השנאה נגד מאכילי חתולים הגיעה לשיא חדש. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השנאה נגד מאכילי חתולים הגיעה לשיא חדש.

shuy

Recommended Posts

אני כבר מתחיל לפתח תאוריה שיש איזה משהו דפוק בDNA של רוב אוכלוסיית העולם שמונע מהם להתפתח מנטלית וגורם להם להאמין בדברים שלא קיימים וכל מיני שטויות ובגלל זה לעשות פשעים בזמן שרק קומץ אחד ממשיך להתפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך שום טיעונים כשיש אמונה עיוורת במנהיגי הדת.

לצערנו זה תופס גם היום..

אבא של ארוסתי חזר בתשובה והתחתן מחדש עם אשה חרדית מזרם קיצוני כלשהו, האשה הזאת הייתה חובבת בע"ח והייתה מגדלת כלבים וחתולים בחצר במשך שנים, אחרי שהבנים שלה והיא חזרו בתשובה הרב שלהם אמר לה שהחתולים והכלבים שלה הם "מוקצה" היא פשוט סילקה את כולם. (כולל הכלבים, הייתה לה כלבת סן ברנרד שהם היו משוגעים עליה ... ). אנשים דפוקים. :nixweiss:

סורי, אבל הייתי חייב: http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאכילי החתולים הם הכי מנותקים מהמציאות

חתולים הם טורפים מיומנים

חתול שלא מאכילים אותו צד כל לילה

האכלת חתולים פוגעת בסביבה כי הם צדים פחות מזיקים ונתפלים לשכונה

מאכילי חתולים הם (סליחה) סתומים לגמרי.

כי חתול זו חיה solo והיא בנויה ללכת לבד ולשרוד לבד

לא צריך להאכיל אותה ובטח שלא 100

אחד בבית זה טוב

אבל להאכיל הרבה חתולים מהרחוב זה אגואיסטיות אישית וחוסר התחשבות בשכנים.

ולא אני לא מצדיק לשניה את המעשה, פגיעה בחיות מבחינתי אסורה.

ובטח שאין מה לדבר על רציחת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שכן שכבר 5 שנים מאכיל חתולים.כל הכניסה לבניין והקומה שלנו-אני גר מולו-מלאים חתולים צואה וריח מסריח של שתן.התעייפנו מלדרוש ממנו להעיף את כל חיות האלה.אז לא יודע אם ישנה שנאה,אבל יש גם גבול.מישהו אחר כבר מזמן היה מפזר רעל.ואני בכלל לא אנטי לחייה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתולים הם טורפים מיומנים

אחד בבית זה טובאבל להאכיל הרבה חתולים מהרחוב זה אגואיסטיות אישית וחוסר התחשבות בשכנים.

מסכים לגמרי

כמות האוכל שהחתולים מסוגלים לצוד שולט על כמות האוכלוסיה, שמאכילים אותם זה יוצר אוכלוסיה עודפת שלא מסוגלת להתקיים בלי האכלה

דבר שיוצר בעיה סביבתית ותלות נוספת במאכילים ובאופן אירוני סבל מיותר של הבעל חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האכלת חתולי חוצות אינה אמורה להיעשות בפני עצמה אלא היא חלק ממה שנקרא ניהול אוכלוסיה. מי שקצת מתמצא ולומד (להבדיל מרוב המגיבים כאן שאינם רואים מעבר לשכן שלהם) יודע כי ניהול אוכלוסיית חתולי חוצות היא ענין מורכב המחייב לימוד והקפדה על כללים ברורים. בין השאר גם חישוב כמויות מזון בהתאם לגודל האוכלוסיה (הרבה מדי לא טוב כמו מעט מדי), סוג המזון (יבש, כדי לא לגרום למטרד של מזון שמתקלקל ושאריות זרוקות) הקפדה על פעילות TNR מתמשכת (לא חד פעמית לשם הכותרת בעיתון אלא אמיתית ומתמדת), התאמת נקודות האכלה לסביבה ולמניעת מטרדים (לא בכניסות הבתים ולא ליד מגרשי חניה או כבישים) , הסברה מתאימה ושיתוף אנשים החיים בסביבה הן במאמץ והן במטרות (עיקור וסירוס גם לחתולי הבית, מניעת השלכת גורים לרחוב וכיוב"א).

בכל התגובות לא ראיתי התיחסות באופן נבון ומקצועי לענין גידול או טיפול או שליטה באוכלוסיות חתולי חוצות.

הבעיה במקרה שתואר בפתח הדברים היא קודם כל בעשיית הדין העצמית, בעידוד לאנארכיה. גם אלו המתארים את ביתה של אותה אשה כ"גן חיות" לא קולטים כי הגדרות כאלו נעשות על ידי השירותים הוטרינריים שגם בפועל מרחקים כאשר רואים לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל מהתגובות שלך אני גם לא רואה מקצועיות משהו, אז חסוך ממני.

שוב אתה אוהב חיות? אין בעיה, גם אני, תגור במושב ותגדל פיל אם בא לך, שם זה לא יפריע לאף אחד, אתה רוצה לגור בעיר? סבבה, יש צפיפות

ואין מה לעשות גן החיות הזה מהווה מטרד. אני לא מבין מה קשה לך להבין? אני אולי לא מתבטא בחריפות יתרה אבל

חתולים הם טורפים מיומנים

אחד בבית זה טוב

אבל להאכיל הרבה חתולים מהרחוב זה אגואיסטיות אישית וחוסר התחשבות בשכנים.

ולא אני לא מצדיק לשניה את המעשה, פגיעה בחיות מבחינתי אסורה.

ובטח שאין מה לדבר על רציחת .

זה פשוט נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל מהתגובות שלך אני גם לא רואה מקצועיות משהו, אז חסוך ממני.

שוב אתה אוהב חיות? אין בעיה, גם אני, תגור במושב ותגדל פיל אם בא לך, שם זה לא יפריע לאף אחד, אתה רוצה לגור בעיר? סבבה, יש צפיפות ואין מה לעשות גן החיות הזה מהווה מטרד. אני לא מבין מה קשה לך להבין? אני אולי לא מתבטא בחריפות יתרה אבל

זה פשוט נכון.

לא ברורה תגובתך, שהרי לא שאלת שאלה אחת בהיבט המקצועי ולא התיחסת לדבר מהנאמר בעבודה שצורפה לתגובתי הראשונה בשרשור הזה והיא רק דוגמא קטנה למורכבות הנושא. גם לא ברור לי אם חוות דעתך על הידע שלי בניהול אוכלוסיות חתולי חוצות נשענת על ידע ונסיון, לימוד מאנשים המתמחים בכך (למשל אונ' מדינת פלורידה או בית הספר המרכזי לוטרינריה במדינת טקסס או מאגרי הידע הגדולים של ה RSPCA או ה ASPCA ודומיהם או עבודה של 15 שנים עם דר' רודמן, המומחה בישראל לוטרינריה של חתולי חוצות (ויש הבדלים בגישות טיפוליות בין חתולי חוצות לחתולי מחמד) או למשל עבודת מידענות רבה להכנת היסוד המשפטי שהביא למה שמכונה 'בג"צ החתולים' או למשל עבודת מידענות שהיתה כרוכה בהכנת החומר לחברי הכנסת טרם חקיקת חוק צב"ח.

(התשובה לשאלות אלו אצלי היא: כן)

שוב: מהות המתרחש והגדרתו כגן חיות או כמטרד אלו דברים שהמחלקה המתאימה ברשות המקומית קובעת על פי קריטריונים מוגדרים. אתה יכול להתענין בקריטריונים אלו אצל דר' דגנית בן דוב העומדת בראש מערך הפיקוח הזה בשירותים הוטרינריים.

הנקודה שמשום מה קשה לך להבין: אתה פשוט לא מוסמך ולא בעל הסמכות להגדיר הגדרות כאלו (זה לא אישי, גם לא אני כאזרח מן השורה ללא הסמכה והכשרה). בשביל זה יש חוק ובחוק נקבע מי כן מורשה לכך וגם איזה סנקציות יש לו בהתאם לחוק כנגד מי שריבוי אצלון מהווה מטרד ומתי וכיצד מרחיקים מדירות מגורים בעיר ומסביבתן. אתה יכול ללמוד על כך הרבה מדר' צבי גלין, הוטרינר של עירית תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד חתול ( ויש )

אני לא חושב שלאזרח / שכן יש את הצורך לקביעת פרמטרים למהותו של מיטרד

( די אם אומר שאי ידיעת החוק איננה פוטרת , קרי , לאדם הסביר יש את הידע והיכולת להבדיל בין "מותר" ו "אסור" בין " חוקי" "ללא חוקי" ולכן אכן מופלאה היכולת ומוערכת היכולת ומקובלת ומבורכת למדידיה אוביקטיבית באשר לגבולות בהן הופך גידול למיטרד להלן "גן חיות " אבל עדיין אינם יכולים להביא קביעה זו להשקטת תודעתו של השכן החש "כחי במחיצת גן חיות " והינה הדוגמה , לפי הגבולות של הדר' המומחה שלושה כלבים הם מטרד ואילו שני כלבים הם סביר , מה יעשה השכן שחי במחיצת שני כלבים הנובחים ומטילים חיתתם על הסובבים וכו' , יתכן שהדר' המלומד/ת קבעו גבולות ברורים המגדרים גם את שעות הנביחה והרעש כמו כן את אורך השרשרת , יתכן , אז קל וחומר אני מצדיע להם ומאוד מעריך את עבודתם בהיסתמך על מילתך בלבד , כלומר לא הלכתי לבדוק אצל הויטרנר/ ית המכובדים ואני בטוח שגם השכן הארור שרצח את החיות / חתולים שם לא הלך לברר , היספיק לו ההרגשה שלו ששלוותו מופרעת )

לסיכום ,

אני חושש שהפרמטרים לקביעת מיטרד הם סובייקטיבים

שנית סקסי היית צריך לראות את זה בא יקירי כאשר החתול היתיחס במילים גבוהות לחתולי זבל " "ויטרנריה של חתולי חוצות " אני חששתי שהוא בעיניין ( תעבור תראה איך אני מדבר אליו כל השרשור בכבוד - חח ) ( סתם חתול , אני גם מתפעל מהדרך הקוהרנטית שלך בנושאים של הכת הרבנית ;) ) גם אתה יודע השם "חתול זקן" יכול להיות שהוא בכלל איזה ויטרינר בפנסיה - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתעסק בכלבים מאז ומעולם, אבל אנחנו אנשים צנועים, לא מביאים שמות מפוצצים...

שוב, אתה הולך על החוק היבש ולא מבין שבחברה זה לא עובד ככה, למשל, אם מחר אני מחליט לפתוח פנסיון פה בבית שלי ולשכנים שלי זה מפריע (שיערות ריח והשד יודע מה) אז אני לא אעשה את זה. למה? כי זה לא מתחשב בסביבה. זה משהו שאתה לא מבין, אם זה מפריע זה מפריע, ולא משנה איזה חוק יש בעד או נגד,

יש אנשים שמפחדים מחתולים למשל, בשבילם אני בטוח שזה עוד יותר מעצבן, את זה הווטרינר בודק?

הייתה לי חברה שהאכילה את החתולים בשכונה שלה, היא הייתה אישה עצובה וקרה שלא עניין אותה כלום חוץ מהחתולים היקרים שלה, עד כדי

כך שאסור היה להפריע להם שאתה רוצה לישון והם על המיטה. פסיכי לגמרי. זה אותם אנשים שלוקחים 200 כלבים מצער בלי לדעת מה עבר עליהם

בכלל או אם ניתן לשקם אותם בכלל, זה אנשים שאולי נראים מאוד הומנים אבל המניעים שלהם אחרים לגמרי.

קיצר, עזוב, אתה מתחבא מאחורי חוקים תקנות ודר' צבי גלין, המציאות מראה לך שזה לא עובד, תתוכח איתה...

איצי אני בספק גדול אם החתול הזקן הוא ווטרינר, הם מדברים אחרת, אני חושב שזה מתייחס למה שעבר עליו, במילים אחרות ניסיון. אם הוא באמת לומד ממנו? זה נתון לווכוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איצי אני בספק גדול אם החתול הזקן הוא ווטרינר, הם מדברים אחרת, אני חושב שזה מתייחס למה שעבר עליו, במילים אחרות ניסיון. אם הוא באמת לומד ממנו? זה נתון לווכוח...

אולי הוא למד ואולי לא, מה שבטוח שהוא הולך ללמד אותנו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאז ילד בן 3 אוהב חתולים.

גרתי בעבר בבית פרטי והיה בחצר שלי חתולים שאשכרה גדלתי איתם...

אם אני רואה מישהו פוגע בחתולים אני יישר קופץ עליו. :pissed:

I love pussycat too , It was from the first time I had one I mean pussy

עכשיו אם אני רואה אחד , אני גם ישר קופץ עליו - חחח

מה שכן לא התחלתי בגיל כל כך מוקדם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...