תמונות של המודינג שלי (עודכנו התמונות!) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המודינג שלי (עודכנו התמונות!)

SuB

Recommended Posts

סוף סוף, לאחר בעיות רבות (קטודה מקולקלת, פרפקס שבור ועוד) סיימתי (בסיוע של אבא שלי) להכין את המודינג שרציתי, ולפי דעתי יצא מעל המצופה.

חלק מהתמונות יצאו מרוחות קצת, ואין לי אפשרות כרגע לצלם מחדש כי המצלמה היתה של חבר והחזרתי לו אותה, אם מישהו יודע איזה טריק לסדר את זה אשמח אם הוא יכתוב כאן.

קצת פירוט על התמונות:

-פאן באס בעל שלושה מצבים - 12V/5V/off כאשר הלד הכתום מציין מהירות גבוהה והירוק נמוכה.

-את החלון אבא שלי ואני חתכנו עם ג'יקסו, אני תיכננתי את הצורה ;)

-תוכלו לראות את ה-Vantec UV led החביב, ואת הקטודה של sunbeam שיוצרים חלון יפה יחד. הצבעים שלהם הותאמו לצבעים של הלדים מקדימה. כמו כן גם קדחתי מקדימה (מתחת ל-floppy) חור למפסק של הקטודה.

-באחת התמונות תוכלו לראות את הSF2 שבגג המארז. חתכתי את החורים שהיו למעלה כדי שהוא לא יעשה רעש וגם לא להפריע לאוויר לצאת.

-סידרתי את הכבלים של המתח ושל ה-IDE בתוך צינורות שקופים. בגלל האיכות של התמונה נראה כאילו שיש הרבה חוטים בתוך המארז, אבל פחות או יותר הם מסודרים והזרימה טובה במארז (36 מעלות במנוחה ב-OC ל-3077MHZ, ובמאמץ של טוסט 41). החוטים של הפאן באס מקשים מאוד על סידור נקי לחלוטין, וגם הגודל של המארז.

-תוכלו לראות גם את הרמקולים הנחמדים של מדגם inspire 2400. כל מי שאין לו תקציב גבוה אני ממליץ לו מאוד על הרמקולים האלה, הם מספקים הרבה מעל המחיר שלהם.

-צירפתי גם שתי תמונות של המארז של אחותי. שם לא נעשה כלשהו, רק צורפה קטודה אבל הוא נראה טוב.

סידור המאווררים במארז הוא- מאוורר בדלת מכניס, מאוורר מקדימה מכניס, מאוורר למעלה מוציא ומאוורר מאחורה מוציא.

לינק: http://photos.walla.co.il/alegresi (תיכנסו לגלריה מחשב)

זהו, אני מקווה שתאהבו את המודינג (הפרוייקט הראשון שלי), אשמח לקבל תגובות והצעות (הגיוניות) לשיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות! אני מבטיח שבתחילת שבוע הבא יהיו הרבה יותר איכותיות (אני יפרסם אותם גם) ואז אני ישלח את זה לגלריה.

stealth לכוננים זה באמת רעיון מצויין, אני רק צריך למצוא צבע כסף שדומה לצבע של המארז שלי. למישהו יש המלצה לצבע כסף כהה?

וללא ספק, ירוק נותן fight חזק לכחול..

תיקון: היום בערב יהיו חדשות! אני יערוך את הכותרת של הת'רד ואז תידעו.

היום לא יהיו , בתחילת שבוע הבא יהיו הרבה יותר איכותיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבטחתי, שמתי איכותיות יותר (עד כמה שיכולתי) תחת השם "מחשב_חדש". אני מקווה שתהנו.

עבדתי ביומיים האחרונים על הוספת לדים למאוורר שקוף שהיה אצל אחותי וצירפתי גם כן שלו במחשב שלה (עם הקטודה הכחולה). כאן תוכלו לראות אותו:

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/a/l/e/g/r/e/s/i/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200309301956368400/200309302012469585/IMG_3237.jpg

ועוד שלו תמצאו באלבום של התמונות החדשות. כמו כן השארתי את התמונות הישנות למי שלא ראה תחת הקטגוריה "מחשב".

:)

הכוננים של ה-CD ו- יצבעו השבוע ותמונות יפורסמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ככה הקתודה הירוקה פשוט פשוט פשוט פצצה !!!!!! החיתוך איפה שהוספתה את המאורר שצבעתה בכתום לא יצא ממש יפה ......

ואגב תעשה דחוף סידור חוטים אבל דחוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...