כרטיס מסך ב-1200-1300 ש"ח למפרטים המומלצים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך ב-1200-1300 ש"ח למפרטים המומלצים

biodome

Recommended Posts

אני מתקשה למצוא תחליף ראוי ל- שהיה במבצע אצל זיגזג.. אזל המלאי שלו כבר.

למישהו יש רעיונות?

אני יודע שיש 9800SE שהוא בטח 128bit ב-KSP.. העניין שרק אצלהם המחיר כל כך נמוך.. (1250 ש"ח).

יודעים על עוד איזה משהו?

ל-PCH יש 9700 אבל ב-1500 ש"ח שזה כבר יותר מדי לייעוד שלו במפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני ממליץ על ATI 9500 PRO למרות שניתן למצוא אותו רק בpchardware.co.il

הוא פשוט מעולה. ניתן לשדרג אותו (לא ממש חומרתית) ע"י עדכון ביוס בתוכנה, ואח"כ התקנת . (ואז הכרטיס מזוהה ומתנהג כמו אחיו הגדול 9700PRO)

עולה בסביבות 1200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה9600PRO הוא עדיין כרטיס מצויין, אולי הוא לא ה-כרטיס והוא לא משתדרג בקלות ל9800SE אבל הוא מתאים למשחקים גם עם AA AF וגם משאיר קצת כסף בתקציב לשיפורים קטנים במוצרים אחרים.

לקבוע מפרט מומלץ ע"פ הנחה של חנות בודדת זה בעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שמציעים מעל התקציב - הלו.. תתעוררו.. :P

מפרטים מומלצים, אני מודע לכך שיש כרטיסים יותר יקרים וחזקים, אנחנו מנסים למצוא משהו שישתלב עם מערכות שלא יכולות להרשות את זה לעצמן...

זה התקציב, ואי אפשר לחרוג ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אופציה לא כל כך פופולרית בימינו: FX 5600 ULTRA. הוא אמנם איטי יותר מה-R9500P אך מהיר יותר מה-R9600P.

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/msi_fx5600ultra/index.html

ישנם 2 כרטיסים בטווח המחירים הנ"ל: Siluro Geforce FX 5600 Ultra 128MB Retail Video Card אשר עולה 1298 ש"ח ו-Chaintech Geforce FX 5600 Ultra 128MB AGP8X DVI TV-Out Retail Video Card אשר עולה 1215 ש"ח (המחירים מ-PCH) ומגיע עם TV OUT ו-VIDEO IN אשר הופכים אותו בעיני לאופציה המשתלמת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו SE שיש באקסלנט הוא מעבר לתקציב ונמצא ב-1250 ש"ח ב-KSP.

מכיוון שהוא 128bit, הביצועים שלו בערך באותה רמה כמו ה-9600P ואולי אף ירודים יותר בחלק מן המקרים.

ה-Chaintech 5600U נראה לי כמו הבחירה ההגיונית, ממוצע מחירים PCH ו-KSP והוא עולה 1183 ש"ח.

אבל בניגוד לביקורת שהבאת הוא 350/700.. האולטרה בביקורת היה 400/800 (וכזה של Chaintech עולה 1430 ש"ח ב-KSP, שזה יותר מדי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...