חלום על מוות (ולא רק אני חלמתי !) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלום על מוות (ולא רק אני חלמתי !)

Kirma

Recommended Posts

אחי חפיף :xyxthumbs:

אני כל חולם על המוות שלי כמה פעמים בשבוע, בהתחלה נלחצתי מזה כמוך אחרי כמה חודשים זה כבר לא הזיז לי ואני חולם את זה כבר כמה שנים.

המעניין הוא שכל פעם זאת בדרך אחרת וממש לא צפויה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כל חולם על המוות שלי כמה פעמים בשבוע, בהתחלה נלחצתי מזה כמוך אחרי כמה חודשים זה כבר לא הזיז לי ואני חולם את זה כבר כמה שנים.

וואי נשמע מגניב דווקא! הייתי מארגן לעצמי דרכים מקוריות למות כל לילה מחדש :hat:

התמונה האחרונה בסרטון שנתנו, עם העננים, אמיתית או פוטושופ? תמונה ממש מגניבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעשות מזה כסף. תשלח את הרעיונות ליוצרים של "יעד סופי" כדי שהם ימשיכו את הסדרה (עם עוד יותר מפגרים :silly: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים...

אני זוכר שהמורה שלי בתיכון , סיפר לנו שהוא חלם שהוא רואה את סבא שלו (שכבר מת) עם רגליים שחורות מכביות אומר קדיש.

קיצר אין לי כח לספר את כל הסיפור אבל יום למוחרת הוא היה בפיגוע באוטובוס ונפצע קשה , הרגליים שלו נשרפו והיו לו כוויות בדרגה גבוה , האבירים הפנימיים שלו גם קרסו - לפי מה שהוא טוען מה שהציל אותו זה הקדיש שאמרו לראפותו או משהו כזה - ואחרי המקרה הוא חזר בתשובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא שומעים בכלל על אנשים שחלמו שמישהו מת והוא לא מת :xyxthumbs:

שישה מליארד אנשים בעולם. מציינים דברים חריגים, אף אחד לא מספר על משהו שלא קרה.

אל תתן לסטטיסטיקה להטעות אותך ואל תנסה לטעות בו תקוות שווא עם עובדות.

פותח הת'רד צריך להתחיל לחשב את קיצו לאחור, ויפה שעה אחת קודם.

ד"א, זה שהוא בוחר לבלות את שעותיו האחרונות ב-HWZONE זאת תעודת כבוד לאתר, או תעודת עניות עבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אנשים, מישהו כאן ראה יותר מדי יעד סופי.

פותח הת'רד,

מבחינה פסיכולוגית כשבנאדם חולם שהוא מת זה אף פעם לא אומר מוות מוחשי, אם אני לא טועה זה אומר שינוי והתחדשות. (צריך לבדוק על זה)

גם בהיבט הדתי הפירוש של לחלום על בנאדם שהוא מת דווקא הפכי וחיובי מאוד- מסמל על חיים ארוכים ובריאות.

זה ששניכם חלמתם על זה, כמו שמישהו פה אמר, כנראה קשור לאירוע מסויים שגם אתה וגם אחותך מודעים אליו.

אולי מדובר סתם בפחד של שניכם ופחדים נוטים ליהיות מוצגים הרבה בחלומות ולזה אין שום מסר מיוחד. (מניסיון)

אין על מה ליהיות לחוץ.

אם זה לא עוזר לך תתייעץ בפורומים של אנשים שמבינים בפירוש חלומות, בהיבט הפסיכולוגי והדתי גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתם מתייחסים לחלומות ברצינות יתרה ,אני למשל רואה בחלומות בידור של ממש זה כמו להיות בסרט שאתה משחק בו ולפעמים גם שולט עליו כמו במאי אך אתה לא תמיד יכול לבחור אם הוא יהיה סרט אימה או סרט לכל המשפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעוררתי היום מחלום שבו הורגים אותי !

סוואנה חונה ליד הבית יוצאים מלא אנשים עם נשקים נכנסים אליי לבית ונותנים לי איזה צרור של כמה כדורים .

זה השנייה שהתעוררי.

עכשיו אחותי בא אליי מספרת לי שהיא חלמה על מחבל מתאבד שהרג אותייייייייייייי

WTFFFFFFFF

לא מפחיד רצח ?

למישהו יש מושג מה הולך פה ???

אני מפחד לצאת מהבית, ודווקא השבוע אני ברגילה והאפסנתי את הנשק בנשקייה :|

אני לא יודע מה מסמל מוות בחלום.

אבל בקלפי טארוט זה מסמל סיום תקופה, והתחלה חדשה.

אם זה מענין אותך אתה יכול לחפש בגוגל מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...