.

לגבי צלב הקרס, זהו סמל שקיים אלפי שנים ומוכר בכל העולם (בקונוטציה שונה מהמקור, לצערי), איזו מין שאלה זו "מאיפה לדעתך הגיעו הצלבי קרס לארץ?" ?

אמרתי באיזה מקום שהוא רוסי? יש גם עוד יצור לפניו, תזכור את זה.

וצלבי הקרס על בתי כנסת בישראל, בבתי קברות, על קירות, לא היו כאן אלפי שנים. זה הגיע לכאן ביחד עם עולים מסויימים בעליות הכלכליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

גם בהנחה שזה נכון (וזה לא), הפשע המאורגן ועסקאות הסמים הגיעו יחד עם העולים המזרחיים, והאיידס הגיע יחד עם העולים האתיופיים - מה הנקודה שלך?

תעשה את עצמך מפגר...

האם יותר מ50 אחוז מהעולים המזרחיים הם סמים ופשע מאורגן? האם מעל 50 אחוז מהאתיופים הם חולי איידס? לא.

אבל מעל 50 אחוז מהעולים של שנות ה90 מהגוש הקומוניסטי הגיעו לכאן מסיבות כלכליות, בלי שום קשר לציונות, בלי שום קשר לדת, בלי שום קשר למדינה, אמרו להם שיש כאן כסף קל והם הגיעו, הביאו איתם ביחד להקות ניאו נאציות, אלימות, פשיעה (הרבה יותר גדולה ממה שיש בכל עדה אחרת), זנות (כמה זונות אתיופיות או מזרחיות "מייבאים" לארץ?)

אתה יכול להגיד שזה לא נכון, לך תתווכח עם הלמ"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בהנחה שזה נכון (וזה לא), הפשע המאורגן ועסקאות הסמים הגיעו יחד עם העולים המזרחיים, והאיידס הגיע יחד עם העולים האתיופיים - מה הנקודה שלך?

הנקודה היא שההתבוללות של היהודים בישראל קיבלה עליה משמעותית כשהעולים הרוסיים עלו מחבר העמים. נקודה.

לחלקנו זה מפריע, ובחלק האחר זה פוגע. סוף דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...