חברות כרטיסי מסך חדשות בשוק - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות כרטיסי מסך חדשות בשוק

hen1235

Recommended Posts

בזמנו הייתי מאוד מעורה בשוק המחשבים... ואז התגייסתי לצבא :bash:

כמו שאתם מבינים, לא יצא לי יותר מדי להתעדכן ברכיבי החומרה החדשים בשוק.

בתקופתי חברות כמו SPARKLE, ZOTAC, , , INNO3D, TWINTECH,

היו נחשבות לחברות פחות איכותיות מ-Asus/Gigabyte ו- שפשטה רגל.

אשמח אם תאירו את עיניי לגבי החברות הללו, מי השתפרה ומי עדיין מייצרת זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלית כל כרטיסי המשך מכל חברה הם אותו הדבר, מה שמשנה זה השעונים של כל כרטיס (גרסא מומהרת/רגילה), אם יש או אין גוף קירור ייעודי, ומשך תקופת האחריות. זה הכל. מעבר לזה, כרטיס TwinTech GTX260 וכרטיס GTX260 זהים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהייה בטוח לגמרי.. יכול להיות שינויים שלך נראים לא רלוונטים (לא הכל מתבטא רק בפריימים) אבל הם בהחלט משמעותיים והם הרכיבים בהם משתמשת החברה להרכבת הלוח

מה לעשות לא כל הרכיבים יוצאים מפס היצור באותה איכות (זכרונות, קבלים, נגדים, שבבים וכו'.. אני לא הולך ללמד פה אף אחד הנדסת חשמל ) והם כמובן עוברים קיטלוג והמחיר שלהם בהתאם ולכן יכול להיות שלטווח הארוך כרטיס של חברה אחת המשתמשת ברכיבים יותר איכותיים יחזיק יותר מעמד מכרטיס של חברה אחרת.. ושלא נדבר על צריכת החשמל

ולא אל תביאו לי בנצמארקים שמראים שהצריכת חשמל של זוג כרטיסים חדשים מחברות שונות בעלי אותה הליבה זהה .. ברור שצריכה תיהיה זהה איך שהכרטיס יוצא מהמפעל כי אין בלאי לרכיבים.. אבל מה קורה אחרי כמה שנים של שימוש ??

קח את זה בחשבון אם אתה כמוני והכסף שלך לא גדל על העצים כך שתוכל לזרוק כרטיס לפח אחרי שנתיים + של שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי בדיוק למה ש-Jackoo רשם.

קחו לדוגמא את חברות לוחות האם.

לוחות מבית לא משתווים ללוחות מבית Gigabyte\Asus באיכות הרכיבים ובפיצ'רים.

אפשר לראות אפילו בתוך חברה את ההבדלים ברכיבים על לוחות אם מבוססי אותו הצ'יפסט. ל- יש לוחות שהיא מציעה בהם קבלים איכותיים ו-PCB איכותי יותר.

אתם טוענים שכרטיס מסך מחברה X זהה לכרטיס מחברה Y, כאשר הליבה והזיכרון שלהם זהים.

אני מעריך שכוונתכם היא לביצועים, כל עוד לא הוגדר לכרטיס תדר אחר או שונה.

אני מסתכל על עוד כמה מרכיבים כאשר אני ניגש לבצע קנייה של כרטיס מסך.

אם אתם טוענים שהכרטיסים זהים, אז תסבירו למה המחירים שונים? למה שאני לא אפנה לקנות את הכרטיס הזול ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dennis14 נראה לי הגיוני מאוד להשוות ללוחות אם.

סה"כ אנחנו מדברים על אותן יצרניות (גם של השבבים וגם של "כל המסביב") ובל נשכח שמדובר על PCB עם רכיבים אלקטרוניים מולחמים עליו (כל אחד למטרתו, אבל זה לא הנושא).

שים לב שאין כמעט כרטיס מסך ש-Asus\Gigabyte מוכרות אותו במחיר הזול ביותר. לרוב מדובר בחברות כמו Palit\PNY\CLUB3D וכדו' שמוכרות במחיר הזול.

Q&T?

אני מניח שזה סוג של תקן בדיקה בחו"ל, שכל חברה צריכה לעמוד בו. תקן אותי אם אני טועה...

אם אתם כל כך בטוחים בעצמכם, אז תסבירו לי בבקשה, למה הם מרשים לעצמם לתמחר את הכרטיס במחיר גבוה יותר? למה אנשים בכל זאת קונים את הכרטיס שלהם ולא את הזול מהחבורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות מבית לא משתווים ללוחות מבית Gigabyte\Asus באיכות הרכיבים ובפיצ'רים.

אהמ אהמ היא חברת בת של אהמ אהמ

תקנה מה שבא לך, אנשים פה אמרו לך שזה לא משנה.[br]פורסם בתאריך: 14.12.2009 בשעה 01:52:17

אם אתם כל כך בטוחים בעצמכם, אז תסבירו לי בבקשה, למה הם מרשים לעצמם לתמחר את הכרטיס במחיר גבוה יותר? למה אנשים בכל זאת קונים את הכרטיס שלהם ולא את הזול מהחבורה?

אמרתי לך כבר; אחריות מורחבת, ייעודי, כרטיס מומהר.

למרות שלפעמים יש כרטיס זהה בדיוק של חברה X ושל חברה Y, ושל חברה X יעלה 50 דולר יותר, סתם כי זה השם, כמו בבגדים, נעליים, וכל דבר בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה הראשית היא מותג - כשאתה מותג אתה יכול להרשות לעצמך לקחת יותר.

גם רנואר וגם תמנון איכותיים באותה מידה - ובכל זאת תראה את ההפרש במחירי הטישרטים הלא מעוצבים הפשוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...