המלצה למארז טוב עד 1000 ש"ח , קירור IFX 14 . (תמונה ) - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז טוב עד 1000 ש"ח , קירור IFX 14 . (תמונה )

INFERNO

Recommended Posts

פה זה לא עניין של צבעים אלא של שקט , בייחוד כאשר מדובר במארז סולדי כגון האנטק P183 , אני חושב שה S-FLEX במהירות 800RPM יהיו פתרון מעולה בשבילך ...

דרך אגב לדעתי המארז הזה מכוער טילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלנקול מן הסתם לא עדיף על ה - P183 (שלא משתלם בפני עצמו לדעתי).

בתקציב הזה ה - STORM SNIPER של CM הוא האופצייה הטובה ביותר לדעתי.

לינק - http://ksp.co.il/hmain.php?uin=8900

הלנקול לא עדיף על הP183? על סמך מה אתה שופט? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על "רמת מחיר", איך שאני רואה את זה (ויצא לי להרכיב מחשבים בשני המארזים, הן בP183 והן בK60), הם לא באותו מחיר, אך ברמת האיכות, הנוחות והאוורור הייתי מעדיף את ה-LANCOOL בכל מצב... :nixweiss:

לא תמיד היקר יותר באמת טוב יותר מהפחות יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני באמת חושב ש LANCOOL לא מוערכים בצורה נכונה , זה פשוט אותם הסטנדרטים של LIAN-LI רק לא מאלומניום , שזה דבר זניח למרבית המשתמשים ...

אני גם התרשמתי לטובה מ K60 אומנם לא יצא לי לראות אותו בפועל וגם לא את ה P183(סה"כ אני לא מרכיב ביום יום) , אני חושב שה P183 טיפה יותר טוב מבחינת שקט , אבל ה LANCOOL עולה עליו בריווח ואוורור , ויש לו פיצ'רים מרשימים (כפי שאתה בטח כבר יודע) ...

http://www.youtube.com/watch?v=QW8QlOcQhw8&feature=player_embedded

בקיצר בסופו של יום (כבר עכשיו יום חדש ;)) ה LANCOOL לוקח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי ה K60 - אני לא מתרשם ממנו כ"כ, סה"כ נראה חיצונית כמו CM690 משופר. מסננת גדולה.

פותח הת'רד לא מחפש מארז שייצטרך לאבק כל יומיים.

ה-K60 לא רואה את CM690 מקילומטר, הוא מלא במסנני אבק שניתן לנקות בקלות, כך שלא תצתרך לנקות אבק. כעקרון היתרון היחיד של P183 על K60 הוא השקט, וגם זה באופן זניח מבחינתי, לא שווה את הפרש המחירים בעליל, מה גם שהK60 טוב יותר מP183 בשאר התחומים ובעל פיצ'רים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפיצ'רים שהזכרתם פה נמצאים באנטק 1200

אבל משום מה בגלל שבנאדם אחד שיש לו יותר מ5000 הודעות בפורום אמר שזה גועל נפש (כי בטח זה נפל לו על הרגל או שהוא היה צריך להרים אותו 5 קומות בלי מעלית) אז אוטומטית מתעלמים מהמארז הזה

בולשיט

זה מארז הכי טוב שאריתי בחיים שלי

וכל מי שישאל אותי אני ימליץ לו על המארז הזה כי הוא פשוט נותן פתרונות לא ה"בעיות" שיש במארזים האחרים

אז שיהיה לפותח הדיון בהצלחה ותחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא כמות ההודעות.

הסיבות שניתנו הן בין השאר:

- רעש. קרוב ל 100% מהרעש המופק ע"י המאווררים מגיע לאוזניך, כתוצאה ממארז מחורר.

- אגירת אבק חיצונית (על גביי הרשת הקדמית), בניגוד לאגירה סמוייה על פילטרים.

- מגושם וכבד.

- מחיר.

לצד החסרונות, אני בטוח שהיתרונות שהוא מציג - מתגמדים מנקודת מבטך. זו הסיבה שבחרת בו, אך לאנשים אחרים - שיקולים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...