מסכים כחולים ושגיאות בכמעט כל תוכנה,נעשה ניתוח של קובץ DUMP. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים ושגיאות בכמעט כל תוכנה,נעשה ניתוח של קובץ DUMP.

יהונתן

Recommended Posts

אהלן,

היתה לי בעיה רצינית לפני שבוע במחשב,הוא לא נדלק,אז בדקתי כל רכיב וגיליתי שיש לי בעיה בלוח אם,אז החלפתי אותו ללוח אחר שניקרא :

ASUS COMMANDO

בנוסף העפתי את הקירור מים,אין לי עצבים לזה,סתם מלחיץ אותי וגם אני חושד שזה מה שגרם לכל הבעיה בלוח,שמתי מאוורר איכותי של טרמל-טק

לאחר הרכבה מחדש של הלוח והמערכת הפעלה,התחלתי להתקין תוכנות מחדש,ופתאום התחילו להופיע לי מסכים כחולים,בהתחלה מדי פעם,ואז יש מצבים שכל תוכנה קורסת לי אפילו הדפדפן,ושגיאות מופיעות בכל דבר שאני מנסה לפתוח,ואחרי שאני מאתחל לפעמים כבר בטעינה של הווינדוס מופיע לי מסך כחול שמאתחל את המחשב,זה משהו לא מוגדר,לפעמים הוא זורם שעה עד שהוא קורס.

בקיצור החלטתי לבדוק את קיבצי הדאמפ.מצאתי שם קובץ אחד,ניתחתי אותו והוא רשם לי :

PROBEBLY CAUSED BY : RDYBOOST.SYS

שזה תכונה של ווינדוס להגביר את ביצועיי המערכת על ידי שימוש בכונני פלאש או כונן חיצוני.

חפרתי קצת ברשת ומצאתי שלעוד מישהו היתה בעיה כזאת ורשמו לו כמה פקודות בשורת ההפעלה לבטל את השירות הזה של ווינדוס,להתעלם משגיאות מאותו שירות ואפילו מחיקה,ניסיתי את כולם.

הקובץ נמצא בסיפרייה SYSTEM 32 ורציתי לדעת אם כדי לי לנסות למחוק אותו...

מה עוד יכול לגרום לבעיה ?

קבלים לא נפוחים ולא נוזלים,החלפתי סלוטים של הזכרונות,ניסיתי לעבוד עם זיכרון אחד ואת אותו אחד להחליף לסלוט אחר ועדיין קריסות.

עשיתי עדכון לביוס לגרסא הכי מעודכנת,כולל של הכרטיס מסך,קול,צ'יפסט...

עשיתי פירמוט כבר פעמיים ועדיין מופיעה לי הבעיה...

אני כבר מיואש !!! כבר שבוע שאני מתעסק עם בעיות,אני פותר אחת ומופיעה לי עוד שניים.

אשמח לעזרה,

יהונתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...