המלצה רותחת על IQPC - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה רותחת על IQPC

RayZ

Recommended Posts

מצטרף פה לכל המחמאות לIQPC , קניתי מהם את המחשב שלי ועוד כממה פריטים לשדרוג הנייד שלי ופשוט חווית קנייה , מנחם ויאיר פשוט זהב.

גם אליי מנחם הגיע עד הבית עם המחשב כי הוא לא סמך על אביב שיגור... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטרף להמצלמה בהחלט!

יאיר הפגין שירות מעולה ללא שום חיסרון וסגרתי איתם עיסקה מעולה למוצרים במצב 100% במחיר מאוד יפה שנכנס לי בדיוק לתקציב, הלכו לקראתי ובהחלט אחזור לרכוש מהם בעתיד.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה עוד טיפה מוקדם (המחשב אמור להגיע אלי ביומיים הקרובים),אבל גם אני אצטרף למסכת החיזוקים ואמליץ על החנות,שירות אדיב ומבין,אחלה מבחר של חלקים ומחירים סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אצלם גם 2 או 3 מחשבים , גם לקרובי משפחה וחברים המלצתי לקנות אצלם.

אני גם ממש מרוצה אפילו כשפעם אחת קיבלתי כרטיס מסך פגום הם החליפו לי אותו ישר בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC פשוט חנות נהדרת! יאיר (כמו שכבר אמרו וימשיכו לומר) הוא בחור זהב, נעים ויודע את העבודה מצויין....

קניתי מהם שלושה מחשבים (שניים לחברים ואחד למשפחה...) בחצי שנה האחרונה ואני ב-100% לקוח קבוע אצליהם כבר מהמחשב הראשון...

באמת שלא נתקלתי בשרות כזה! לפני כמה חודשים רציתי לקנות מהם סט מקלדת ועכבר והיו כל כך הרבה עיקובים של חנויות אחרות (שאליהם פניתי בהתחלה בגלל המחיר שקרץ) וידעתי שאם "אני לא קונה את הסט היום אני אוכל רק עוד שבוע..." קיצר, את כל זה סיפרתי ליאיר אז, שהשעה היתה רבע לשש (רבע שעה לפני סגירה) ואז הוא הציע לי לבוא אליו הביתה :o(ברחובות - יותר קרוב אלי אפילו...) ולקחת ממנו את הסט.... נכנסתי פחות או יותר להלם תרבות.

באמת, חנות שזה פשוט חטא לפספס...

איזה שירות בדיוק? שילמת עשרות אחוזים יותר על אותו מוצר בדיוק וכדי לקבל אותו באותו הרגע נסעת עד אליו לבית על חשבונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שאליהם פניתי בהתחלה בגלל המחיר שקרץ"

בקיצור מצא את המוצר בחנויות אחרות במחיר יותר זול, אבל לא היה במלאי. בגלל שהיה כל כך לחוץ שילם יותר על אותו מוצר ונסע על חשבונו ליאיר לאסוף אותו. אני לא יודע מה איתך, אבל שירות מדהים לא ראיתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה, חנות אחרת הייתה שמה אותך בכיס הקטן ואת העדיפויות שלך.

המחירים שם יותר נמוכים מכל החנויות שראיתי. למעשה היא יותר זולה מ-KSP ונותנת שירות שכופל את השירות של כל החנויות שעבדתי איתן עד היום.

אוהב נפשו יתקרב ל-IQPC ופה אני מסכם את דברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אין "עשרות אחוזים יותר".

אצלי , המחשב הגיע עם קיט אחר (גם 6GB אבל זול יותר) כי לא היה במלאי בארץ וכדי לא לעכב את ההגעה של המחשב.

כשהגיע הקיט , יאיר שלח לי אותו בדואר כדי שאני אבדוק שהוא עובד כמו שצריך אצלי במחשב ורק אז לשלוח לו בחזרה את הקיט הישן.

תוך כדי הזמן שחיכיתי , הייתי בחוב של כ200 ש"ח אצלם שלא נלקחו ממני עד שיגיע הקיט שביקשתי והכל יהיה תקין ואף לא פעם אחת התקשרו לדרוש את התשלום.

יאיר ומנחם היו זמינים בכל זמן שהתקשרתי אליהם אם זה לייעוץ או סתם לשאלות כלליות.

קיבלתי מהם את המספרי האישיים שלהם לשימוש בכל זמן שהוא...

הייתה חווית קניה שהרבה זמן לא זכורה לי אחת כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אין "עשרות אחוזים יותר".

אצלי , המחשב הגיע עם קיט אחר (גם 6GB אבל זול יותר) כי לא היה במלאי בארץ וכדי לא לעכב את ההגעה של המחשב.

כשהגיע הקיט , יאיר שלח לי אותו בדואר כדי שאני אבדוק שהוא עובד כמו שצריך אצלי במחשב ורק אז לשלוח לו בחזרה את הקיט הישן.

תוך כדי הזמן שחיכיתי , הייתי בחוב של כ200 ש"ח אצלם שלא נלקחו ממני עד שיגיע הקיט שביקשתי והכל יהיה תקין ואף לא פעם אחת התקשרו לדרוש את התשלום.

יאיר ומנחם היו זמינים בכל זמן שהתקשרתי אליהם אם זה לייעוץ או סתם לשאלות כלליות.

קיבלתי מהם את המספרי האישיים שלהם לשימוש בכל זמן שהוא...

הייתה חווית קניה שהרבה זמן לא זכורה לי אחת כזאת.

כלומר הקיט הוחזר לחנות בתור מוצר משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה נהנה לחפש דברים שלא קיימים בין השורות , מכל משפט שמישהו רושם פה אתה מניח הנחות חסרות שחר ובסיס...

מנחם בעצמו אמר לי שלמרות שהוא מפסיד את הקיט הזה כקיט שהוא יכול למכור אותו , הוא מעדיף שאני לא אחכה למחשב.

והנק' העיקרית היא כדבריך:

תשמור על שתיקה
עדיף...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...