Logitech Z-5500 - קנייה קבוצתית - עדכון 04.12.09 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech Z-5500 - קנייה קבוצתית - עדכון 04.12.09

qwerty1987

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ לא יודע אם יש במלאי - היו 6 יחידות, אני קניתי אחת, ודרכי קנה אותה רק עוד חבר פורום אחד. היות ולא מוכרים רק לנו, אין לי מושג מה המצב כרגע.

אם בכל מקרה אתה מעוניין בפרטי הצעת המחיר - פנה אלי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע וניסיתי בעבר בנדא מגנטיק לא מוכרים ללקוחות פרטיים...

אתה מכיר משהו מבפנים או משהו?

אגב איך הרמקולים באמת פצצה כמו בביקורות?[br]פורסם בתאריך: 10.12.2009 בשעה 18:50:45

טוב שזה לא שקוף... על המחירים שאתם רושמים פה ועל כל הסקר שעשיתם רק היבואן ימכור לכם במחיר הזה...

השאלה היא איך הם מכרו לך? כי אני ניסיתי לרכוש מסך והארדיסק חיצוני משם באופן פרטי והם אמרו שהם לא מוכרים ללקוחות פרטיים[br]פורסם בתאריך: 10.12.2009 בשעה 18:58:52

מי שיכול לתת לי פרטים על הקניה שיכתוב לי

תודה,

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לאללה ברמקולים האלו

באמת הקפיצת מחיר הזו הפתיעה אותי כי שקניתי לי מחשב לפני חצי שנה והתעניינתי הם עלו בערך 1900-2100

בכל מקרה אני עדיין מעוניין

qwerty1987 אני חדש דדש בפורום ככה שאני לא יכול לשלוח לך הודעה בפרטי (צריך לפחות 5 פירסומים בפורום)

אם תוכל ליצור איתי קשר אתה בפרטי אני אודה לך מאד

מעניין אותי המחיר ואם יש כיוון לתשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, חיפשתי את הרמקולים בגוגל והגעתי לכאן.

גם אני מתוסכל שלא קניתי את הרמקולים לפני חצי שנה שהמליצו לי עליהם, אבל מי דמיין שהמחיר יקפוץ ככה??!

בכל מקרה, הצתרפתי עכשיו לאתר, אז אני ישמח אם תפנה אלי בפרטי או במייל izharsa@gmail.com

אם ההצעה אטרקטיבית (יחסית לשיגעון שהולך בזאפ) אני מעוניין גם לקנות, ויש מצב שיש לי עוד חבר שיהיה מעוניין.

בתודה מראש, יזהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מעוניין לקנות, אבל כל עוד זה נמכר במחיר של לפני חצי שנה...סביב ה-2100 כפי שדובר

מספר שאלות:

1)דרך אגב מישהו מכיר אולי את תהליך יבוא הרמקולים לארץ?(כולל הכל: מכס, משלוח, מע"מ....)

2)אם זה נרכש בחו"ל ע"י מישהו שגר שם ונשלח משם לארץ זה שווה ערך לקניה שלי מפה באתר בחו"ל?

3)קראתי באחת התגובות שיש צורך בשנאי במידה ומיבאים את זה מחו"ל, זה נכון?(כנראה להמיר בין המתח בארה"ב לארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...