HDMI/DVI to RCA? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HDMI/DVI to RCA?

The Un4givN

Recommended Posts

יש לי בעיה כזאת:

יש לי שני כרטיסים של 5870 עם 700 אלף יציאות דיגיטאליות ואף לא יציאה אנלוגית אחת...

עכשיו אני משכיר דירה עם שותפים שיש בה ענתיקה שהINPUT היחיד שלה זה RCA צהוב... חיפשתי בכל מקום חיבור של DVI/HDMI/Display Port לRCA צהוב ופשוט לא מצאתי...

אם מישהו יכול להפנות אותי למקום שיש בו או איזה אתר או שיש לו פיתרון אחר בגבולות המחיר ההגיוני (אני לא הולך להשקיע על הטלוויזיה הזאת יותר מידי) אני אודה לו מקרב לב...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון מדובר על כרטיס מסך של ATI. לא עדיף לחבר למסך מחשב? אתה בעצמך אמרת שזו טלויזית CRT שיש בה רק RCA צהוב ופשוט כך שלא תרוויח שום דבר מלחבר את הכרטיס לטלוויזיה... אם אתה לא מתכוון לחבר את הכרטיס לטלויזית LCD / PLASMA עדיף לך לחבר אותו למסך מחשב שלדעתי אם הוא מספיק טוב ייתן לך ביצועים טובים הרבה יותר.

בכל מקרה אם אתה מתעקש יש אפשרות להמיר DVI-VGA עם מתאם שבד"כ מקבלים עם וגם אם לא אפשר לקנות, אני מניח שיש אפשרות להמיר VGA לRCA ואם יש לך חיבור BNC (חיבור אנטנה פשוט וישן) אז אני יודע שקיים מתאם VGA-BNC שתוכל לקנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע אביב אבל חיפשתי בכל חור ואין לי מושג איפה למצוא אם תוכל לתת לי קישור אני אשמח...

יש לי מסך LCD למחשב שמחובר כל הזמן ולא בא לי להעביר אותו מהחדר לסלון כל פעם שרוצים לראות סרט עם החבר'ה זה למה אני צריך את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההההההההה הבנתי.

אתה מדבר איתי על הכרטיס ATI RADEON HD 5780 .

אוקייייי ... הבנתי את הבעיה.

אין לך אופציה אנולוגית כלל, על זה היה מבוסס הרעיון של הכרטיס - HD.

מה שאתה עושה זה כזה דבר:

DVI -> VGA -

http://www.dual-display.com/media/dvi-vs-vga.jpg

ההית אמור לקבל כזה עם הכרטיס (אני לפחות קיבלתי כזה עם X1950PRO של ATI)

VGA ->RCA\S-V -

http://www.gainbery.com/Product/Adaptor/vga%20to%20rca.jpg

פשוט מאוד מחבר אל המחשב ומשם כבל RCA-RCA בננה רגילה צהוב וסגרנו עניין.

*כל הסיפור לא צריך לעבור את ה50שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BNC זה חיבור שאני חושב שחייב להיות בכל , תבדוק אם יש לך, כשעוד לא המציאו את HOT\YES\ערוצי זהב היה פשוט חיבור אחד לשקע החשמל ועוד חיבור אחד לשקע ואז בטלויזיה אתה מגדיר כמו בטיונינג ברדיו איזה תחנה אתה רוצה לשמוע או במקרה של לראות ושומר אותה על 1 מתוך ה99 (לרוב זה סטנדרט של 99) ערוצים.

היום מה שיס והוט עושים זה פשוט לקחת את האות מהBNC ולהמיר אותו (באמצעות הממיר מן הסתם) ולקבע את התחנות ואז הוא משולב עם התפריטים וכל ה"אינטר-אקטיב".

עד היום אפשר לעשות את זה דרך אגב... אז כנראה שתוכל להמיר DVI-VGA-BNC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

BNC זאת לא שיטה טובה בישביל לפתור את הבעיה שלו אח שלי..

איך בדיוק הוא יעביר VGA ל-BNC ??

עד כמה שיודע לי זה בלתי אפשרי.

עכשיו נחזור לVGA-RCA.

אז ככה- איך משיגים כזה בארץ??

לא משיגים.

טעות שלי.

זה שהגיב אחרי צודק - זה מיועד רק לדגמים מסוימים של DELL שיודעים להוציא TVOUT בשיטת NTSC ולא RGB רגיל כמו שהכ.מ שלך משדר.

אז מה עושים?

הפיתרון היחידי זה מכשיר שמקבל אות VGA וממיר אותה לRCA כמו קסם.

הממיר הזה קצת בשבילך בתור פיתרון לא ניראה לי שמשתלם להשקיע.. תנסה לחפש משהו יותר זול מבוסס על אותו הסגנון:

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=PDVIDEOHOMEMOVIESHOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...