משטרת ישראל גרסת 2010: תפסו גנב>חירבנו עליו והשתינו, וביצועו מעשה מגונה והתעללו - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטרת ישראל גרסת 2010: תפסו גנב>חירבנו עליו והשתינו, וביצועו מעשה מגונה והתעללו

Rafi921

Recommended Posts

צודק, כל מי שנגד התעללות בעצורים הוא בעצם מרחם על שופטים.

לך תקנה לך איזה M-16 ותפתור לעצמך את כל הבעיות, בפעם הבאה שייפרצו

לך לבית, תעשה אתה את העבודה המלוכלכת ותתקע לגנב כדור בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ושוב אני אומר - אם המצב המשפטי בארץ היה תקין הייתי מסכים אתך לחלוטין, אבל מה, נכון להיום רק הפושעים זוכים להגנה כי "יש להם זכויות" ואין מי שיגן על האזרחים התמימים.

ואם מחר איזה שוטר יחליט שאתה אשם בביצוע פשע?

גם אז תטען שזה בסדר גמור אחרי שיכניסו לך מכות ותבלה שבוע בבית חולים?

או שהכל בסדר כל עוד זה קורה לאיזה ערבי אחד שלאף אחד לא אכפת ממנו ואף אחד לא מכיר אותו ולא לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא פושע זוטר, מסכן וחסר משמעות.

האמת, עבירות רכוש אלה עבירות קלות

זוטר אולי כן

מסכן ? למה הוא מסכן ? ב"עבודה "קלה ויחסית מאוד מהירה הוא יכול להרוויח הרבה יותר מהממוצע במשק

בלי לימודים בלי קרובים ובלי כלום -גם" השעות עבודה" שלו מצוינות כי הוא בוחר אותם

ערכים נורמלים כניראה גם ככה אין לו ככה שכניראה שאין לו בעיות מצפון

ולמה העבירות האלו קלות בדיוק ? -זה אולי הבעיה שככה רואים אותם במערכת המשפטית אבל זאת טעות גדולה

זה גורם לך בצורך בביטוחים במנעולים וגם מעלה את מחיר הביטוחים

זה גורם להפסד של הרבה מאוד כסף למדינה כי בשוק השחור אין מיסים -בקיצור זה עושה נזק גדול מבחינה כלכלית אבל כניראה לעובדי ציבור בכירים לא ממש אכפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעודד רחמנות על פושעים

גם אני לא.

שוטרים מתפקידם להביא את החשוד למעצר, שימוש אלים ייעשה אך ורק אם החשוד תוקף אותם.

אם כבר לא לגלות רחמנות אז שזה יהיה בפסק הדין.

וכל זה אני אומר כשאני מודע לזה שהוא גנב אופנועים.

מה שנכון נכון, לעשות מאמצים כדי לעצור אותו מותר, אבל אחרי שאתה עוצר אתה מתעלל זה כבר חציית גבול (זה בעצם לקחת את הזכויות של הנאשם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו אשם (שים לב להבדל בין המילה נאשם למילה אשם) - מבחינתי - אין שום זכויות. הוא אובייקט שצריך לסבול כמה שיותר ולמות בייסורים.

מבחינת החוק יש לו זכויות, יש הגבלה לשוטרים בשימוש בכוח וגם יש לו זכות לתת את הגנתו בבית המשפט.

מצד שני, למרות שחוק זה חוק, אני מבין את הצד שלך, גם אני אם הייתי רואה מישהו בשעת מעשה גונב לי את האופנוע הייתי זורק עליו את כל חבילת הסכינים שיש לי בבית, אבל, כנראה אם הייתי עושה זאת בלי מחשבה שנייה בכלל, אז אני הייתי בכלא.

זה איפשהו מתנגש העניין, מצד אחד גונבים את האופנוע ואסור לך לעשות כלום חוץ מלקרוא למשטרה או לצעוק לעבר הגנבים (או במקרה הטוב לתפוס אותם, אם תצליח), מצד שני גנבים זה גנבים ויש ללמד אותם לקח ביד הקשה.

לא סתם החוק "שי דרומי" היה בעייתי כשדיברו עליו, איפה הזכויות של הגנב לעומת האזרח שמגן על האוצר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו אשם (שים לב להבדל בין המילה נאשם למילה אשם) - מבחינתי - אין שום זכויות. הוא אובייקט שצריך לסבול כמה שיותר ולמות בייסורים.

אבל במדינה דמוקרטית, מה שישראל מתיימרת להיות, אדם הוא אשם רק אחרי ששופט קבע שהוא אשם (גם אם זה הכי ברור בעולם שאותו אדם הוא העבריין ואפילו אם הוא הודה בכך, וכבר היו מקרים של פושעים שהודו וזוכו מסיבות אלו ואחרות, בין היתר בגלל שוטרים שהשתמשו בכוח להקבלת ההודאה). לפני זה שלילת אי אלו מזכויותיו תעשה גם כן אך ורק על ידי שופט ולא על ידי אדם אחר, ובטח שלאף אחד אין זכות להכניס לו מכות רצח, ובדיוק כמו שאתה תכנס לכלא (בתאוריה לפחות) על זה שתרביץ לאדם, כל עוד לא תוכיח שזו הגנה עצמית, אפילו אם תפסת אותו בשעת גניסה מהבית שלך - גם השוטרים צריכים להענש על זה מכיוון שהם לא מעל החוק. מצטער, אם זה לא מוצא חן בעיניך אתה מוזמן ללכת מפה ולנסות להקים מדינה משלך עם החוקים שלך, או לעבור למדינה עם חוקים שמתאימים לך.

ובבקשה, אם אין לך משו אמיתי לומר, תחסוך ממני את התגובה המפגרת, התינוקית והצפויה שלך (אין צורך שתחזור בפעם המליון על זה שאני "מתייפייף שמאלני מלטף ערבים" או איך שבא לך לומר את זה, כבר הבנתי את דעתך עלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל במדינה דמוקרטית, מה שישראל מתיימרת להיות, אדם הוא אשם רק אחרי ששופט קבע שהוא אשם (גם אם זה הכי ברור בעולם שאותו אדם הוא העבריין ואפילו אם הוא הודה בכך, וכבר היו מקרים של פושעים שהודו וזוכו מסיבות אלו ואחרות, בין היתר בגלל שוטרים שהשתמשו בכוח להקבלת ההודאה). לפני זה שלילת אי אלו מזכויותיו תעשה גם כן אך ורק על ידי שופט ולא על ידי אדם אחר, ובטח שלאף אחד אין זכות להכניס לו מכות רצח, ובדיוק כמו שאתה תכנס לכלא (בתאוריה לפחות) על זה שתרביץ לאדם, כל עוד לא תוכיח שזו הגנה עצמית - גם השוטרים צריכים להענש על זה מכיוון שהם לא מעל החוק. מצטער, אם זה לא מוצא חן בעיניך אתה מוזמן ללכת מפה ולנסות להקים מדינה משלך עם החוקים שלך, או לעבור למדינה עם חוקים שמתאימים לך.

ובבקשה, תחסוך ממני את התגובה המפגרת, התינוקית והצפויה שלך (אין צורך שתחזור בפעם המליון על זה שאני "מתייפייף שמאלני מלטף ערבים" או איך שבא לך לומר את זה).

+1

האינסטינקט אומר לפגוע בגנב ולא משנה מה יהי... אבל לזכות כל נאשם/אשם עוד לפני ששפטו אותו יש הגנה.

לכן אסור לפגוע בו למעט להביאו למעצר בגין החשדות הקיימים.

מה שעשו היס"מניקים זה למעשה לקחת את החוק לידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.falunnews.org.il/torture_methods/

זה המקום בשבילך! מומלץ בחום ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לעודד פעולות מסוג אלו בשום מקרה אלא אם כן אתם רוצים להיות בסטטיסטיקת "טעות בזיהוי" ולקבל מכות לפני בכלל שעשיתם משהו.שוטרים צריכים לראות בעצמם שווים לחוק ולא לקחת תחוק לידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? על מה אתה מדבר? למה מגיע מוות למי שגנב משהו? אתה נורמלי? לא כל מי שגונב עושה זאת כי הוא "רודף בצע שרוצה את מה שיש לאחרים".

יש אנשים שגונבים כי זו המציאות האומללה שהם נולדו לתוכה, הם נולדו בביוב, גדלו בביוב - והם ימותו בביוב. זה שהם גונבים לך טלוויזית LCD לא אומר שאחר כך הם יושבים להם בסלון המרוהט והמצוחצח שבנו לעצמם בכסף שגנבו , אוכלים גבינה ושותים יין.

בכל מקרה, גם אם מדובר ב-"רשע בן רשעים" - לא מגיע לו למות בגלל גניבה. היחידים שמגיע להם "למות" הם אלו שלקחו את חייו של אדם אחר. וגם אז - זה רק באופן "תיאורטי" - בפועל אני מתנגד לעונש המוות כיוון שזה עונש בלתי הפיך, ואני מעדיף ש-1000 רוצחים יסתובבו חופשיים מאשר שאדם אחד חף מפשע יוצא להורג על לא עוול בכפו.

לא קראתי את כל הת'רד אבל מרפרוף קל נראה שיש פה אנשים שלא מבינים את מהות הדמוקרטיה, או החוק.

אדם הוא חף מפשע עד שתוכח אשמתו, וכל אדם זכאי למשפט הוגן.

זה אומר שלמרות שלכולנו היה ברור שיגאל עמיר רצח את יצחק רבין, עדיין היה צריך לערוך לו משפט מסודר, להציג כתב תביעה, להאשים אותו באישומים כאלה וכאלה, והכי חשוב - לתת לו להגן על עצמו ולהשמיע את קולו, ורק לאחר מכן לתת להרכב שופטים להכריע בעניינו (וגם לאפשר לו לערער במידת הצורך). כל זאת, בדלתיים פתוחות ובאופן שקוף שמאפשר לכל אדם לעיין בראיות, בפסק הדין, ובפרוטוקול המשפט.

הסיבה לכל ההליך ה-"סבוך" הזה כדי בסך הכל "להרשיע בן אדם" - היא בגלל המשמעות העצומה שטמונה בכך. להכריע שבן אדם אשם זה משהו שאסור שיעשה בקלות-דעת או על פי "דעת ההמון". אנחנו לא איראן או תימן, ולא סוקלים פה אנשים ברחובות או תולים אותם בכיכר העיר בגלל "שמועה" שהם אשמים.

ממש לא מזמן ראיתי של אדם בתימן שהואשם באונס, נלקח לכיכר העיר, לעיני אלפי צופים, הושכב על שטיח כשלעיניו כיסוי - ואז נורה לעבר ראשו צרור של יריות מתוך תת-מקלע. נראה לך שמישהו בכלל טרח לבדוק האם הוא באמת אנס?

00sec1bk.thumbnail.jpg

האם במדינה כזו אתה רוצה לחיות? מדינה שבה מחר אתה עלול להיחטף ע"י איזו משטרה חשאית, ושיגזרו את דינך ללא משפט? שההמון המשולהב יריע ויצעק "אללא אכבר" בעוד מרססים את מוחך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מעדיף ש-1000 רוצחים יסתובבו חופשיים מאשר שאדם אחד חף מפשע יוצא להורג על לא עוול בכפו.

אני מאוד לא מסכים אתך

אתה יודע כמה קורבנות יהיו בגלל ה1000 האלו ?

ה1000 האלו יעשו נזק הרבה יותר גדול מאדם אחד חף מפשע שימות

חוץ מזה לפי מחקרים לעברינים מסוימים יש הפרעות מסוימות גנטיות (עוברות בירושה ) שמקרבים אותם ל"תחום" עבודה הזה

(יש משהו אם המוח תחפור בגוגל )

מה שאומר שאם תבודד את אותם אנשים מהחברה יהיו לך לפחות תאורטית פחות מקרי רצח

עכשיו ברור שזה לא ירד ל0 אחוז אבל עדיין יהיה בשולים

בכל מקרה מה שקורה היום לדעתי רק גורם להשרצה של יותר עברינים

זה מתחיל בגנבות רכוש אבל בגלל שהרבה מהפשע מאורגן היום זה גם אופך לרצח ומכירת סמים

בעצם נותנים לפושעים קטנים מספיק זמן להתפתח לברוני פשע בזה שגם אותם עברינים יחסית קטנים לא יושבים בכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד...

אתה לא מבין שאין לך זכות להחליט מי יחיה ומי ימות? אתה רוצה להעביר את הדיון ליוג'ניקס בבקשה, אבל בוא נזכור

שזה רעיון נאצי במקור (הם התחילו עם השבחת הגזע).

קיצר קרירין, מי שמבטל חיי אדם סופו שיבטלו אותו, כי אני רוצה לראות מה תגיד אם יהרגו את אמא אבא אח על לא עוול בכפם, אני בטוח

שהמנגינה תהיה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...