נוקיה 5800\אייפון 3GS? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה 5800\אייפון 3GS?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחיים על תלך על ה5800 יש לי את הטלפון הזה ואני מצטער על כול רגע שקניתי אותו הוא מלא בתקלות למשל

המסך כול הזמן מתהפך אפילו שאני לא הופך את הפלאפון לפעמים הוא משנה ערכת נושא לבד או יוצא לבד מדברים ויש עוד מלא דברים שאני לא זוכר הטלפון הזה פשוט סיוט ובא לי לזרוק אותו מהחלון

וגם המשחקים שם הם לא נראים טוב כמו באייפון בקיצור עדיף לך ללכת על האייפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-5800 גרוע ביותר.

לא יודע איך המצלמה/MP3 ושאר הדברים.

אבל הוא איטי, והמגע שלו גרוע, שבאמת לא משנה מה יש בו, הוא לא שווה את זה.

אתה נעול על שני המכשירים האלה?

ומה אתה מחפש במכשיר?

מצלמה?

MP3?

WIFI?

תן דרישות.

אם תענה על זה, נדע להגיד לך.

במיוחד למה אתה נעול על שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון ללא ספק! :xyxthumbs: (מבין השתיים)

ה-OVI סטור, לדעתי זה אחת הבדיחות הגדולות ביותר של . יפה שהם מנסים להיתקדם, אך זה יהיה כישלון. :-X

אם נלך מעבר לשתי המכשירים האלה קיימים גם ה-HERO, HD2, נקסוס העתידי של גוגל ודרואיד של מוטורולה שיכולים להוות תחליף מצוין (מכשירים מסוימים בעלי גם יכולים להיות מצוינים לצורך העניין).

חוץ מזה, אני ממליץ לך לחכות עד סוף החודש שהעסק עם האייפון יתייצב והשוק הישראלי קצת ירגע אם אתה מתכנן על קניה בארץ. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב רק שעל מנת להתקין חלק גדול מאוד של האפליקציות באייפון, יש צורך לקנות אותם, אלא אם כן אתה פורץ אותו ואז אין לך אחריות.

אם אתה רוצה יותר ומשחקים - לך על האייפון.

אם מולטיטסקינג, ספיקר חזר, טובה יותר ואיכות סלולרית (איכות שיחה) חשובים לך יותר - לך על הנוקיה.

בכל מקרה מומלץ לחכות קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הקיומית תמיד היא לא אצל מי המצלמה טובה יותר, אלא מי מחזיק את המצלמה! :xyxthumbs:

הייתי אומר שהמצלמה באייפון יותר טובה כי יש גם פיצ'פקס מסביב של חברות כמו ניקון שמפתחות אפס (זו המילה הישראלית לאפלקציות על פי העיברות למילה) שלמעשה משפרות את המצלמה במיוחד! מלבד זה ל-5800 אומנם יש (פיזי), אבל זו לא סיבה שהדאיגה את קהל האייפונרים עקב כל התוכנות המדוברות שעוזרות לשפר באופן ניכר את התמונות. שים לב כי באייפונים "הרגילים" בלי "התחת" ("S") המצלמה היא 2MP לעומת ב-3GS ששם היא 3.2.

בקיצור, חכה חודשיים ותראה מה מצב השוק יהיה עם ה-HD2, נקסוס של , N900 והאייפון. ה-5800 פשוט לא בליגה הזו לטעמי.. :-\

נ.ב-

מרוב שסימביאן למסכי מגע זה עסק כה כושל שניתן גם לראות על ה-N97 אפשר להבין למה ה-N900 רץ על מערכת MEMO החדשה המבוססת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...