בעיה בכרטיס wifi pcmcia - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס wifi pcmcia

or_doc

Recommended Posts

היי

יש לי מחשב נייד ישן מאד של פוג'יטסו.

בגלל שיש לו רק יציאת אחת אז לחבר התקנים נוספים זה לא בה בחשבון.

אני מחבר כרטיס wifi אני לא יודע איזה חברה אבל יש לו דריברים של ralink. אגב כתוב עליך wlan 802.11g cardbus

בעיקרון יש עוד מג קטן שיש בו חיווי על מצב הסוללה ועל הHDD ועם כרטיס pcmcia מחובר

הכרטיס הספיציפי יש שגיאה code 12 במנהל התקנים.

נדיר אבל נדיר שהוא עובד ל2 דקות ואז הוא נתקע. גם הוא לא הצליח להתחבר לwpa מה שבעיקרון היה בעיה לכרטיס שהוא עובד אך הוא בולט ותופס את היציאה ולא עובד טוב עם מפצל. הבעיה נפתרה לאחר התקנת sp3 אבל רק בusb.

טוב בקיצור הבנתי שזה משהוא על משאבים אבל לא ברור לי כל כך מה זה. ניסיתי לנטרל את היציאת irda והכרטיס הקווי והמודם וזה לא עזר.

גם יש לי כרטיס אחר גם כתוב עליו cardbus אבל הבעיה איתו זה שהוא גם מקפיא את המחשב לאחר כמה דקות +עושה מסך כחול.

בו נתיחס לכרטיס הראשון: קראתי בגוגל לא שכל כך הבנתי אבל זה בעיה שאפשר לפתור.

אהה ולא חיברתי את הכרטיס סתם שהמחשב עובד.

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שבעיקרון אני צריך לבטל במנהל התקנים התקן שמתנגש. הבעיה שאני לא יודע איזה התקן זה

ניטרלתי בביוס את הבקר של הכונן דיסקטים (נשמע דבילי לדבר על זה ב2010 :lol:) ואת היציאת IR והיציאה הטורית והמקבילית (גם נשמע דיבלי אבל ניראלי בעיקרון היציאות האלה זמינות רק בתחנת עגינה) וניתקתי את הכונן דיסקים וביטלתי את המודם והכרטיס הקווי ועדיין יש את הבעיה.

אגב לפני שביטלתי לפעמים זה היה עובד בלי שהייתי צריך לבטל כלום.

ויש לך מושג איך אני אמור לנתח מסך כחול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיה את "באפשרותך להשתמש במנהל ההתקנים כדי לקבוע היכן מקור ההתנגשות ולהפוך את ההתקן המפריע ללא זמין. בכרטיסייה מאפיינים כלליים של ההתקן, לחץ על פתרון בעיות כדי להפעיל את אשף פתרון הבעיות."

שכתוב בקישור ?

מנהל התקנים לא מספר מה הבעיה ? תראה בתמונה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...