הסרט AVATAR - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט AVATAR

IG

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה - המחיר לתלת מימד הוא 45 שקל + 4 שקל עמלה וזה המחיר של הסרט באתר.

בכל מקרה שריינתי כבר מקומות להקרנה של 22:00 ביום שישי באולם 1 שזהו גם האולם הכי טוב שלהם.

גם אני, רק ליום חמישי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט חרא

עלילה משעממת כ3 שעות

אין בסרט אפקטי ,כל הסרט בנוי בתתלת מימד אבל לא מהסוג כמו ביעד סופי 4 שקופצים לך רסיסים או סכינים מתוך המסך לעין שלך

פשוט תחשבו שאתם במשחק מחשב....מאוכזב קשות

הייתי ביספלאנט בחיפה באולם 6 בהקרנה של התלת מימד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ראיתי את הסרט אתמול ביס פלאנט (באולם 1) בתלת מימד.

הדבר היחיד שבו אני מסכים עם gseepmaster זה שאין בסרט "אפקטים" כמו שיש ביעד סופי (שאותו לא ראיתי, אבל שמעתי עליו). והסיבה לכך היא נורא פשוטה - זה לא סרט של אפקטים. קמרון הצליח לקחת את ה-CGI לרמה כל כך גבוהה שזמן לא רב אחרי תחילת הסרט (שאורכו כמעט 3 שעות) אתה כבר מפסיק להבדיל בין CGI לדמויות אמיתיות והכל נראה ריאליסטי בצורה יוצאת מן הכלל. זה בהחלט סרט ה-CGI הראשון שאני רואה שמגיע לרמה כזו, ואני כבר אומר שכל הטריילרים של הסרט פשוט לא עושים לו צדק.

העלילה היא אכן לא מהמתוחכמות שראיתי, אבל הבימוי (בכל זאת, קמרון) בהחלט מפצה על זה ובסך הכל מאוד נהניתי מהסרט, הוא שואב אותך פנימה בצורה בלתי רגילה. אני ממליץ לכולם ללכת לראות אותו, זו חוויה קולנועית שונה ומהנה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer השאלה הגדולה אם הוא באמת מצדיק את ההיפ שהיה בשמים ?

סרטים שמבוססים המון על CG ועושים את זה טוב היה את המחסל 4 ואת אנטרפייז לא כל כך מזמן

ההיפ לא הכי מוצדק אבל למרות זאת הוא כן, כאמור העלילה לא חדשנית במיוחד אבל הישום בפועל מעולה

לגבי הCG, אתה באמת שלא מבין באיזה רמה אחרת מדובר, עד שלא תראה אותו בפועל לא תבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...