בעיות חיבור באינטרנט אלחוטי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חיבור באינטרנט אלחוטי

BeNnYBoO

Recommended Posts

במקרה כזה שאתה מצליח לזהות את הרשת אבל לא להתחבר וזה מנסה להתחבר ומשחק כזהזה משתי סיבות, אחת הוא שם חסימה של ACCESS CONTROL שבעצם מתבססת ע"פ הכתובת . דבר שני קליטה נמוכה מידי.

לגביי אין קשר, וסתם לידע כללי מה שעובד בVISTA 99% יעבוד ב7.

שוב אני ממליץ לך ללכת אליו ולראות מה ההגדרות אצלו בנתב, אגב האם אתה מצליח להתחבר עם פלאפון? זה נורא יעזור אם תעשה בדיקה אם אתה מצליח להתחבר או לא.

כבר ציינתי שאני כן מצליח להתחבר עם WIFI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נורא לא עקבי, אמרת שנסית עם פלאפון להיכנס ולא הצלחת ועכשיו אתה מצליח עם נייד? אז זה אומר שהקליטה שלך לא טובה נקודה.

אמרתי שניסיתי להתחבר עם הפלאפון וכן הצלחתי. עכשיו ניסיתי להתחבר עם וגם הוא מצא את הרשת.

ניסיתי להחליף את המיקום של האנטנה בחדר וזה גם לא עזר, ניסיתי גם להחליף את המיקום של הכרטיס בSLOT PCI וזה גם לא עזר ממש.

דיברתי עם השכן והוא אמר לי שלא היו שינויים בכלל בהגדרות של הנתב או של המיקום שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אם הצלחת להיכנס עם הפלאפון או המחשב הנייד סימן שמשהו בכרטיס רשת האלחוטי שלך לא בסדר, מה שאני יכול להמליץ לך זה שתקנה כרטיס רשת עם תווך גדול יותר, אבל לפני כן הייתי איכשהו מנסה לבדוק את הכרטיס במחשב אחר לראות אם זה באמת הכרטיס או שאולי זה המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אם הצלחת להיכנס עם הפלאפון או המחשב הנייד סימן שמשהו בכרטיס רשת האלחוטי שלך לא בסדר, מה שאני יכול להמליץ לך זה שתקנה כרטיס רשת עם תווך גדול יותר, אבל לפני כן הייתי איכשהו מנסה לבדוק את הכרטיס במחשב אחר לראות אם זה באמת הכרטיס או שאולי זה המחשב שלך.

הצלחתי להתחבר ובדקתי באפשרויות של הראוטר אם ישנה איזו שהיא חסימה ולפי מה שבדקתי אין כלום.

בכל מקרה הבעייה היא שאני אמור למקם את האנטנה במקום צפציפי ואיך שהיא זזה טיפה לכיוון כלשהו זה מאבד קשר.

יש אוליי דרך להגדיל את הטווח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...