ברשותי שני כרטיסי מסך איזה מבינהם חזק יותר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשותי שני כרטיסי מסך איזה מבינהם חזק יותר

yosizach

Recommended Posts

דבריך נכונים , הכרטיס חדש יותר , אחד הדברים שאהבתי בו זו היציאה הישירה מהכרטיס , מציינים את זה גם בגדול במין גאווה מיותרת על האריזה .

:)

אך העם אמת 5770 חזק יותר .

בחרתי בו . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, מר yosizach, ממתי שופטים ביצועי כרטיס מסך לפי מראה?

מבחוץ יש בדיוק שתי "תכונות" שאפשר לראות: האם הכרטיס יכנס למארז\סלוטים פנויים, מבחינת גודל פיזי, וכן אפשר לשפוט במידת מה את יכולות הOC שלו לעומת דגם זהה מיצרנים אחרים לפי הקרור המורכב עליו (מה שלא תמיד יהיה נכון, כמובן). זהו.

להגיד שכרטיס נראה יותר מרשים חיצונית ובגלל זה להעדיף אותו זה שטות גמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, מר yosizach, ממתי שופטים ביצועי כרטיס מסך לפי מראה?

מבחוץ יש בדיוק שתי "תכונות" שאפשר לראות: האם הכרטיס יכנס למארז\סלוטים פנויים, מבחינת גודל פיזי, וכן אפשר לשפוט במידת מה את יכולות הOC שלו לעומת דגם זהה מיצרנים אחרים לפי הקרור המורכב עליו (מה שלא תמיד יהיה נכון, כמובן). זהו.

להגיד שכרטיס נראה יותר מרשים חיצונית ובגלל זה להעדיף אותו זה שטות גמורה.

יש הבנת הנקרא ויש את ההבנה שלך , שהיא המקרה כאן , אני לא ציינתי שהכרטיס טוב יותר בגלל שהוא נראה מבחינה חיצונית מרשים יותר .

אלה רק ציינתי את התיאור הזה שהוא גדול פיזית , ויש לו יותר נוחכות את השאר את הסקתה , לא יותר מי זה .

אם הייתי חושב שאכן הכרטיס טוב יותר בגלל המראה שלו , לא הייתי פותח את הדיון הנל , אלה בוחר בו .

להבא לפניי שאתה מגיב ומצהיר על משהו שמבחינתך הוא שטות , תרסן את עצמך ותקרא טוב טוב , תגובות באות לעזור ולייעץ זו מטרתם .

וכאן אנשים עזרו לאורך שנים , והיו גם כמוך שמהם אני מתעלם .

תודה לכולם חח גם לך (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מרשים:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=000101&pid=152

כרטיס עוד יותר מרשים:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=000101&pid=146

בקיצור, תוציא את המונח "כרטיס מרשים" מהלקסיקון. היצרנים כל הזמן מנסים למזער ולפשט כך ש "כרטיס מרשים" זה בדרך כלל לא דבר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...