רמקולים Divoom XForce I 2.1 - מי אמר שעל איכות צריך לשלם ביוקר? - עמוד 4 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים Divoom XForce I 2.1 - מי אמר שעל איכות צריך לשלם ביוקר?

Guarding angel

Recommended Posts

מערכת הרמקולים פשוט מושלמת מבחינת איכות והכל ואפילו הוסיפו אופציה כזאת שבלחצית כפתור מפעילה אפשרות שמיעה ב3D שזה אומר כל מה שמשתמש ב3D כמו במשחקים למשל תוכלו לישמוע דברים שבלעדי זה לא תוכלו וזה גם בסרטים ובמוזיקה אבל בעיקר במשחקים לא יודע איך לתאר את זה אבל כאילו ניפתח עוד סוג של קולות שלא שומעים ברגיל ושלא נדבר על הסאב פשוט חייתי באסים נקיים ועוצמתיים שמרעידים לי תחדר פשוט מושלם למוזיקה בסיגנון METAL או RAP\HIP HOP ואפילו הטראקים נישמעים עליהם מדהים פשוט מציעה..... עם תימצאו תמיפרט המלא תוכלו ליראות בדיוק על מה אני מדבר פשוט מושלמים ובמחיר טוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הבעיה לשים את הסאב ליד הרגליים או על יד השולחן?

הFC550 מתאפיינים במגבר חיצוני,הסאב בהחלט חזק.

עדיין הXF3 חזקים מהם בכול ASPECT שיש ועד 400שח מדובר ברמקולים החזקים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הATP3 מצוינים אבל הML ממש טובים,באס מעולה ובכלל איכותיים מאוד.

תתחדש קובי :)

http://HWzone.co.il/community/index.php?topic=444848.0

לא הבנתי מההודעה הזאת האם כדאי להחליף או לא... אני מת על ה-ATP3 (גם העיצוב שלהם לדעתי הוא בין הטובים גם היום), האם השדרוג יתן קפיצה משמעותית עליהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסכתם לי פתיחת שרשור חדש בנושא :).

אני רק רוצה לוודא, עד 300 ש"ח לקנות את ה-Microlab FC-330 2.1(SUB + 2way) Black 56W RMS WOODEN?

מיועד לסרטים ומוסיקה במחשב, מדי פעם משחקים (אחרי הפסיכומטרי :P).

זה הרושם שקיבלתי מהשרשור ואני רוצה להיות בטוח. התקציב הוא כבר חריגה, בהתחלה הוא היה 250 ל-XF1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guardian Angel - ציינת את העובדה שלFC550 יש מגבר חיצוני כחיסרון או כייתרון?

וחוץ מזה, עדיין לא הבנתי מה עדיף - 550\330?

אני מחפש מערכת שלא תהייה מפלצתית בגודל שלה.

אם זה יעשה הבדל ממש משמעותי אני יכול להעלות את התקציב גם ל400-500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מההודעה הזאת האם כדאי להחליף או לא... אני מת על ה-ATP3 (גם העיצוב שלהם לדעתי הוא בין הטובים גם היום), האם השדרוג יתן קפיצה משמעותית עליהם ?

מבחינת איכות השמע לדעתי בהחלט תקבל קפיצת מדרגה,הבאס של הATP3 טוב לזמנו

אך מול הבאס הנקי של הMICROLAB לא ניתן להשוות לדעתי.

אני רק רוצה לוודא, עד 300 ש"ח לקנות את ה-Microlab FC-330 2.1(SUB + 2way) Black 56W RMS WOODEN?

מיועד לסרטים ומוסיקה במחשב, מדי פעם משחקים (אחרי הפסיכומטרי :P).

שניהם סטים איכותיים מאוד תוכל לקבל מידע נוסף על הXF1 עם הבחור מהת'רד שרכש אותם :)

עד 300שח הMICROLAB הכי משתלמים שיש.

Guardian Angel - ציינת את העובדה שלFC550 יש מגבר חיצוני כחיסרון או כייתרון?

וחוץ מזה, עדיין לא הבנתי מה עדיף - 550\330?

אני מחפש מערכת שלא תהייה מפלצתית בגודל שלה.

אם זה יעשה הבדל ממש משמעותי אני יכול להעלות את התקציב גם ל400-500 ש"ח

הMICROLAB מאוד איכותיים אך אם אתה עולה בתקציב יש לך את הXF 3 וגם את הEACAN A-600 II המפלצתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שעדיף FC330 על FC550?

אני אומר עוד פעם - אם יש מערכת לא(!) מפלצתית יותר טובה משמעותית מFC330\550 בתקציב של 400-500 ש"ח גם את זה אני מוכן להשקיע.

את שני הדגמים שהצעת אני לא יכול לקנות משיקולים של תפיסת מקום רב מדי\גודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבנתי מה התלונות על הרמקולים שלי הFC550 רמקולים איכותיים במיוחד צריך לישמוע כדי להבין ואחרי כיוונים לסאב המערכת לא פחות טובה מי מערכת ביתית, סתם אתם מיתלוננים כאילו שניסיתם את כל הרמקולים הקיימים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי השוואה לרמה שלהם מבחינת מחיר?

זאת אומרת הבנתי שב300 שח אין להם מתחרה והם בעצם שווים הרבה יותר, השאלה היא כמה? האם Z2300 [סביב ה800] מתמודד ראוי, פחות טוב או הרבה יותר טוב?

כמה הם שווים בתכלס לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני חושב שאני יסגור על ה330

תודה רבה על העזרה ;D

יש לי רק עוד שאלה אחת דרך אגב - מה יותר טוב - מגבר פנימי כמו ב330 או מגבר חיצוני כמו ב550?

ואם אפשר - המלצה על חנות בראשל"צ שמוכרת את הMicrolab fc330 תעזור מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת הבנתי שב300 שח אין להם מתחרה והם בעצם שווים הרבה יותר, השאלה היא כמה? האם Z2300 [סביב ה800] מתמודד ראוי, פחות טוב או הרבה יותר טוב?

הZ2300 עדיפים עליהם בהחלט (היכן ראית Z2300 ב800שח?) מבחינת עוצמה ("200W RMS")

גודל וופר (8") ותאימות חומרתית תקן THX.

יש לי רק עוד שאלה אחת דרך אגב - מה יותר טוב - מגבר פנימי כמו ב330 או מגבר חיצוני כמו ב550?

ה550 מדמה סראונד וירטואלי עם יציאות ,לדעתי הFC330 נשמע קצת יותר סולידי.

ואם אפשר - המלצה על חנות בראשל"צ שמוכרת את הMicrolab fc330 תעזור מאוד :)

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php?products_id=7226

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קצת מגזימים כאן ונכון שאולי הבאס של ה-ATP3 מעט פחות עצמתי אבל אני בספק רב מאד מאד אם יחידת ה-MID\הטרבל של המיקרולאב תתעלה או תציג ביצועים עדיפים על ה-ATP3 שהיו ועדיין אמת מידה מעולה מבחינת נקיות צליל ועמידה בעיוותים בווליום גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הZ2300 עדיפים עליהם בהחלט (היכן ראית Z2300 ב800שח?) מבחינת עוצמה ("200W RMS")

לאחר התגובה הלכתי לזאפ וראיתי שהמחירים עלו ל1100.. בזיון! לפני כשנה המחיר היה סביב ה850.

מה לגבי ההרמן קרדון? אני משער שעדיף להשאר כבר עם מה שיש לי כרגע.. [רמקולים מדפיים של סטריאו, 130W]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...