מה אפשר לעשות עם צלחת לווין של "יס"? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אפשר לעשות עם צלחת לווין של "יס"?

FresH-MeaT

Recommended Posts

שמעעעעע! תתרום לחיילים! אתה לא יודע כמה אנחנו מתים לאחת כזאת! גולני גנבו את שלנו ומאז אנחנו קולטים טלביזיה עם שולחן הפוך על הגג! רק מחפשים חדשה בנרות! אם אתה בקטע אני יכול לדבר עם הצוות אולי אפילו נצליח לארגן לך תשלום סמלי אבל אני לא יכול להבטיח בכל זאת 700 שקל לחודש זה זין =/

לך ולפותח הדיון, צלחת כמו של יס עולה 100-150 ש"ח. אם לא צריך ואין למי לתרום אז אפשר לזרוק אותה. מי שצריך לא צריך לחפש תרומות ויכול לקנות צלחת חדשה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפון, הם תפסו לנו קו בבסיס ואז היה קצת בלאגן וכאלה... ולא היה אף אחד משלנו בבסיס אז הזונות עקצו בלי בושה

נו אז תלכו לדפוק את הצלחת חזרה

מה אתם פראיירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה ממיר דיגיטלי ותזמין טכנאי שיתקין לך את הממיר ויכוון את הצלחת. חינם לכל החיים למעט תשלום חד פעמי להתקנה וממיר. שווה!

לכוון צלחת לא צריך טכנאי, צריך למצוא את האזימוט והאלווציה המתאימים ללווין (אפשר באינטרנט בדר"כ) ולכוון לפי השנתות על הצלחת.

... ישנם כמה מאות ערוצים, כמובן שלא בעברית.

או שכן!

אפשר לקלוט את שידורי ערוץ 1,2,10 ו-33 דרך הלווין ללא תשלום ולא דרך "יס". כל מה שצריך זו צלחת, ממיר לוויני ולכוון ללוויני "עמוס".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ולפותח הדיון, צלחת כמו של יס עולה 100-150 ש"ח. אם לא צריך ואין למי לתרום אז אפשר לזרוק אותה. מי שצריך לא צריך לחפש תרומות ויכול לקנות צלחת חדשה וזהו.

יש לי שאלה, לפי מה שאני מבין הצלחת הרגילה של יס היא בקוטר 80 ס"מ.

האם זה משנה סוג הצלחת על מנת לקלוט שידורים של יס?

צלחת כמו זו, תתאים לשימוש הזה?

http://www.bartalsat.com/39604/%D7%A6%D7%9C%D7%97%D7%AA_%D7%A7%D7%95%D7%98%D7%A8_80_%D7%A1%D7%9E

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך קצת יותר מרק הצלחת ע"מ לקלוט שידורים של יס, אבל אם משום מה כל מה שחסר לך זאת צלחת אז כיוון שצלחת זה דבר פסיבי, כל צלחת 80 ס"מ תעשה לך את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יששש איזה כיףף!!!

סעודיה1 וסעודיה2 בחינם !!!

אני דווקא נהנה מערוצי בHD................וללא תשלום כן?[תשלום סמלי על שיתוף](פריימרליג,לה ליגה,צ'צפיונס,ובקרוב מונדיאל).

-

לפותח הת'ארד כמו שדימה אמר לך תעשה את זה,אם לא בא לך אתה יכול למכור אותה בכמה מאות שקלים(סביב ה600-700)(דימה אתה מהפורום הלווינים הישראלי לא?,או שאני מתבלבל בין מישהו אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכוון צלחת לא צריך טכנאי, צריך למצוא את האזימוט והאלווציה המתאימים ללווין (אפשר באינטרנט בדר"כ) ולכוון לפי השנתות על הצלחת.

או שכן!

אפשר לקלוט את שידורי ערוץ 1,2,10 ו-33 דרך הלווין ללא תשלום ולא דרך "יס". כל מה שצריך זו צלחת, ממיר לוויני ולכוון ללוויני "עמוס".

אם משקיעים קצת יותר בממיר ומתחברים לעמוס ולHOTBIRD13 נהנים מכמות כפולה של ערוצים ממה שיש לך ביס+200 ערוצי פורנו24/7+ערוצי בHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...