HD5850 שמתחמם יותר מדי? Furmark? האם הוא הולך לשרוף חור במחשב? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD5850 שמתחמם יותר מדי? Furmark? האם הוא הולך לשרוף חור במחשב?

Marks

Recommended Posts

שלום!

אז הבעיה היא ככה, בזמן משחק פתאום המסך הפך לשחור (המשחק עצמו, המשיך לעבוד, כי היה והגיב למקלדת).

אחרי ריסטרט המחשב עשה POST רגיל אך שוב הייתי מקבל מסך שחור בערך אחרי 10 שניות (כאשר שומעים שהווינדוס עולה ברקע רגיל). ניסיתי להכנס לביוס והוא ניהיה שחור גם בו.

ישר הנחתי שיש בעיה של התחממות של ה - HD5850

הגעתי למעבדה של החנות, ומה? הכל עובד.

החלטנו להריץ Furmark כדי לבדוק אם יש בעיה, הוא עבד בערך 5 דקות סבבה והגיע ל80 מעלות בערך.

עכשיו, החלטתי להשאיר אותו בחנות ולחזור תוך שעה וחצי, תוך כדי שהוא ממשיך להריץ את Furmark.

לא ייצא לי לחזור לחנות היום ובגלל שהכל היה בסדר, הציעו לי להשאיר את ה Furmark פועל כל הלילה.

אני בא הביתה, עושה על Furmark ומגלה של אנשים שהתכנה שרפה להם חור באמצע המחשב!

החנות סגורה, ואני פוחד שמחר תיהיה ערימת עפר איפה שפעם היה מחשב של 5000 שקל.

הבחור שעבד, שבאמת מתמצא בתחום, אמר שלא צריך להיות שום נזק. אני בכל זאת לחוץ. מצד שני, אם הכרטיס מסך הולך להישרף, עדיף שיעשה את זה במעבדה וכשיש אחריות (המחשב נקנה לפני שבוע).

מה דעתכם? בבקשה תרגיעו אותי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ישרף יופי כן ישרף יסדרו לך מחשב חדש כל מקרה אתה מכוסה . זהו או שאתה זקוק לעוד אנרגיות חיוביות :hi: ?

זה לא מעודד :)

ובכל מקרה, גם אם לא יישרף, יש סיכוי שזה ישפיע על אורך החיים שלו באיזה אופן? או שאם הוא רץ כל הלילה עם מאורר על 100% וטמפרטורה 85 מעלות אז אפשר להגיד שהוא יעמוד בהכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...