Unboxing of the N900 - HackerBox PR Edition Pack - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unboxing of the N900 - HackerBox PR Edition Pack

ALÞHA

Recommended Posts

קצת מדיי, מאוחר מדיי, לא מעניין מדיי.

N93 היה דיי בדיחה עוד בזמן שיצא, התרסקות המחירים שלו ואי ההצלחה היו דיי ברורים.

אולי בדיחה ,אבל הוא הביא דברים שלא ניראו בפלאפונים עד אז .

בכל מיקרה ,אני נהנתי בשנתיים וחצי שהוא היה הפלאפון העיקרי שלי (ואת האמת עדיין יש לי אותו ,אבל אני כמעט ולא משתמש בו ).

וופס... התכוונתי כמובן לN97

אהה ,אכן הn97 לא הנתן שום דבר חדש (בדיוק כמו הn96 ,שהיה גירסאה פחות איכותית של הn95 ).

בכל מיקרה, בקשר לn900 ,הקופסא ,וכל הקטע של ה"האק אין " זה חמוד ביותר ,ומקורי ,הפלאפון עצמו דורש עוד ליטוש ,אבל אני חושב שהוא דיי נחמד ויש פוטנציאל בפלטפורמה ,עכשיו רק נותר ליראות את הישום של הפוטנציאל הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם המכשירים של סמסונג לא מעניינים חוץ ממספר קטן של מכשירי וWM, כל השאר הם סתם מכשירים פשוטים שעדיף לקחת איזה מכשיר S60 כמו N79/N85 וכו'.

אני לא יודע לאיזה מכשירים של אתה מתכוון, אבל זאת אחת החברות שמאוד מפותחת טכנולוגית

ומובילה את השוק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לאיזה מכשירים של סמסונג אתה מתכוון, אבל סמסונג זאת אחת החברות שמאוד מפותחת טכנולוגית

ומובילה את השוק הזה.

אני אומר שמכשיר High end חייב להיות עם מערכת הפעלה פתוחה, בין אם WM, או אפילו iPhone OS או S60, סמסונג וLG הרבה פעמים מוציאים מכשירי High end עם מעבדים מהירים ומאיצים גרפים על מערכת הפעלה סגורה שלא שווה כלום, על מכשירים כאלה אני אומר שעדיף כבר לקחת מכשירים חלשים יותר של נוקיה עם S60 או זולים יותר עם WM/Android.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שמכשיר High end חייב להיות עם מערכת הפעלה פתוחה, בין אם WM, או אפילו iPhone OS או S60, סמסונג וLG הרבה פעמים מוציאים מכשירי High end עם מעבדים מהירים ומאיצים גרפים על מערכת הפעלה סגורה שלא שווה כלום, על מכשירים כאלה אני אומר שעדיף כבר לקחת מכשירים חלשים יותר של נוקיה עם S60 או זולים יותר עם WM/Android.

זכותך המלאה לחשוב כך, בראש סדר העדיפות שלך פתוחה.

אבל להגיד שהמכשירים של לא מעניינים כשהם בחוד החנית מבחינה טכנולוגית

לא נכון לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ל-N93 יה זום אופטי, אבל היה מסורבל, גדול, ולא הצלח באמת לקסום ליותר מדיי אנשים.

לסאמסונג אגב יש מערכת הפעלה פתוחה שהיא רוצה לקדם, ה-Bada, ככה שלא יודע כמה הולך להיות חזק עם סאמסונג אבל יהיה מעניין לראות לאיזה כיוונים היא תלך...[br]פורסם בתאריך: 25.12.2009 בשעה 14:01:32

מה כל כך טוב במערכת ההפעלה שאי אפשר ליישם בmaemo 5?

זה לא העניין, העניין הוא שאנדרואיד מתחילה כבר להבשיל, וה-MAEMO לא.. מה גם שהיא באה באיחור וכנראה לא תגובה בחוזקה על ידי שלא מוותרת כל כך מהר על הסימביאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר מבחינה שלמשל הצרכן הממוצע קונה את המכשיר והוא מצפה לקבל תמורה טובה לכסף ופשוט הוא יקבל יותר תמורה ממכשיר עם אנדרואיד שכבר הבשילה מאשר עם MAEMO 5 שרק בהתחלה שלה בזמן שלאותה חברה יש עוד מערכת הפעלה ותיקה יותר ולא יודעים באיזה מהן היא תתמקד?

אבל יש פה נקודה שהרבה שוכחים

כמו שאייפון זה אייפוד טאץ' עם יכולות סלולריות, N900 זה עם יכולות סלולריות, למה שהוא יזנח את מאמו 5 ויעבור לאנדרואיד רק בגלל שעכשיו הוא גם טלפון?

אז נכון יש יותר וכו', אבל המפרטים של המכשירים האחרים פשוט לא עושים לי את זה כמו שהוא עושה

דרך אגב אם יש איזה קנייה קבוצתית במחיר זול במיוחד בארץ אז תשלחו לי הודעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר מדי מה לפתח מערכות הפעלה, זו הבעייה האחרונה של הצרכן. כמו שאמרתי כבר בעבר, מערכת ההפעלה הטובה ביותר היא זו שיפותחו עבורה הכי הרבה יישומים, בתדירות הכי גבוהה ובזה בנתיים רק המערכת של שווה משהו. לצערי האייפון לא מכשיר מושלם, יש לו כמה מגרעות מעצבנות. אם ישקיעו עוד קצת, במיוחד במצלמה ובתמיכה מובנית או אופציונלית (אבל ששוה משהו) בבלוטות' ומולטיטסקינג הוא יהיה כמה צעדים לפני כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המיילסטון אצל מישהו, טלפון מאוד נחמד

אבל היה שם משהו שעצבן אותי, היה לו 2.1 משהו כזה ולא היתה לו עברית, למה? למה דווקא שהם כל כך גדולים וכו' - המערכת הפעלה בגרסה חדשה עדיין לא תומכת עברית ודווקא בנוקיה N900 שבא עם חדשה הוא כבר תומך עברית? איך אני יכול להרגיש בטוח עם הקנייה שלי ולדעת שלא ידפקו אותי אחר כך? מילא איזה חברה אחרת אבל גוגל? אין עברית? מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי קישקוש כי הגבולות כבר ממש מטוששים, למה זה טאבלט והמיילסטון של מוטורולה לא ?

כי יש לו בראוזר אמיתי, עם פלאש ויכולת לרנדר כול אתר.

מה ש(כרגע)אתה לא יכול להגיד על שום מכשיר אחר.

מבחינתי ההתלהבות הגדולה מ-Maemo היא שמדובר במערכת סטנדרטית ו-"אמיתית",

(אנדרואיד לא עונה על ההגדרה הזאת, היא משתמשת בשכבה גרפית שונה לגמרי מ-X וכול קונספטי הפיתוח שלה קצת דפוקים)

מה שאומר שהיא הכי דומה למחשב שאני מקליד בו כרגע. ויש לה את הגמישות כדי להחליף אותו כשאני מרוחק ממנו.

וגם, שאפשר לפתח לה בכול הדרכים הסטנדרטיות הקימות. זה קוסם לי מאוד בתור Power User.

(מבחינתי Tomboy על פלאפון זה קילר אפליקשין)

הבעיה כרגע היא כמובן העובדה שהחומרה של ה-N900 לא מספיק טובה.

היא לא עומדת בתחרות עם הדרואיד והיכולות התוכנתיות שהזכרתי לא ממש מצליחות לפצות על זה.

(אין MMS? מה זה? איפון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...