מחפש שיר עם משמעות באנגלית - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שיר עם משמעות באנגלית

lesForce

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Johnny Cash - Hurt

שיר מדהים.[br]פורסם בתאריך: 30.11.2009 בשעה 23:13:25

Holography -

אתה בטוח שיש לStairway to Heaven משמעות?

אתה רציני? לכל שיר יש משמעות, השאלה היא האם היא גלויה או נסתרת, האם האמן דיבר עליה או העדיף לא לשתוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק! ואני עוד תוהה אם אני מסטול מדי כשאני חושב לעצמי איך הת'רד הזה הגיע לעמוד שלישי בלי שאף אחד העיר על זה?

כאילו, כל הרעיון על לפתוח דיון בשביל לחפש "שיר עם משמעות באנגלית" נראה לי מוזר מלכתחילה-

לכל שיר יש משמעות - זה לא משנה באיזו שפה...

תבחר אחד מהשירים האהובים עליך ונסה לחשוב או לחפש בגוגל מה המשמעות שלו, בשביל זה צריך דיון המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שלכל שיר יש משמעות, אלא שברוב המקרים המשמעות קשורה לרומנטיקה בין המינים (לדוגמא הרוב המוחלט של שירי החיפושיות או מוסיקה מזרחית) שהוא מסר פשטני שאינו מביע דבר מלבד קישוט למלודיה. בד"כ כלל כותב המילים לא התכוון לחשוף פן אישי או להביע דיעה בנושא שנוי במחלוקת. זאת בניגוד לשירים שבכתיבת המילים הושקעה מחשבה או נחשפו רגשות עמוקים הקשורים לאירועים ודמויות אמיתיים מחיי המשורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שלכל שיר יש משמעות, אלא שברוב המקרים המשמעות קשורה לרומנטיקה בין המינים (לדוגמא הרוב המוחלט של שירי החיפושיות או מוסיקה מזרחית) שהוא מסר פשטני שאינו מביע דבר מלבד קישוט למלודיה. בד"כ כלל כותב המילים לא התכוון לחשוף פן אישי או להביע דיעה בנושא שנוי במחלוקת. זאת בניגוד לשירים שבכתיבת המילים הושקעה מחשבה או נחשפו רגשות עמוקים הקשורים לאירועים ודמויות אמיתיים מחיי המשורר.

חזק, אהבתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Johnny Cash - Hurt

שיר מדהים.[br]פורסם בתאריך: 30.11.2009 בשעה 23:13:25

אתה רציני? לכל שיר יש משמעות, השאלה היא האם היא גלויה או נסתרת, האם האמן דיבר עליה או העדיף לא לשתוק...

אתה צודק.

פשוט הבחור ביקש שיר לעבודה וזה שיר שכל אחד יכול לפרש לעצמו בצורה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Holography -

אתה בטוח שיש לStairway to Heaven משמעות?

תקרא את הליריקה כמה פעמים, ואתן לך רמז קטן,

איך שאני רואה אותו השיר מתריס כנגד הקפיטליזם בעולם המערבי ובפרט, כנגד שחושבים שבעזרת הון רב בהשפעת תרבות הצריכה הם יעשו את דרכם אל סוג של "גן עדן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...