HTC HERO or NOKIA EXPRESS MUSIC 5800??? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HERO or NOKIA EXPRESS MUSIC 5800???

Galos

Recommended Posts

שלום לכולם,

אנו מעוניינים לרכוש פלאפון לא דרך חברות הסלולר.

ההתלבטות היא בין 2 המכשירים המצויינים בכותרת.

ברצוננו לקבל חו"ד שלכם לגבי כל אחד מהשניים, יש לציין שקראנו המון ביקורות ואף התנסנו בחנות לזמן קצר בשניהם.

איך ה5800 נחשב? האם הוא אמין? הדעות חלוקות בפורומים ובין אנשים חלקם מרוצים מאד וחלקם אינם מרוצים במידה רבה, אין ממש באמצע.

ההבדל המשמעותי בין 2 הפלאפונים הנ"ל הוא המחיר כאשר ה5800 עולה כ1500 ש"ח ומאידך הHERO כ3000 ש"ח (אם לא שמתם לב זה פי 2).

האם הקפיצה במחיר מצדיקה רכישה של הHERO לעומת ה5800 ?בהנחה שהייתי מעוניין להחזיק פלאפון לתקופה של 2-3 שנים.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בשימושים שלך...

לחלק מהאנשים הוא יכול להצדיק את התוספת, ולחלק אחר הוא בכלל לא יתאים.

תסביר מה השימושים, ואז נוכל לומר לך תגובה הרבה יותר הגיונית אם הוא מתאים או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם,

לבסוף החברה החליטה לרכוש את ה5800, מכיוון שהיא לא כזאת פריק של גאג'טים ואינה זקוקה לכל המאפיינים של ההירו, בנוסף המחיר הוא כמחצית מההירו.

נ.ב. בא לי את ההירו או את הHD2 בעדיפות לאחרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין פריקיות של גאדג'טים לבין חיבור עם מכשיר שעובד ולא מוציא אותך מדעתך...

מצד שני איך אתה מסביר שישנם מספר אנשים ואף בביקורות שמציינים שהמכשיר בסדר?

יכול להיות שספציפית המכשיר שלך היה תקול?

שלא תבין לא נכון, אני גם חושב שההירו בכמה רמות יותר טוב וזה מה שאני הייתי רוכש במידה והייתי מחפש עכשיו פלאפון חדש.

מצד שני לצרכיה, לצורך הדיון הם לא הרבה: , שיהיה ניתן להתקין (או פרינג') ולקרא אי-מייל מג'ימייל ובעיקר למוזיקה.

האם תוכל לפרט יותר על החוויה שלך עם המכשיר, מה בדיוק מפריע לך בו , תשתדל בבקשה להיות פרטני ולא לומר באוויר שהמכשיר גרוע (אפילו אם הוא כזה).

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי את המכשיר הזה. מצד שני לחבר היה והוא לא בדיוק דיבר טובות עליו. אני חושב שהמשפט "מסך לחיצה ולא מסך מגע" מאד מסביר את הלך הדברים.

יחד עם זאת מבחינת פיצ'רים, שזה אומר WIFI, מצלמה, והכל בחבילה נאה וזולה אין לו באמת הרבה מתחרים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של 5800 וHTC HD, אני יכול לומר שהמסך של ה5800 לא נוראי כפי שאומרים עליו.

לפי דעתי החסרון היחיד הוא שהוא לא מולטי טאצ'.

מבחינת לחיצות/נגיעה, מתרגלים אליו בקלות וזה ממש לא נורא.

אני אישית העדפתי למכור את הHTC HD ולהשאר עם ה5800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארם ההירו מצדיק או לא מצדיק את התוספת בשבילך זה ללא קשר לעובדה שה-5800 פשוט מכשיר שיכול להוציא אותך מדעתך.

מסכים המכשיר הזה יכול לעצבן גם את האדם הכי רגוע בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת לחיצות/נגיעה, מתרגלים אליו בקלות וזה ממש לא נורא.

אני אישית העדפתי למכור את הHTC HD ולהשאר עם ה5800.

זה לצערי אכן מסך לחיצה ולא מסך מגע, וזה הבדל מאד מרגיז לדעתי. יש מסכי רססיטיב טובים פי כמה וכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...