משטרת ישראל גרסת 2010: תפסו גנב>חירבנו עליו והשתינו, וביצועו מעשה מגונה והתעללו - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטרת ישראל גרסת 2010: תפסו גנב>חירבנו עליו והשתינו, וביצועו מעשה מגונה והתעללו

Rafi921

Recommended Posts

Klayhamn עזוב אין לי כוח לשטויות שלך

איך אומרים בצפון תל אביב ... -אין לי אתך שיג ושיח ;D

אני אקח את התגובה הזו הזה כהיעדר מענה הולם = כשלון להגן על דעתך בדיון

מבחינתי הוכחת שאני צודק. אני מקווה שאתה מבין זאת, וששום חמום (חס וחלילה) לא יחשוב בטעות שפגעת בו / חברה שלו / באוטו שלו - ויחליט לסגור איתך חשבון - כי אז תגלה שאני צודק בדרך הקשה.

לא ברור לי למה אנחנו משחקים ב-"משחק הדיאלקטים". אתה מצפון ת"א?

בכל מקרה, אנסה להצטרף למשחק:

איך אומרים בארמית -

אסתרא בלגינא קיש קיש קריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אקח את התגובה הזו הזה כהיעדר מענה הולם = כשלון להגן על דעתך בדיון

Klayhamn, מה לעשות שלא לכולם יש טונות של זמן פנוי וסבלנות אינסופית לכתוב כאן מגילות. אם מבחינתך זה "הוכחה" היחידה לצדקתך - מה אני אגיד לך... בכלל אני אוהב את ההגיון הזה של "מי שמדבר יותר צודק יותר". בעצם, זה מסביר למה אתה כזה מעריץ גדול של "קדימה"...

אגב, את זה אני אומר למרות שאני מסכים לחלוטין עם הודעתך הקודמת. אין לי בעיה עם דעותך, יש לי בעיה רק עם הנימוקים שאתה מוצא לצדקתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש עקבתי אחרי הדיון בעמודים האחרונים, אך לכל אלו שהצדיקו את השוטרים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3839392,00.html

לכאורה נראה שאין זו הפעם הראשונה בה השוטרים הנ"ל מרביצים לעצורים, ובפעם הקודמת לא היה מדובר בפושעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Klayhamn, מה לעשות שלא לכולם יש טונות של זמן פנוי וסבלנות אינסופית לכתוב כאן מגילות. אם מבחינתך זה "הוכחה" היחידה לצדקתך - מה אני אגיד לך...

קודם כל זה פורום ולא צ'אט, ולכן כל אחד יכול לקחת את הזמן ולענות גם אחרי שבוע, אם הוא מרגיש שיש לו מה להגיד. מעבר לכך, לא כל אחד חייב לכתוב מגילות. אני אישית נוטה לכתוב הרבה כי קשה לי לבטא את עצמי במספר מילים מועט. אני מאוד מעריך אנשים שמסוגלים לתמצת בצורה בהירה את כל מה שיש להם להגיד, אני לא מצליח.

ושמע, בדיוק על אותו משקל, כשאתה כן משקיע זמן וסבלנות בלכתוב תגובה ארוכה, ומישהו בא ומבטל אותה ב: "אין לי כח לשטויות שלך", זה קודם כל מעצבן/מתסכל, ודבר שני זה עלבון לאינטיליגנציה שלי ושלו. אז, כן, מבחינתי אם הוא טרח להוסיף את ההודעה הזו ולא סתם עזב את הדיון והפסיק להגיב (מה שהיה הגיוני לעשות אם אכן אין לו זמן או כח להתדיין) - מבחינתי זה שקול לויתור על עמדתו בדיון. כשכל מה שיש לך להגיד על עמדה של מישהו זה "שטויות", כנראה שאין לך משהו אחר להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...