כמה שאלות של מתחיל על אובונטו - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות של מתחיל על אובונטו

manenbu

Recommended Posts

סוף סוף התקנתי אובונטו על הלפטופ, ולבינתיים אני די מרוצה, המחשב רץ כל כך הרבה יותר מהר מ (מותקנים ב dual boot - ועוד אובונטו בצד הרחוק של ההרדיסק). הקטע של ה desktop cube אדיר - זה כמו לעבוד עם כמה מסכים במקביל. בכל מקרה, יש לי כמה שאלות עדיין (הרוב דברים קטנים).

1. הbookmark bar של הפיירפוקס לא שומר את האייקונים של האתרים, איך אפשר להדליק את זה, או לעשות שהוא כן ישמור? האייקון מופיע בשורת הכתובת, רק לא בכפתורים שיצרתי לאתרים.

2. לעשות סקרול עם הטאצ'פד לא עובד. אפילו שבהגדרות זה מסומן כאילו זה אמור לעבוד, זה לא עובד. אני מתכוון לזה שכשגוררים את האצבע על הצד הימני של הטאצ'פד. ב על אותו מחשב זה עובד.

3. יש לי בלפטופ LED שמראה מתי אני מחובר לווירלס - ב הוא עובד, באובונטו לא. איך מדליקים?

4. עניין הפונטים - אני מתעסק הרבה עם מסמכים (ועוד בXP עבדתי עם OO), ואני לא יודע איזה פונטים של עברית, ואיזה לא. יש איזה רשימה שמראה (או דרך לראות) מה הפונטים של עברית, אנגלית, ואיך הם נראים?

5. ל יש תוכנה בשם Paint.NET, שזאת תוכנת ציור מאוד חזקה אך פשוטה. יש תחליף לזה לאובונטו? ואל תגידו לי GIMP, זה די סיוט לעבוד איתה.

6. איך אני עושה שאני אראה טמפ' של מעבד וכו' ב tray?

7. ב XP היתה פונקציה שאני מסתכל על דף\מסמך, ואני לוחץ על הכפתור האמצעי (גלגלת בעכבר), הסמן הופך למעין עיגול עם חצים ואז אני יכול פשוט להזיז את העכבר כדי לעשות סקרול בכיוון שאני מזיז את העכבר. איך עושים ככה באובונטו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4

תבדוק אותם (תעשה בצייר משהוא אם טקסט ותעמוד אם העכבר אל הזה של הפונטים ותחליף אותם אם הגלגל של העכבר)

בפונטים של עברית תראה פונטים שונים

בפונטים ללא עברית תראה איזה שהוא פונט ברירת מחדל או שהפונט לא ישתנה

תתקין culmus - כמה פונטים טובים בעברית

אתה יכול להתקין פונטים של וינדוס (קבצים.TTF) בלינוקס

5

kolourpaint

krita

wine + paint.net

6

ב KDE תעשה add widgets ותוסיף את מה שבא לך

ב gnome אין לי שמץ

7

אין לי שמץ. בלינוקס קליק של הגלגל עושה הדבק (כשאתה בוחר בכחול כזה טקסט זה עושה אוטומטית העתק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...