המלצה לקניית מסך לפי המפרט שבפנים... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית מסך לפי המפרט שבפנים...

RS4

Recommended Posts

בסופו של דבר המפרט לא ממש קשור לעניין.

מה שחשוב הוא התקציב שלך למסך והדרישות שלך מהמסך.

משחקים סרטים אינטרנט בעיקר

יש לי כיום מסך 2209WA שאני צרוצה ממנו

רציתי לדעת אם מתאים לדרישות

כאמור הוא לא FHD

רציתי לדעת אם זה נחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2209WA מסך מעולה. אם עד היום לא הפריע לך שהוא לא FullHD, אין סיבה שזה יפריע בהמשך.

אבל אם אני קונה כרטיס מסך HD

עדיף לקנות גם מסך FHD וככה לחבר אותם בחיבור HDMI

אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך להשאר עם ה 2209WA מאשר להחליפו במסך עם רזולוציה גבוהה יותר ופאנל נחות,וזאת משתי סיבות:

1.מסך עם רזולוציה גבוהה יותר אכן יתמוך בצורה מלאה ב full hd אבל מצד שני,סרטים שהם באיכות SD,כמו או RIP תראה דווקא יותר גרוע ככל שהרזולוציה גבוהה יותר,בגלל ה UPSCALE שהמסך צריך לעשות.זה גם נתון שצריך לקחת בחשבון אלא אם כל הסרטים שאתה רואה הם HD עד FULL HD.

2.בנוסף,גם סרטי FULL HD רואים מצויין על המסך שיש לך כרגע.תצטרך עין חדה מאד כדי להבחין בהבדל.לדעתי,במסך 24" ההבדל העיקרי שתרגיש הוא הגודל הפיזי.

3.וכמובן הפאנל.המסך שהוצע לך בפורום מפרטים הוא בעל פאנל שנחות משמעותית מזה של ה 2209WA.את ההבדל תרגיש לא רק בסרטים,אלא גם ביישומי מחשב אחרים כמו קריאת טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך להשאר עם ה 2209WA מאשר להחליפו במסך עם רזולוציה גבוהה יותר ופאנל נחות,וזאת משתי סיבות:

1.מסך עם רזולוציה גבוהה יותר אכן יתמוך בצורה מלאה ב full hd אבל מצד שני,סרטים שהם באיכות SD,כמו או RIP תראה דווקא יותר גרוע ככל שהרזולוציה גבוהה יותר,בגלל ה UPSCALE שהמסך צריך לעשות.זה גם נתון שצריך לקחת בחשבון אלא אם כל הסרטים שאתה רואה הם HD עד FULL HD.

2.בנוסף,גם סרטי FULL HD רואים מצויין על המסך שיש לך כרגע.תצטרך עין חדה מאד כדי להבחין בהבדל.לדעתי,במסך 24" ההבדל העיקרי שתרגיש הוא הגודל הפיזי.

3.וכמובן הפאנל.המסך שהוצע לך בפורום מפרטים הוא בעל פאנל שנחות משמעותית מזה של ה 2209WA.את ההבדל תרגיש לא רק בסרטים,אלא גם ביישומי מחשב אחרים כמו קריאת טקסט.

רציתי רק להבהיר שיש לי מחשב עם 2209WA אבל עכשיו אני קונה עוד מחשב אז אני צריך לקנות עוד מסך בנוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...