מי שנמצא בהתחיבות להוט או ליס ורוצה לצאת. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שנמצא בהתחיבות להוט או ליס ורוצה לצאת.

shuy

Recommended Posts

ומה עם הורדת CARTOON NETWORK???

זה לא נתפס בחוק? איזו אפלייה.

השאלה האמיתית היא, האם יש טעם כיום בכלל לעבור בין החברות?

המצב בשתיהן על הפנים.

YES - יורד גשם אין קליטה, בשירות לקוחות אומרים שזה "שבר ענן" ואין מה לעשות.

איכות גרועה בשידורים האנלוגים והHD.

HOT - שירות לקוחות שגורם לך לרצות להתאבד, בזמנו איכות שידורים אנלוגית כאן הייתה גרועה והם האשימו את הטלויזיות (שחודש לפני זה גרנו במקום אחר והכל היה שם מעולה), ובגלל זה עזבנו אותם בסופו של דבר, אז לא יודע איך שידורי הHD שלהם, למרות ששמעתי שגם לא שווים משהו.

דרך אגב, למי שלא יודע, שידורי הHD של YES הם סך הכל 720P.

אנחנו מנויים ל-Yes בערך מיום הקמת החברה ואף פעם לא הייתה בעיה בקליטת שידורים בגשם. מה שכן שתי החברות גרועות. לא הדלקתי את הטלוויזיה בסלון חודשים. בחדר שלי בכלל הממיר נשרף לפני חודש ולא טרחתי להזמין טכנאי. העתיד הוא סטריימר איכותי + פס רחב + מנוי ב-TL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה התחייבות כבר?

כל כמה חודשים מתקשרים אלי נציג שירות של החברה השנייה ומציעה לי לעבור אליהם בהתחייבות לשנה ושהם ישלמו את הקנס התנתקות והם ישלמו את כל מה שהחברה שאני נמצא בא עכשיו דורשים בקשר להתנתקות..

כך שגם אם נמאס לי מהחברה שאני נמצא בא אני יכול לעבור מתי שאני רוצה בלי קשר להתחייבות או לא התחייבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלום הקנס על ההתחייבות ישולם רק במידה ותשאר את כל תקופת ההתחייבות שלך ברשת השנייה...

אז אם תעבור בין הרשתות כל הזמן, אף אחד לא ישלם את הקנס עצמו...

lev-27

אנחנו מנויים לYES שנתיים, שנה שעברה לא היו בעיות בגשם, והשנה, כמעט כל גשם יש הפרעות בשידור.

בYES הם קוראים לזה "שבר ענן" וגם הטכנאים מסכימים שהשנה הזאת הייתה גרועה במיוחד בכמה איזורים.

ועמרי, כבר ענו לך את כל מה שיכלתי לומר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...