השנאה נגד מאכילי חתולים הגיעה לשיא חדש. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השנאה נגד מאכילי חתולים הגיעה לשיא חדש.

shuy

Recommended Posts

כאוס, לא אנארכיה, אם אתה משתמש במילים כאלה לפחות תדע מה הן אומרות.

וכן מעשה מזעזע ועצוב מאוד, אבל (ולא מצדיק חלילה את הדבר האיום הזה) יש לה גן חיות בבית, היא גרה בעיר, זה מהווה מטרד.

מאותן סיבות שאני לא יכול לפתוח כלביה באמצע העיר, יש שכנים, חיות עושות רעש וריחות (שלא כלום נעימים) ומי שבחר לגור בעיר

כנראה לא ממש מחפש משק בחצר. מה גם שאומרים שם שהיא מגדלת (מרביעה ומוכרת) חיות, זה אומר שהיא מנהלת משם סוג של עסק(שזה גם מצריך רישיונות לסוגיהם, פיקוח ווטרינרי וכו'), אני בספק אם יש לה את זה.

בכל אופן היה ראוי שתעבור לאיזה מושב או משהו, לא חסרים ושם לא היה אכפת לאף אחד.

אנארכיה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Anarchy :

"A social state in which there is no governing person or group of people, but each individual has absolute liberty (without the implication of disorder)."[3]

ובעברית-ישראלית: כל אחר עושה דין לעצמו לפי כוחו וגחמתו ללא חוק השלטון.

ולענין:

לשם כך יש בכל רשות מקומית מחלקה וטרינרית שאוכפת הוראות וכללים גם באשר למספר סביר. אם במחלקות המתאימות ברשות המקומית לא ראו צורך להורות לה להרחיק ... (וכבר היו דברים מעולם).... אז המסקנה ברורה.

הם גם בודקים את הטענות על "מרביעה ומוכרת..." שהן כמובן שטוית. מי שנותנת מקלט לחתולי חוצות פגועים לא עוסקת ברביה מכוונת למכירה, פעילות שעוסקים בה מגדלי חתולים גזעיים. בנוסף גם ניתן לכתוב כי "אומרים שם...." שהיא אוספת אותם בלילות ירחומנהלת טכסי כישוף עתיקי יומין ובגלל זה לא יורד גשם. בואו נעלה אותה על מוקד ונשרוף אותה עם חתוליה שנקריב קורבן לאל הגשם ונבטל את רוע הכישוף.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנארכיה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Anarchy :

"A social state in which there is no governing person or group of people, but each individual has absolute liberty ([glow=red,2,300]without the implication of disorder[/glow])."[3] :yelclap:

ובעברית-ישראלית:(http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A0%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%94) כל אחר עושה דין לעצמו לפי כוחו וגחמתו ללא חוק השלטון.[glow=red,2,300][/glow].

לצטט זה לא חכמה, צריך גם להבין. יפה גם שיש שם ערך שלם וטרחת לצטט רק משפט אחד.

בנוגע לשאר, הוצאת את דברי מהקשרם במיומנות משטרתית, כמעט אמנות. אבל לא מדברים על זה שהיא מרביעה חתולים (ואני לא יודע אם לא, וגם אתה לא), יש לה שם

שרקנים, ארנבות, עכברי פנדה שעליהם מדובר. בקשר לשאר? יופי של דמיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצטט זה לא חכמה, צריך גם להבין. יפה גם שיש שם ערך שלם וטרחת לצטט רק משפט אחד.

בנוגע לשאר, הוצאת את דברי מהקשרם במיומנות משטרתית, כמעט אמנות. אבל לא מדברים על זה שהיא מרביעה חתולים (ואני לא יודע אם לא, וגם אתה לא), יש לה שם

שרקנים, ארנבות, עכברי פנדה שעליהם מדובר. בקשר לשאר? יופי של דמיון...

אכן צריך להבין לפני שמעירים לאחרים.

הכאוס מגיע רק אחר כך כתוצאה של אנארכיה שלא מטופלת או נעצרת בזמן, ואז מגיעים לחלק שהדגשת.

ולענין:

יש שלטונות ורשויות (במקרה זה הן רשויות וטרינריות שקובעות כללים והן אחראיות על הגדרות כאלו כמו "מחזיקה בביתה גן חיות"). ברגע שמתעלמים מהרשויות וסמכויות קביעתן ועושים דין עצמי בענין זה זו התחלה של אנארכיה (ובעקבותיה אולי גם כאוס, תלוי בהיקף).

הנקודה שלי: אם יש לה גן חיות או לא תקבע המח' הוטרינרית ברשות המקומית שגם תקבע מה מותר להחזיק בסביבת מגוריה.

אם לצטט אותך:

".... מה גם שאומרים שם שהיא מגדלת (מרביעה ומוכרת) חיות, זה אומר שהיא מנהלת משם סוג של עסק(שזה גם מצריך רישיונות לסוגיהם, פיקוח ווטרינרי וכו'), אני בספק אם יש לה את זה."

להתעסק עם טיעונים בנוסח "אומרים ש........" זה חכם בדיוק כמו לקבוע שהיא עוסקת בטכסי וודו עם החתולים שלה כי "אומרים ש....." . אז את הרכילות הזו אתה הבאת, מענין על סמך איזה מידע. עוד יותר מוזר שאתה כל כך חרד לחוק ולפיקוח הוטרינרי פתאום, אבל לא חרד לסמכויות הפיקוח הזה כאשר מדובר בלהגדיר את מה שהיא עושה כ "יש לה גן חיות".

אז אם אכן יש להסתמך על הרשויות והפיקוח הווטרינרי, יש לעשות זאת זאת גם בשאלת קביעת המשמעות של מה שהיא עושה, וכמה חיות מותר לה להחזיק (ויש חוקים ותקנות גם בענין זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולד קט

אומנם מוזר היה יכול להיות אם אתה לא היית מגיב כאן וכמובן תגובתך ( כמעט כמו תמיד מלומדת ומחושבת ובדרך כלל גם מכוונת לטוב - אני מודה , אבל להתווכח עם סקסי ??? הוא לא היה מעיר לך אם לא היה טיעון בדברייך הוא לא עושה זאת להכעיס , תלמד לקבל ביקורת - חח )

לא חשוב ,

אני מבקש להגיד כך , המעשה מזעזע ואפילו יותר ממזעזע זה יהיה חוויה גרועה שתהיה צרובה בתודעה של הגברת ( חמודה דווקא , חשבתי שאין לה בן זוג ובגלל זה היא משפיעה מרגשותיה המדוכאים על החיות אבל בכתבה דיי מודגש שיש לה בן זוג - שויין לא נכנס להם לחדר השינה ) ( למרות שהחתולים כניראה כן ) ( בעצם אולי כבר לא - למרבה הצער )

בתור אחד שהשכנים הטובים שלו טורחים להאכיל היו את כל החתולים ברחוב וכמובן חתול כמו חתול אם הוא מוצא פראייר הוא מביא את החברה ומה שהיה נוצר זה מטרד של עדר חתולים שחוסמים את השבילים וכו' , אני מודה שהיו רגעם אפילו שזה היה מפחיד קצת כאשר אתה רואה עדר שלם של חתולים ש"דורסים" כל הנקרה בדרכם בדרך אל המזון וכמובן שמשלחת חתולים הייתה תמיד ממתינה בכניסה לצאת אחת הנשים בין אם זה להאכלה ובין אם זה לתחנת האוטובוס הקרובה והיללות החתולים שאחרו לסעודה ולא היספיקו לאכול הקוראות להן ( לנשים המאכילות ) החוצה כדי שיתנו תוספת ו / או מנה עיקרית לא היית חוויה מרנינה בעיקר לילדים הקטנים וכו' , אניחייב לציין שאני לחלוטין בעד החתולים וחושב שהן חיה רצויה ביותר בעיקר בסביבות בתי גורים ובתוכן כי בנוסף על המראה המלבב והמחכים ( ניתן הרבה לילמוד מחתול ) הם גם עושים עבודה של שליטה על המזיקים , לכן :yelclap: לחתולים , having said that אני יכול להבין את הדחיה של השכנים לחתולים ולאישה הזו בפרט שהביאה להם ג'ונגל לביניין אבל בשום פנים ואופן לא הרצח המזעזע , האישה החמודה ( אם כי עם הבעיות הרגשיות ) כבר קיבלה את העונש שלה שהוא כבד מנשא כעת העבריין הרוצח צריך לקבל את עונשו , כניראה בן אדם אלים ומתוסכל ימח שמו וזיכרו !

לסיכום :

כל הכבוד לך שי , רציתי להגיד לך את זה כבר בכמה תרדים על הדעה היובית שלך על בעלי החיים בכלל וחתולים בפרט אבל יותר מיזה ( ולא כמו עכביש כמוני ) אתה גם פועל בצורה הומנית אם כי מעט מידיי אלימה לטעמי אבל היי מה אני יודע ? אולי מגיע לחולרות - זכותך לפגוע בהם אני משער כמו שזכותם לפגוע בחיות .

ואותו דבר גם לגבי הגברת האומללה שבכתבה , היא נפגעה בעקבות המעשים שלה ואני מאוד מקווה שמי שעשה את זה יפגע כתוצאה מהמעשים שלו .

חתול זקן , אתה צודק ( חוץ מהפירוש ) מיאוו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שונא מאכילי חתולים.

כל פעם שאני מוריד את הזבל אני חוטף התקף לב מחדש

תלמד לסגור את פחי האשפה. תלמד להשליך אשפה רק למיכלים סגורים. החתולים לא יגיעו.

אם מאכילי חתולים עושים זאת על הדרך שלך לפחי האשרפה, דבר איתם לשינוי מקום, במחלקות הוטרינריות ובמשרד להגנת הסביבה יודעים איך להדריך מאכילי חתולים שלא מקפידים על כללים נכונים.

אבל הכי חשוב: אם נוכחות חתולים גורמת לך לכאלה פחדים - קבל טיפול תומך. מה יהיה אם תיתקל במשהו באמת מפחיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שונא מאכילי חתולים.

כל פעם שאני מוריד את הזבל אני חוטף התקף לב מחדש

תתאמן הרבה באומנויות לחימה

ואז פעם הבאה שהחתול יקפוץ עליך מהפח אתה תוכל להביא לו אחת ועוד לזוז בזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתולים הם האנטיביוטיקה הביולוגית של הרחובות.

מנקים אותם ממזיקים.

כשהכנסייה באירופה לפני כמה מאות שנים הסיתה נגד החתולים ותיארה אותם כעובדי השטן והאנשים שחטו חתולים בהמוניהם, המגפה השחורה פרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום טיעונים כשיש אמונה עיוורת במנהיגי הדת.

לצערנו זה תופס גם היום..

אבא של ארוסתי חזר בתשובה והתחתן מחדש עם אשה חרדית מזרם קיצוני כלשהו, האשה הזאת הייתה חובבת בע"ח והייתה מגדלת כלבים וחתולים בחצר במשך שנים, אחרי שהבנים שלה והיא חזרו בתשובה הרב שלהם אמר לה שהחתולים והכלבים שלה הם "מוקצה" היא פשוט סילקה את כולם. (כולל הכלבים, הייתה לה כלבת סן ברנרד שהם היו משוגעים עליה ... ). אנשים דפוקים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...