האם אתה צם ביום כיפור? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה צם ביום כיפור?

rk666

האם אתה צם ביום כיפור?  

534 הצבעות

1. 1. האם אתה צם ביום כיפור?

Recommended Posts

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובכן, What do you know, אכן פניתי לאתר למ"ס (www.cbs.gov.il) ומצאתי שם דו"ח מאוד מעניין, להלן מספר ציטוטים רלוונטיים מתוכו:

"77% מיוצאי חבר העמים הם יהודים "

" 70 אחוז מיוצאי חבר העמים עבדו לפני עלייתם. בארץ, דפוס זה נשמר והוא בולט במיוחד בין העולים הוותיקים יותר, שנהנו מאפשרויות התעסוקה שהיו קיימות בתחילת שנות ה-90 "

" העולים מחבר העמים הביאו לארץ הון אנושי עשיר. קרוב ל-60% מהם הם בעלי השכלה על-תיכונית, לעומת 40% מכלל היהודים בישראל. כמו כן, לעולים נסיון רב בעבודה, לרבות בתחומים הדורשים הכשרה ממושכת "

" מבין עולי 1999 שעבדו לפני עלייתם, 58% היו בעלי מקצועות מדעיים, אקדמיים, חופשיים וטכניים. כמעט כפול מאשר באוכלוסיה היהודית."

מעניין יהיה להשוות את זה לעולים ממרוקו, תימן, אתיופיה וכו'..

גם אני ניסיתי להכנס אבל האתר לא עלה ???

בכל מקרה זה רק מאמת משטענתי למגרש שלא ברור מאיפה שאף את המספרים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שלקחו את הדברים שאמרתי מקודם בפרופורציות לא נכונות בכלל.

אמרתי ואני יגיד שוב בהסברים יותר מפורטים כדי שלא יתפוס אותי פה בקטנות, וינסו להכשיל אותי מול שאר משתמשי הפורום.

אז ככה. רוב (לא כולם, רוב) האשים שמגיבים פה שלא שלא צמים הם רוסים (שוב- לא כולם, אלא רוב).

אני לא מאשים אותם, זה החינוך שהם קיבלו עוד מגיל קטן וכניראה שבגלל זה בחרו לא לכבד מנהגים ומסורת בצורה הכי מנימלית שאפשר.

אני מכיר אישית רוסים בודדים שכן צמים ומכיר כאלה שלא. אין לי בעיה איתם בכלל. אחלה אנשים שבחרו (ולא באשמתם) לא לכבד מנהגים,

אבל הם עושים זאת בצרה מכובדת, לא בפרהסייה.

תרצו או לא תרצו זאת מדינת היהודים. ליהודים יש מסורת כמו לכל לאום אחר. את הלאום ומנהגיו יש לכבד גם אם אינך שומר

מנהגים ומסורת. מה זה לכבד? אל תאכל לחם בפסח בפומבי- תאכל בבית. אל תעשה רייסים או תאכל נקיק ליד ערסים ביום כיפור.

מי שבוחר לא לכבד כמו חלק מהאנשים פה, פשוט מקומו לא פה !!! כמו שאמרתי - באתם לביתי (שהוא גם ביתכם), תכבדו את המשפחה.

אני לא מבין אותכם, מה כבר מבקשים ממכם?! תישארו בבית, תאכלו, תשתו, תעשו מה בראש שלכם ובאותה הזדמנות גם תכבדו את אחיכם היהודים כמוכם שכן צמים ולא רוצים לראות איזה מישהו מנפנף להם בפיתה עם שוקולד או דופק איזה רייס.

אז מה אמרתי לא בסדר?! קחו דברים בפרופורציות. מישהו לא מסכים איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שלקחו את הדברים שאמרתי מקודם בפרופורציות לא נכונות בכלל.

אמרתי ואני יגיד שוב בהסברים יותר מפורטים כדי שלא יתפוס אותי פה בקטנות, וינסו להכשיל אותי מול שאר משתמשי הפורום.

אז ככה. רוב (לא כולם, רוב) האשים שמגיבים פה שלא שלא צמים הם רוסים (שוב- לא כולם, אלא רוב).

אני לא מאשים אותם, זה החינוך שהם קיבלו עוד מגיל קטן וכניראה שבגלל זה בחרו לא לכבד מנהגים ומסורת בצורה הכי מנימלית שאפשר.

אני מכיר אישית רוסים בודדים שכן צמים ומכיר כאלה שלא. אין לי בעיה איתם בכלל. אחלה אנשים שבחרו (ולא באשמתם) לא לכבד מנהגים,

אבל הם עושים זאת בצרה מכובדת, לא בפרהסייה.

תרצו או לא תרצו זאת מדינת היהודים. ליהודים יש מסורת כמו לכל לאום אחר. את הלאום ומנהגיו יש לכבד גם אם אינך שומר

מנהגים ומסורת. מה זה לכבד? אל תאכל לחם בפסח בפומבי- תאכל בבית. אל תעשה רייסים או תאכל נקיק ליד ערסים ביום כיפור.

מי שבוחר לא לכבד כמו חלק מהאנשים פה, פשוט מקומו לא פה !!! כמו שאמרתי - באתם לביתי (שהוא גם ביתכם), תכבדו את המשפחה.

אני לא מבין אותכם, מה כבר מבקשים ממכם?! תישארו בבית, תאכלו, תשתו, תעשו מה בראש שלכם ובאותה הזדמנות גם תכבדו את אחיכם היהודים כמוכם שכן צמים ולא רוצים לראות איזה מישהו מנפנף להם בפיתה עם שוקולד או דופק איזה רייס.

אז מה אמרתי לא בסדר?! קחו דברים בפרופורציות. מישהו לא מסכים איתי?

צודק מאוד.

נגעת בנקודה החשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אתה לא מוכיח שהם ידעו מהו חשמל

ואתה לא מוכיח שאלוהים הוא חייזר...

זה שהם השתמשו במילה הזאת לא אומר שזה למה שהם התכנווונו....

העברית המדוברת היא בת 100 שנה בערך, ויכול להיות שאליעזר בן יהודה חשב שהמילה הזאת מתאימה כדי לתאר (ELECTRICITY).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...