Nokia N900 vs HTC HD2 vs HTC Hero vs Other-הסקר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nokia N900 vs HTC HD2 vs HTC Hero vs Other-הסקר

Cha0stAlker

הסקר: Nokia N900 vs HTC HD2 vs HTC Hero vs Other   

412 הצבעות

1. 1. הסקר: Nokia N900 vs HTC HD2 vs HTC Hero vs Other

• Nokia N900
    • HTC HD2
    • HTC Hero
    • אחר (נא לציין בת'רד)

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהסקר שלך מיותר, רק בגלל שמספר מסויים של אנשים מעדיפים מכשיר מסויים

לא בהכרח אומר שהוא מתאים לך.

כל המכשירים טובים, השאלה היא מה הדרישות שלך מהמכשיר.

לדוגמא ה-HD2, מכשיר מדהים אבל גודלו כיתרון(מסך) בעיני הוא חסרון גדול.

אני מאלה שמעדיפים מכשירים מתחכמים כמוהו ובסדר גודל פיזי פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שחשוב לי:

מצלמה לפחות 5 MegaPixel, WiFi,, חיבור Min או Micro למחשב, ובעקרון שישרת כמחשב כף יד לכל דבר שיכול להתמודד עם עומס, ובלי באגים מטרידים במיוחד. כמו כן, יהיה נחמד אם תהיה איכות שמע טובה בשירים, והכי חשוב-שיהיה טלפון נורמאלי (שהצליל יהיה נקי וברור בדיבור וברמקול).

כמו כן, נחמד מאוד אם יש מקלדת, כי אני גם לא מת על הקלדה על משטח חלק (למרות שאם ביצועי הטלפון גבוהים כ"כ אבל אין מקלדת, כמו ב HD2 אז אני מוכן לוותר עליה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול לחיות עם הגודל היחסית עצום של ה-HD2 הוא המנצח כאן, הוא גם יקר משמעותית משניהם.

אם אתה לא מסתדר עם הגודל הייתי הולך על ה-HERO. זה מה שאני עשיתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל-HD2, כרגע הוא פשוט גדול מדיי פיזית... זה בסך הכל כן רוב היום פלאפון ואחר כך עוד המון דברים אחרים וכשזה מסורבל מבחינתי זה מאבד קצת מהקסם.

אני אישית מחכה לסנאפדראגון באריזה קטנה יותר עם כל הכבוד למסך העצום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי הנראה לא החזקת HD2 ביד, למרות מידותיו גדולות על הנייר, הוא מתלבש מצויין ביד ובכיס האחורי של הג'ינס. העיצוב שלו וחלוקת המשקל שלו בשילוב המסך הענק גורמים לכך שאתה לא מרגיש שזה מכשיר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אני אלך על ה HD2, כי הגודל לא מפריע לי. רוב הזמן יש איתי פאוץ'.

עכשיו השאלה היא האם לקנות אותו פה או בניו יורק? אם אני אקנה אותו מניו יורק אני אוכל לעשות שהוא יזהה כתב עברי בסמסים ובאינטרנט? מצדי שהממשק ישאר באנגלית, ממש לא משנה לי. מה שחשוב זו יכולת קריאה של אותיות עבריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי הנראה לא החזקת HD2 ביד, למרות מידותיו גדולות על הנייר, הוא מתלבש מצויין ביד ובכיס האחורי של הג'ינס. העיצוב שלו וחלוקת המשקל שלו בשילוב המסך הענק גורמים לכך שאתה לא מרגיש שזה מכשיר גדול.

אתה מזלזל בי :P החזקתי, ולא היה מתאים, דק, חלק והכל אבל עדיין גדול ביותר מס"מ לכל כיוון...

אהה, ויש לי יד מאד גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...