בב"ל: לא מצליח להוריד קבצי .TORRENT - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בב"ל: לא מצליח להוריד קבצי .TORRENT

Zelig

Recommended Posts

בעיה מוזרה: טורנטים שיש לי יורדים בסדר, אבל אני לא מצליח להוריד את קבצי .torrent עצמם.

ניסיתי במספר מקומות, ולא יכול להיות שהבעיה היא בכולם.

נסו בעצמכם: http://distribution.openoffice.org/p2p/

האם יתכן שבב"ל מתערבים לפי ניתוח בקשות HTTP?

עריכה: אני רואה שעוד אנשים מתלוננים על זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=444008.0

ניסיתי להשתמש ב-anonymous proxy אבל זה לא עזר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני די בטוח שהבקשה לשרת לא משקפת את השם המקומי שנתתי לקובץ, אלא את השם של הקובץ על השרת עצמו, שמסתיים ב-.torrent וכמובן אותו אי אפשר לשנות.

האם יש עוד רעיונות?

אם אתןם בבב"ל אכפת לכם לנסות להוריד את ה-torrent (לא את התוכן, רק הקובץ עצמו) של open מהלינק ששלחתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה בדיוק עם בב"ל, בשעות הערב חלק מקבצי הטוררנט עצמם (15k-40K לקובץ) פשוט מאוד לא יורדים, מתסכל לגמרי

- הפתרון היחיד זה להוריד אחרי כמה שעות .

אני חושב שזה חסימה מאוד ספציפית מול אתר TL וזה קורה כשעמוס בבזק בנלאומי.

אז במקום שהם יהיו אשמים בחסימת הורדות או ניתוב או הגבלת מהירות כמו שאר הספקים. הם פשוט יוצרים "תקלה טכנית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתאם להצעה שהוצעה ע"י מישהו למעלה, ניסיתי להוריד עם IE6 (במקום FF3.5) וגם לשנות את השם אליו אני שומר את הקובץ (וודו! אין שום סיבה בעולם שזה יעבוד!).

למרבה הזוועה זה עבד. יתכן שזה צירוף מקרים או משהו. או שאני משתגע. :screwy:

לי יש איטיות ולאגים במשחקים פתאום(שרתים אירופאיים ששיחקתי בהם בעבר).

בזק ו014

כן זה קורה לי לפעמים עם שרתים אירופיים של neotokyo. זה עובר אחרי כמה ימים. אבל אנחנו מדברים פה על משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פתאום ירד לי הקובץ...

אני נורא עייף ואני כבר מחכה לניתוב 20 דק'... הגעתי סוף סוף לנציג, והתברר שבטעות התקשרתי לבזק ולא לזבל. אין לי כוח. ננסה שוב מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשיוצאים בהצהרות ... YNET היו צריכים פשוט לשמור את מה שהם בודקים לעצמם

אחרי התשבחות שזרקו עליהם יש לי אלף ואחת סיבות מתאימות שיסבירו את האיטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו נראית לי שיטה כ"כ דבילית עד שאני ממש מתקשה להאמין שזו לא תקלה טכנית כלשהיא. במקום לחסום את שטף המידע שחוסם את

הפס חוסמים את הקובץ המסכן בעל עשרות בייטים בודדים שבמקרה הכי גרוע אפשר לבקש ממישהו שישלח לך במייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו נראית לי שיטה כ"כ דבילית עד שאני ממש מתקשה להאמין שזו לא תקלה טכנית כלשהיא. במקום לחסום את שטף המידע שחוסם את

הפס חוסמים את הקובץ המסכן בעל עשרות בייטים בודדים שבמקרה הכי גרוע אפשר לבקש ממישהו שישלח לך במייל.

למה לחסום ולא להשקיע כמה מאות מיליונים ביחד עם משרד התשקורת ברוחב פס הרבה יותר גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...