בעיה רצינית מאד,המחשב לא נדלק ! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית מאד,המחשב לא נדלק !

יהונתן

Recommended Posts

אהלן,

ניסיתי להדליק את המחשב היום בבוקר והמסך נתקע על הביוס,לאחר דקה שהבנתי שזה תקוע עשיתי ריסטרט,ואז הוא פשוט לא נדלק,מה שמוזר זה שיש מנורות דלוקות על הלוח אם,זאת אומרת שהספק כוח עובד עדיין לא ? פשוט כפתור ההדלקה לא מגיב,ניסיתי לנתק זכרונות ועדיין לא עולה.העיניין הוא שלא נגעתי שם בכלום אז זה לא יכול להיות חיוט לא נכון או משהו כזה,ניסיתי גם לנתק הרדיסקים,את כונן הפלופי דיסק,,בדקתי את כל הקבלים,ניסיתי להוציא את הזכרונות,להחליף סלוטים,ניסיתי לחבר גם ספק אחר אבל עדיין לא עובד ועדיין לא מגיב להדלקה,תוך כדי הפירוק שמתי לב שאחד הצינורות בקירור מים טיפה מעוות כניראה מהחום או משהו מזל ששמתי לב כי כניראה הגיע הזמן להחליף אותם.

גם אם אין לאף אחד מושג,אשמח אם מישהו יוכל לפרט לי מה יכול לגרום למחשב לא להדלק בכלל,אני יודע שכל חלק מגיב בצורה שונה.

פעם היתה לי בעיה במעבד,לא היה לי חומר טרמי,אז המחשב פשוט עשה לי ריסטרטים,או אם הכרטיס מסך לא מחובר אז הוא מצפצף,כאן פשוט אין לי אפילו רמז למה שיכול לגרום לבעיה שהמחשב לא נדלק בכלל אפילו שהמנורות בלוח דולקות,אם זה היה הייתי אומר שהסטרטר דפוק,כרגע החשד שלי הוא הלוח למרות שהמנורות דולקות שם והכל.

המפרט שלי רשום במפרט.

אשמח לכל עזרה שאוכל לקבל,

תודה מראש,יהונתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם ספק אחר ועדיין לא נדלק,כל הקבלים ניראים רגיל ולא נפוחים,ישר שלא נדלק המחשב פתחתי אותו והתחלתי לבדוק אם הכל בסדר,לא היה שום רטיבות,אבל היה לי הרבה אבק זה בטוח,אבק יכול לקצר ?? אתה חושב שהבעיה היא בלוח ?

בכל אופן,אני יבדוק טוב את הצינורות ואני מקווה שאין נזילה מאחד מהם,ואם כן אני מקווה שזה לא שרף לי את הלוח-אם,מחר מצפה לי עבודה רצינית לפרק את המחשב ולבדוק חלק חלק...יש לך עוד רעיון למה יכול לגרום לזה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KAKADU999

משהו מצלצל לי לגבי שני הביוסים,יש מצב שיש לי שניים.

שנשרף הביוס אז המחשב לא נדלק בכלל ?

אם הלך הביוס כמו שאתה אומר יש מצב לתקן או לשחזר אותו ?

טוב,אז אני טיפה יעדכן,פירקתי את כל המחשב חלק חלק,הכל עובד פיקס,לקחתי את הלוח וחיברתי לו ספק אחר כרטיס אחד וכרטיס מסך,מה שקורה זה שהכל נדלק,ספק,מאווררים על הלוח וכרטיס מסך,מה שקורה זה שאין תמונה על המסך,כאילו,המסך לא מקבל סיגנל,אז החלפתי כרטיס מסך ועדיין אותו סיפור,כל הקבלים פיקס והכל נקי ואין שמץ למשהו שרוף,יש ללוח הזה מסך לד שאמור לתת מידע לגבי מצב הלוח אבל הצג מבולבל כזה קווים בכל מקום,כאילו הוא דפוק או משהו,יש לי חשש גדול שכניראה,איך שהוא,הלוח נדפק,יש לי מים ואני מאד מפחד שלא היה לי איזושהיא בריחה של מים שהשפריצו על הלוח וגרם לאיזה סוג של קורוזיה,למרות שאין רמז למשהו כזה,הכל נקי,בכל אופן הלוח נקנה לפני שנתיים וחצי ויש עליו עדיין אחריות אני רק מקווה שיש אותו במלאי כי אני יודע שכל הלוחות עברו לתושבת חדשה,איי 7,משהו וייקח להם מלא זמן לשלוח לי לוח חדש,אם כן אני ייקנה כבר לוח חדש וזהו.

על הלוח יש כפתורים שקשורים לביוס,מין ריסט כזה שאמור לעשות ריסטרט לביוס,אבל,עדיין לא עובד,הדבר היחידי שלא עשיתי זה להוציא את הבטרייה ולהחזיר,אבל השאלה שלי זה אם זה יכול לגרום לזה לעבוד...

תודה על העזרה עד עכשיו ואשמח אם יש עוד רעיונות...

תודה,יהונתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרתי קצת וראיתי שלמישהו היה בעיה עם הלוח הזה,הלוח לא זיהה את המעבד שלו או משהו,אז הוא ניסה לעשות איפוס לביוס

קישור :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=356428.0

משהו עם להעביר את הג'אמפר מ1\2 ל 3\4 ואז ללחוץ על clear משהו...זה אמור לשחזר אותו ??

מומלץ לנסות ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KAKADU999

יש לי את החוברת,אבל יש שם רק הוראות הפעלה להתקנה של רכיבים,הפעלה ראשונית,שימוש בהגדרות מתקדמות של ואפילו אפשרויות עדכון לביוס.

אבל אין שם מידע על איפוס הביוס ועל הג'אמפרים וכאלה...

בכל אופן אני ינסה לעשות את מה שרשום במדריך,נקווה שיעבוד,אם לא ננצל את האחריות או נקנה לוח חדש.

אני לא צריך משהו יותר מדי רציני,אני לא עושה אוברקלוקים,רק משחק קצת ובעיקר לאולפן למוזיקה,אני יוצר טראנס.

כל הקירור מים הזה סתם עשה אותי פרנואיד,כל פעם לבדוק אם יש מספיק מים ירוקים שאין שם איזה חור,פיצוץ...יללאה מה אני אינסטלטור ?

מה זה כבר נותן לי ?? כמה זה מקרר כבר יותר מאיזה מאוור רציני ? הסיכון לא שווה את התוצאות שגם ככה לא הייתי צריך...

זה שאני מוציא מהמעבד שלי או הזכרונות יותר ממה שהם אמורים לעשות לא מדליק אותי !! יותר מדליק אותי שיעשו את מה שהם אמורים לעשות ושיעשו את זה כמו שצריך !!!

כל הקירור מים והפוזה של הלוח היה התלהבות של אותו רגע,סתם סיבך לי את העיניינים...

אני לא ממליץ לאף אחד להתקין כזה !!!

KAKADU999 תודה על הכל,אני ינסה לעשות את האיפוס ויעדכן אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שזה הלוח,אבל עלה לי חשד קטן עכשיו שאולי זה המעבד.היה לי חור בצינור של הקירור מים :

-יש מצב שהמעבד לא קיבל מספיק והתחמם ?

-האם מעבד תקול גורם למחשב לא לעלות בכלל ?

-שהמעבד תקול המחשב יעלה,יגיע לביוס ואז יראה הודעה שהמעבד דפוק ? או שהוא פשוט לא יעלה בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא מהלוח לגמרי את הכול ותנקה אותו

תחבר אותו לספק כוח + לרמקול הפנימי של המחשב ללא מעבד וזיכרון ותבדוק אם הוא נותן צליל ERROR

תנתק מהחשמל ותלחץ power כדיי להוריד את מה שנטען בספק

תוסיף מעבד + קירור

תפעיל אותו שוב (עדיין ללא זיכרון) ותבדוק אם יש צליל של ERROR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...