משטרת ישראל גרסת 2010: תפסו גנב>חירבנו עליו והשתינו, וביצועו מעשה מגונה והתעללו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטרת ישראל גרסת 2010: תפסו גנב>חירבנו עליו והשתינו, וביצועו מעשה מגונה והתעללו

Rafi921

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את המכות רצח אני יכול להבין, גם את הקקי על הראש אפשר איכשהו להסביר - אבל לשים קליפת בננה מאחורי האוזן???? איזה מין אנשים אלה?!?! אין להם אלוהים?!?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, אני לא יודע אם קראת את כל הכתבה, אבל אתה לא חושב שאתה מגזים?? כמובן שמגיע לו עונש, אבל הוא בן אדם!! ומה שעשו לו לא מגיע לאף אחד... לא משנה מה הוא עשה! איך שוטר יכול לעשות דבר כזה?.... פשוט עצוב. מדינה מגעילה ואנשים אפילו יותר מגעילים.

למזלי אני מוקף חבר'ה טובים... אז אני יודע שיש לנו עוד תקווה :-\ ואת התגובה הזאת אני אומר בנימה עצובה ביותר... ממש עצובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסו אותו גונב על חם? חבל שלא רצחו אותו גם.

:xyxthumbs::yelclap:

לא על חם, זה היה לאחר הגניבה, מסתבר שהפלסטיני הלא כ"כ חכם ניסה לסחוט את בעל האופנוע וקבע איתו מקום , שם חיכו לו השוטרים ועצרו אותו.

לא מצדיק גנבים, שונא אותם, מתעב אותם, ומגיע להם שירקבו בכלא. אבל בתכלס מה שהשוטרים עשו היה תת-רמה.. טוב נו.. משטרת . (משטרה של ערסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסו אותו גונב על חם? חבל שלא רצחו אותו גם.

:xyxthumbs::yelclap:

ומחר השוטרים ה"אינטליגנטים" יראו אזרח שמנסה להוציא את המפתחות מהאוטו שננעל, ויעשו את אותו הדבר.

יש אמנם חסרונות בשיטה על פיה החברה שלנו מתנהלת, אך גם אם היא לא תשתפר, היא עדיפה עשרות מונים על פני מה שאתה רומז אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא על חם, זה היה לאחר הגניבה, מסתבר שהפלסטיני הלא כ"כ חכם ניסה לסחוט את בעל האופנוע וקבע איתו מקום , שם חיכו לו השוטרים ועצרו אותו.

אוי, מין הסתם זה אפילו עוד יותר גרוע.

הכוונה שלי ב"על החם" היתה שיודעים בוודאות שהוא באמת גנב ולא סתם עובר אורח תמים.

עומרי, אני לא יודע אם קראת את כל הכתבה, אבל אתה לא חושב שאתה מגזים?? כמובן שמגיע לו עונש, אבל הוא בן אדם!!

הוא לא בן אדם, הוא גנב! הוא חלאה!

באיסלם היו כורתים לו את הידיים עם גרזן לעיני כל, וזה אחד מהדברים הטובים הבודדים שיש בדת הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

וזה בדיוק ההבדל בינך לבין המשטרה. בפעם האחרונה שבדקתי, גם אם זה לא מוצא חן בעיניכם - המשטרה לא מעל החוק אלא צריכה לכבד אותו ולכן אפילו אם נניח שזה היה מוצדק, זה רחוק מאוד מלהיות חוקי, וצריך להעניש את השוטרים כקבוע בחוק. אם זה לא מוצא חן בעיניך, בעוד כמה שנים יש בחירות, אתה מוזמן להצביע/להקים מפלגה שתשנה את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: בואנה, YNET מה זה שמאלנים, נמאס מהם

חח בנתיים כל כתבה שמביאים משם אתה מאשר אותה בלי לבדוק +מתחיל להפיל את השפה "הגבוהה" שלך.

לדעתי המשטרה לא נהגה בצורה מוסרית וכחוק.

לגבי גנב כלעצמו - היה אז דיון על כך - שכל אחד נתן את דעתו -יש כאלה ישר לתת בו מכה עד מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

וזה בדיוק ההבדל בינך לבין המשטרה. בפעם האחרונה שבדקתי, גם אם זה לא מוצא חן בעיניכם - המשטרה לא מעל החוק אלא צריכה לכבד אותו ולכן אפילו אם נניח שזה היה מוצדק, זה רחוק מאוד מלהיות חוקי, וצריך להעניש את השוטרים כקבוע בחוק. אם זה לא מוצא חן בעיניך, בעוד כמה שנים יש בחירות, אתה מוזמן להצביע/להקים מפלגה שתשנה את החוק.

אתה חייב ללמוד את ההבדל בין להצדיק לבין צביעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להגיד שמה שהשוטרים עשו היה בסדר, אבל תכל'ס, מה האופציות? גם כשסופסוף נמצאו שוטרים שעשו את העבודה שלהם ותפסו את הגנבים, מה כבר השופטים יעשו? האם יכלאו אותם? אם הגנבים או פושעים אחרים יאיימו על חיי השוטרים, מישהו יגבה אותם?

אם היתה כאן מערכת אכיפה נוסח טקסס הייתי מגנה את השוטרים מכל וכל, אבל עם מה שיש נראה שזו הדרך היחידה להאבק בפשיעה. אני יודע שאם אני הייתי רואה מישהו מנסה לגנוב לי את האופנוע לא הייתי טורח לדבר עם המשטרה - הייתי מרים את הצינור הכי קרוב (החצר שלנו די מזבלה :P) והולך לדבר איתו לבד. אין מי שישמור עלינו - ולצערי גם אין מי שישמור על השוטרים שכן אשכרה מנסים לתפוס פושעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...