מפרט לגיימינג ועבודות כלליות למס' שנים הק&#151 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג ועבודות כלליות למס' שנים הק&#151

aviran_n

Recommended Posts

המפרט ישמש את אחי הקטן (15) לגיימינג ואת שאר בני המפחה לאינטרנט ועבודות אחרות במחשב.

חשוב לנו שהמחשב יהיה מרכיבים איכותיים ולא יזדקק לשדרוג במס' שנים הקרובות.

נכון לעכשיו הכיוון הוא המפרט הבא:

73038805.png

כמו שמצויין במפרט, אין צורך בציוד היקפי כלשהו פרט למסך ואין צורך בדיסק קשיח. צורב אפשר להוסיף כאופציה וירכש אפילו כחריגה מהתקציב.

אשמח לשמוע את דעתכם על המפרט + הצעות לשינויים.

את ההצעות יש לבסס על מבחר החלקים הקיימים ברשתות KSP ואייבורי בלבד (ואין בעיה לקנות מכל אחת מהרשתות חלק מהרכיבים, ההרכבה מתבצעת על ידי.).

תודה לעוזרים ושבוע טוב,

אבירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לנו שהמחשב יהיה מרכיבים איכותיים ולא יזדקק לשדרוג במס' שנים הקרובות

לעבודות משרדיות הוא לא יצטרך שידרוג בזמן הקרוב

אבל למשחקים כן, מכוון שהתחום מתפתח מאוד מהר, על פי נסיון העבר תצטרך לשדרג את כרטיס המסך אולי גם להוסיף תוך שנה-שנתיים כדי לשחק על הגדרות גבוהות

הספק שלקחת מודולרי , אם הדבר לא חשוב לך אז קחת מסדרת ECO או S12II של seasnic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שהצורך לשדרוג לא יהיה מצד העבודות המשרדיות אלא מכיוון הגיימינג.

הכוונה שלי היא להפיק מתקציב של 5.5K את המחשב ש"יחזיק" תקופה כמה שיותר ארוכה ללא שדרוגים.

בנוגע לספק, רשמתי לי ואקח בחשבון. תודה לך.

מה בנוגע למסך? יש מומלצים יותר בתקציבו? לוח אם? זכרונות? הצעות לשינויים כלשהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך.

הקניה תתצבע ככל הנראה אך ורק מKSP ואייבורי.

בכל אופן בקשר להצעתך, אני לא מתייחס לתושבת המעבד כשיקול מהסיבה שמניסיוני בעבר, ביצועי המעבד שאני קונה מספיקים לי עד שמתחלפות לפחות 2 תושבות מהתושבת שקניתי כך שאופציית שדרוג מעבד לא רלוונטית עבורי ברוב המקרים.

לרכיבים שהצעת יש יתרונות נוספים על אלו שבמפרט שהעלאתי פרט ל300 ש"ח הפרש ותושבת המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאת המפרט הזה אחי (שחבר גם הוא כאן באתר) הציע ואת הקירור כבר שמתי כמועמד ראשון להחלפה.

אני אחליף אותו למשהו טיפה יותר רציני ושקט. אני לא חושב שבמחשב הזה אבצע OC בעתיד. ואם אחליט שכן, ממש לא יהיה מה שיגביל אותי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן בקשר להצעתך, אני לא מתייחס לתושבת המעבד כשיקול מהסיבה שמניסיוני בעבר, ביצועי המעבד שאני קונה מספיקים לי עד שמתחלפות לפחות 2 תושבות מהתושבת שקניתי כך שאופציית שדרוג מעבד לא רלוונטית עבורי ברוב המקרים.

יש עוד יתרונות אבל בינתיים זה לא הנקודה. מה שאני שואל זה - מה זה משנה? אפילו אם לא היה הפרש של 300 שקלים אלא המחיר היה זהה, יש יתרון של תושבת אז זה טיפשי לקחת את השילוב של , בין אם היתרון ישים בשבילך או לא.

במילים אחרות: איזה יתרון לדעתך יש לרכיבים שבחרת מלכתחילה על פני הרכיבים שאני הצעתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הייתי חובב והייתי שמח לקנות מערכות שמבוססות על המעבדים שלהם אבל הניסיון הוכיח לי שלפעמים עדיף לזרום עם העדר.

עד היום, אם אני צריך להשיג לוח אם למעבד בסוקט 478 הדבר עדיין אפשרי (קשה, אך ניתן) בזכות העובדה שמערכות היו ועדיין נמכרות בכל חור ויש הרבה מקומות שנשארו להם חלקים ישנים במלאי. לעומת זאת, ממש לא מזמן נאלצתי להשיג לסוקט 939 שחדש יחסית ל478 ולאחר הרבה ניסיונות וחיפושים, נאלצתי לוותר.

כך שגם אם אשלם מעט יותר, וגם אם התמורה תהיה במעט פחות גבוהה, לצערי עדיף "לזרום עם העדר" כי מניסיוני זה פותר הרבה כאבי ראש עתידיים.

הספק שלקחת מודולרי , אם הדבר לא חשוב לך אז קחת מסדרת ECO או S12II של seasnic

אתה בטוח שהוא מודולרי? כי מבדיקה שערכתי מדובר בספק רגיל לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...