לימודים עם לפטופ-מה דעתכם? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודים עם לפטופ-מה דעתכם?

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה לוקח לביצפר רק א נטבוק, ששוקלים גג 3 ק"ג. זה יותר טוב מספרים ומחברות ששוקלים הרבה יותר, ועולים הרבה יותר-וכרגע חלק מהספרים בהוצאת מט"ח זמינים בצורה דיגיטלית-באופן מלא

לגבי אמון, תלמידים שישחקו/יגלשו במחשב במקום ללמוד הם גם אותם תלמידים שעכשיו משחקים בפלאפון/אייפוד סתם בוהים בתקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מעולה, בוא נגיד שיפן לומדים עם מחשבים ממזמן (אפילו ילדים בגן עם מחשבי ... זה מפחיד xD ), אני כותב מהר מאוד במקלדת מאשר בכתב יד.

אבל לא נראה לי שמשרד החינוך יאשר דבר כזה בזמן הקרוב וכנראה שגם לא הרחוק. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני לא חושב שזה כזה מסובך כמו שזה נשמע.

הספרים כבר ממילא קיימים על מחשב כלשהו, ככה שנשאר רק להמיר אותם ל PDF ולמכור דיגיטלית. בבתי ספר רבים כבר יש מערכת משו"ב, רק נשאר החלק של תשתיות האנטרנט והחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. זו המגמה בכל העולם. בשנים האחרונות גם באוניברסיטאות. אבל בשביל זה לא צריך נייד, צריך קורא ספרים אלקטרוני. קורא ספרים אלקטרוני שוקל 300 גרם, דק כמו מחברת, קורא את כל הפורמטים, עובד שבועות בלי טעינה ומשמעותית יותר זול. אני משתמש באחד כזה. מעולה לקריאת ספרים/קבצי , עדיין לא בשל לקבצי PDF. עוד שנה - שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לומר תודה רבה לשניצל, חידשת לי המון. מתברר שזה לגמרי פשוט ונוח לכתוב משוואות במחשב. אני מפסיק עם הדפים.

הבעיה היחידה היא לכתוב סרטוטים ותרשימים, אבל אני מניח שעד 2015 גם את זה נוכל לעשות. :yelclap:

בקיצור, זהו סוף עידן הנייר. חוץ מעיתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם לפי דעתי שלהסתכל על מסך כלכך קרוב במשך כמה שעות ברציפות יגרמו לכאבי עיינים נוראיים.

כשאני חוזר מהלימודים כשאני יושב ליד בן אדם עם כואב לי אולי זה כי יש לי עיניים רגישות.

הרוב עם התלוננו על כאבי עיניים אך אמרו זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמחשב האולטימטיבי ללימודים זה מחשב עם שני מסכים, אחד רגיל מגע, והשני (על הצד השני של המסך, כמובן שאפשר לסובב שכל פעם מסך אחד יהיה למעלה) הוא מסך דיו אלקטרוני כמו בקינדל כדי שיהיה אפשר לקרוא כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...