השירות הטכני של 014 (והאינטרנט) - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השירות הטכני של 014 (והאינטרנט)

Mesatla

Recommended Posts

אז מה בעצם הם עשו? אני רואה שיש לך גם פחות קפיצות.

מה לעזזאל אני מקבל 16 קפיצות ויש לי שמה 2 שרתים של 014 שנותנים לי פינג 700+ אני רץ לטפל בזה איתם נראה מה יהיה....

crazyyyyy.jpg

טוב לפי בדיקת IP של שרת שרת.

יוצא שככה הניתוב:

Israel >> Germany(Dreiech) >> Germany(Dreiech) >> USA Texas >> USA Kansas >> USA Illinois(Chicago) >> USA Virginia(ashburn) >> USA Illinios(Chicago) >> USA Kansas

וזה ממש מוזר כאילו כמו כדור פינג פונג. כמו שאתם רואים זה ישראל> גרמניה >ארה"ב ופעמיים בשיקגו הולך וחוזר.

ושאתה אומר שסידרו לך את הבעייה בעצם העבירו אותך דרך אנגלייה מה שאמור לקחת טיפלה יותר זמן אבל מה שבעייתי זה לא השרתים של חו"ל אלא שלנו לפני חו"ל.

בדיוק! התלוננתי על זה ופשוט אין להם תשובה לתת לי!

דווקא אם אתה בודק את השרתים יוצא שאתה מנותב לסן חוזה 3 פעמים כדי להגיע לשרת שנמצא בכלל באטלנטה!! FRA SJC SJC SJC ATL ATL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק כמו שיש לך בייתית ואתה קובע איפה מה יעבור אז גם הם יכולים לנתב זאת כיצד שהם רוצים ונכון שלחו"ל הם רק בוחרים עם איזה ספקיות לעבוד, וכן הספקיות האלו הן למטרה להגיע לאותן שרתים בחו"ל ואתה יכול לבחור דרך איזה ספק להתחבר לאיזורים מסויימים ככה שאתה שולט מה מי ומו.

בעצם שאתה אומר שהם לא שולטים זאת אומרת שהם בטעות הגיעו לארה"ב? לא... כי יש להן ספקיות שמעבירים אותם ככה או ככה. אבל כמו שתראה שאני סובל מפינג בארץ של כמה מאות.- דבר אשר לא תקין אתה מסכים איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה (ואני ממש לא מומחה) - הסיבים האופטיים "טובים" יותר מהנחושת בגלל כמות המידע שניתן להעביר בהם *ולא* בגלל המהירות שבה המידע עובר. היות ופינג הוא פונקציה של מהירות העברת המידע, אין חשיבות לדעתי לתווך עצמו (יכול להיות שסיבים אופטיים מעט יותר מהירים אבל ההבדל אמור להיות זניח אני חושב).

בת'כלס הדרך הכי טובה לקצר פינגים שאני מכיר היא לעשות מערכות ניתוב יותר חכמות ויעילות... וזה כבר פחות תלוי בנו פה בארץ (למרות שגם) ובעיקר תלוי בחבר'ה שבדרך: אירופה, ארה"ב, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - אבל כל קרינה אלקרו-מגנטית נעה באותה מהירות (פוטונים, אלקטרונים), ההבדל היחיד הוא ההתנגדות של החומר

הסיבים מעבירים אלומות של אור שפוגעות בסיב שוב ושוב --- עד שהן מגיעות ליעדן

אני לא בקיא מאוד בפיסיקה אז אני לא יודע להגיד לך האם הפגיעות האלה מאיטות את הפוטונים או רק "בולעות" חלק מהם -

אבל בכל מקרה שוב, ההבדל הוא יחסית זניח בהשוואה לעיכוב בנתבים

אם אני לא טועה - העברת מידע מהקוטב הצפוני לקוטב הדרומי בקו "ישר" (כלומר ללא נתבים בדרך או נקודות עצירה) אמורה לקחת קצת פחות מעשירית שניה, כלומר 100 מילי שניות. ההבדל בין נחושת לסיבים במקרה הזה מתבטאת לדעתי בעוד כמה מילי שניות לפה או לפה, לא מדובר על הבדל של סדר גודל.

לעומת זאת, תוסיף בדרך נתבים וכו' ובקלות תגיע לחצי שניה.

אם חושבים על זה, זה עדיין מדהים, אבל באופן פרקטי - זה ממרר את חיינו :)

אנחנו צריכים לשאוף מן הסתם להגיע כמה שיותר קרוב לגבול הפיסיקלי האפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה טועה חברי, ההבדל בין סיב אופטי לכבל נחושת הוא בר הבדל עצום ב2 דברים:

1.סיב אופטי מאפשר תעבורת מידע ממש ענקית לעומת כבל נחושת. לדוגמא: הצליחה להעביר 100 מגה לשנייה בתנאי מעבדה על התשתית שלה, אך זה רק אם אתה במרחק של קילומטר וטיפה. לעומת זאת בסיב אופטי אין קשר למרחק וזאת שוב בגלל התשתית.

2.בסיב אופטי אכן המהירות היא כמעט מהירות האור לאורך כל הכבל לעומת זאת בכבל נחושת האות עובר בהתחלה גם במהירות האור אך מאט מהר מאוד שכן יש לו חיכוך בכבל והפרעות שיש לדוגמא: כבל CAT5e שהוא בעצם כבל נחושת מעביר את המידע במהירות האור (כמו סיב אופטי) ומסוגל להעביר עד 1GBIT למרחק של עד 100 למה עד? כי ברגע שאתה עובר את ה100 מטר המהירות יורדת בגלל שחיכוך שנוצר ככה שכבל אופטי הוא המהיר ביותר הן מבחינת פינג והן מבחינת הורדה.

ולשאלה של FIGHTER האם כולם היו מחוברים בFTTH אכן הפינגים יהיו טובים יותר אך, הפינגים שלנו לחו"ל גבוהים בגלל עומסים ובגלל ששרתים בחו"ל נותנים עדיפות למקומיים ופחות לאלה שמרוחקים מהם שכן זה מעמיס עליו יותר לכן זה תלוי בהמון גורמים אבל זה שיא הטכנולוגייה העברת מידע במהירות האור ובכמויות ממש אבל ממש גדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן

אני מודע לבעיית העומס, אך נגיד שאין לנו יותר עומס בגלל שגוגל החליטה לעזור ותרמה 5 כבלים תת ימיים חדשים כדי לחבר אותנו לשאר העולם (ובדרך גם לרגל אחרינו muhahahaha)

אז במקרה כזה אכן יהיה שיפור כשהכל יהיה FTTH ולא FTTC נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CLASS - אני ציינתי בעצמי את ההבדל בקיבולת תעבורת המידע, אבל הוא שאל על PING

אני מסכים איתך לגבי החיכוך, אבל *תיאורטית* היה ניתן לתכנן כבל ארוך בצורה כזו שכל 100 מטר (או יותר) יהיה לו "מעצים סיגנל" שמקבל את האותות ומשדר אותם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...