החלפת המודם של בזק? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת המודם של בזק?

Klayhamn

Recommended Posts

יש לי כרגע את המודם ROTAL 1025W שקיבלתי מבזק, בעבור חבילה של 2.5 מגה ADSL

יש לי מישהו מושג אם מותר לי להחליף אותו (ללא תשלום) במודם אחר אצלהם?

אני יודע שהם מחליפים לדגמים אחרים (במידה ויש תקלה) בלי לשאול שאלות בכלל

השאלה האם הם יסכימו להחליף לדגם "טוב יותר" אם קיים?

וזו גם השאלה שלי -- ת'כלס המודם הזה הוא בסדר עבור חיבור לאינטרנט, אבל כ*נתב* הוא די דפוק (המהירות האלחוטית לא משהו, ובאופן כללי יש הרבה יותר טובים ממנו). השאלה היא, במידה ואני קונה ראוטר חדש וטוב יותר, האם יש גם צורך להחליף את המודם עצמו, או שמא זה לא ממש משנה?

כלומר אלו מכם שנניח שידרגו את הראוטר שלהם לאחד מהיר במיוחד - האם גם שידרגתם את המודם?

הרי בת'כלס, כל עוד אתה בחבילה של מתחת ל-100MBS (או אפילו מתחת ל-10MBS) אין באמת צורך בחיבור של ג'יגה-ביט ETHERNET במודם...?

בבית של ההורים שלי יש את המודם הכחול הזה שבזק נותנים - של AZTECH -- האם לדעתכם הוא יותר טוב? האם אוכל להחליף אליו במקום?

(וככה לפחות לחסוך קצת במקום, הרי הוא בלי אנטנה ורק עם פורט אחד).

תודה לכל המסייעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מבין שמדובר במכשיר משולב (ודיי גרוע).

להחליף אותו אתה יכול רק עם אישור ממוקד 166.

אם אתה קונה ציוד בעצמך אז אין צורך להחליף או לשנות כלום כי את הDynalink ניתן להגדיר גם כ transparent bridge ע"י איפוס פיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה --

כן אני יודע שמדובר במכשיר משולב

השאלה שלי הייתה האם הוא מספיק טוב כמודם, ואם לא --- לאיזה מודם כדאי לי להחליף???

אני טוען שאפשר להחליף את המכשיר גם בלי שום אישור (כשהוא התקלקל פשוט ניגשתי לבזקסטור והחליפו לי בלי לשאול שאלות)

הבעיה היחידה היא "לשדרג". הם מספיק "נחמדים" או "תמימים" כדי להחליף מודם תקול לאותו סוג מודם,

אבל אני בספק אם יתנו לי דגם אחר

ראוטר חדש אני הולך לקנות בכל מקרה, כדי להשיג מהירות אלחוטית גבוהה יותר, השאלה היא:

במידה והמודם יהיה ב-BRIDGE

האם הוא יהיה מספיק טוב, או שמא כדאי להחליף אותו?

כשאני אומר "יהיה מספיק טוב" אני מתכוון גם באופן כללי - כלומר - מסיונכם - האם נשארתם איתו או שאתם מכירים איזה דגם ספציפי שבזק נותנים שהוא טוב יותר?

====

תוספת:

והאם כשהוא ב-BRIDGE למעשה כל החיבורים מנוהלים בראוטר, והמודם רק מעביר את החבילות, או שעדיין המודם מטפל בחבילות?

אני שואל את זה כי אני יודע שיש בעיה למכשירים דפוקים להתמודד עם עומס גדול או עם הרבה חיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית של ההורים שלי יש את המודם הכחול הזה שבזק נותנים - של AZTECH -- האם לדעתכם הוא יותר טוב? האם אוכל להחליף אליו במקום?

(וככה לפחות לחסוך קצת במקום, הרי הוא בלי אנטנה ורק עם פורט אחד).

חרא של דבר.

ניסיתי אחד כזה השבוע ל24 שעות עקב בעית תשתית (שבסוף התברר שהכל תקין)

גם מתחמם (מהר),גם מרעיש,אפילו כפתור POWER אין לו ??? לאדע מאיפה מביאים בסטוקים את הזבל הזה.

חזרתי ל ECI B-FOCUS 312 שלי שמח וטוב לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמודם בלבד הוא בסדר גמור.

בסה"כ הוא עושה מה שמודם אמור לעשות וזה מודולציה ודימודולציה של החיבור.

אני לא יודע על מי נפלת בבזקסטור אבל בתקופה שאני עבדתי בבזק (כבר עבר הרבה זמן) היה נוהל ברור לגבי החלפה של ציוד.

ה600E הוא יחסית בסדר ברוב המרים (לא כולם) וכמובן שהוא לא ברמה של ה312 של ECI. הבהעי עם ה312 הוא שאם משהו מתקלקל שם אז זה מתקלקל בצורה "כבדה". :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז על פי ה-"נוהל" - מה לדעתך הסיכוי שיתנו לי "לשדרג" את הרוטל לאחד משני המודמים האלו? ובמידה ולא - האם אפשר לרכוש אותם באופן ישיר מבזקסטור תמורת תשלום - ואם כן - כמה הם עולים??

ועל איזה משניהם אתה בסופו של דבר ממליץ?? (אם אתה אומר שכולם עושים את אותה עבודה, אז עדיף את זה שיש לו פחות תקלות לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rotal הם היבואן של הציוד ולא היצרן שלו (בדומה ל TNN Networks/Powernet/Siemens/Focus Telecom וכד'). המודם עצמו הוא של Dynalink.

אני לא עובד בבזק כבר מיולי 2008 אז אני לא יכול להגיד לך איזה תקנות וחוקים היולהם מאז. אתה יכול להרים טלפון למוקד מתי שנוח לך (הוא פועל 24/7 כל השנה חוץ מיום כיפור) ולבדוק איתם את העניין. לקנות את הציוד הנוראי הזה אני אפילו לאוייבים שלי לא הייתי ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

אני כנראה לא מצליח להיות ברור - למרות שאני באמת מנסה ---

אני *לא* מעוניין לקנות את הרוטל, זה מה שיש לי כרגע

כשאתה אומר "ציוד נוראי" אתה מתכוון לכל השלושה, או רק לרוטל? אני התכוונתי - האם אפשר, בכמה - והאם בכלל *כדאי* לקנות את אחד משני המודמים האחרים שציינת (*לא* הרוטל).

אני יודע שאתה לא עובד יותר שם, כי ציינת את זה - לכן אני שואל אותך לגבי הנוהל שהיה קיים כשכן עבדת שם.

וכהערת אגב --- אני רואה שהעניין הזה מוזכר משום מה בפורומים הרבה : לא איכפת לי אם זה היבואן או היצרן - באמת, מבחינתי אני משתמש בשם הזה כדי להבדיל אותו מהשניים האחרים שהוזכרו כאן, וזה גם לא באמת חשוב. מבחינתי שרוטל יהיה שם של פילנטרופ עשיר ושמנמן מאינדונזיה. זה לא רלוונטי לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי - לאחר מעט בדיקה -יש לי שאלה --- האם הנתב-מודם : 2760U יהיה רכישה עדיפה על לקנות ראוטר ולהשאיר את המודם הישן?

פחות מכשירים = פחות נקודות כשל? מצד שני הבנתי שיש איתו קצת בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך הוא הנכון: יותר מכשירים - יותר שרידות.

תקנה איזה איכותי של linksys/3com ותשאיר את הdynalink כמודם בלבד.

אין על אלקטל 510

אני כבר איתו כמה שנים ואפילו לא בעיה אחת .. והוא מוגדר על ראוטר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...