ראוטרים מומלצים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטרים מומלצים

yaniv55

Recommended Posts

שלום

רציתי לדעת מהם הראוטרים המומלצים/ משתלמים ביותר לקניה כיום ?

לא ראיתי בסטיקי רשימת ראוטרים מומלצים לכן אני מעלה את השאלה .

(לפני בערך 3 שנים LinkSys WRT54GL נחשב כאחד הטובים , ומבדיקה בזאפ אני רואה שהוא מככב גם היום . האם הוא עדיין אחד הטובים/מומלצים ע"י המומחים , או שיש טובים ממנו / עדיפים עליו ? ( לא ברור לי למה יש עליו אחריות רק לשנה כשעל אדימקס יש אחריות ל 3 שנים )

מחינת דברים שחשובים ( אני מניח שלכל אחד , אבל אני רוצה לסגור את השאלה מכל הכיוונים :) ) : אמינות , טווח טוב וכמות ניתוקים מינימלית , ממשק ידידותי עד סביר+ ;) , וכמובן המחיר

(אני בודק בשביל ידידה , כך שאני צריך להיות יותר בררן מאשר כשקניתי לעצמי :) )

תודה על עזרתכם ,

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה המהירה ,

אבל ,

1. הרשימה מכילה כמה עשרות טובות של נתבים . אני ישראלי , קשה לי לבחור מרשימה של 5 , אז רשימה של קרוב ל 70 נתבים היא ממש אתגר :)

יש מצב למקד את הרשימה ל 2-3 הכי מומלצים ?

2. אני צריך שיפעל טוב בצורה אלחוטית . ברשימה יש לדוגמה את הנתב BR-6204WG של אדימקס , שאמנם משרת אותי בבית נאמנה , וחוץ מתקלה מעצבנת אחת שחלפה יש לי רק מילים טובות להגיד עליו מבחינתי .

מצד שני כבר במועד הקנייה דאגו להבהיר לי שהנתב הזה הוא " טוב , אבל לא מצויין " אלחוטית , בלשון המעטה . לי זה לא הפריע, כי אין לי וכל המחשבים בבית מחוברים עם כבל .

אבל אני צריך בשביל הידידה שלי שלא יאכזב אלחוטית

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ,יש שם 10 מומלצים באדום מתוך רשימה של כ 70 .

מבחינת תקציב , התקציב של ידידה שלי היה באיזור ה 250ש"ח .

כשאמרתי לה בבוקר ( לפני הבירור פה ) שה LinkSys WRT54GL אמור לעלות בסביבות ה 320 ש"ח היא אמרה שתצליח לעמוד בזה

כך שאני מניח שהתקציב הוא עד 320 ש"ח . תשתית כבלים ( שכל המודמים ברשימה מתאימים לה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד כזה דבר.

לפעמים ה FIRMWARE של הנתב יותר חשוב מהנתב עצמו.

מה שאומר שהרבה פעמים שווה לבדוק (למשל בגוגול) לגבי אלטרנטיבות של קושחות שונות (גם קושחות צד שלישי כמובן)

בסופו של דבר אין הבדל משמעותי בין הנתבים. הטכנולוגיות הם פחות או יותר זהות ומשתמשות באותן תקנים.

מה שכם יכול לשנות זה התוכנה בנתב וכמות הזיכרון שלו (למרות שאין לי ממש מושג כמה חופשי יש לנתבים אם רוצים להריץ קושחה יותר מתקדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה-WRT54GL נכנס בתקציב שלכם, אז אתה בהחלט יכול ללכת עליו אבל לטעמי זה יקר ששווה להשקיע בו רק אם מתכוונים להתקין עליו קושחה צד ג'. אם אין כוונה כזו, ניתן לחסוך מחצית מהכסף וללכת על EDIMAX BR-6204WG (לא WGL) או DLINK DIR-615 ולקבל מוצר לא פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ אבל ישלי שאלה דומה,אני מחפש ראוטר משולב מודם שאני פשוט אחבר אותו לקו האינטרנט ויקבל אלחוטי+חיבור למחשב נייח,מה ההמלצה ?

200-250 ש"ח

שחכתי לציין,ADSL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברורה לי תשובתך. השואל בקש מודם משולב עם . מי שמבקש משולב עם מודם ADSL, הרי שכוונתו (ככל הנראה) להשאר בבזק. אם כך הדבר, הרי שאם ניתן לקבל כזה מכשיר בחינם אז למה לא? ובכל מקרה גם אם נעשה חישוב -- העלות של ה-DLINK היא 240 שקל (20 שקל ל-24 חודשים) בעוד שה-LINKSYS שאני מניח שאתה מתכוון אליו (WRT54GL?) עולה לפחות 320 שקל -- כלומר 70 שקל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברורה לי תשובתך. השואל בקש מודם משולב עם . מי שמבקש משולב עם מודם ADSL, הרי שכוונתו (ככל הנראה) להשאר בבזק. אם כך הדבר, הרי שאם ניתן לקבל כזה מכשיר בחינם אז למה לא? ובכל מקרה גם אם נעשה חישוב -- העלות של ה-DLINK היא 240 שקל (20 שקל ל-24 חודשים) בעוד שה-LINKSYS שאני מניח שאתה מתכוון אליו (WRT54GL?) עולה לפחות 320 שקל -- כלומר 70 שקל יותר.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...