Logitech Z-5500 - קנייה קבוצתית - עדכון 04.12.09 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech Z-5500 - קנייה קבוצתית - עדכון 04.12.09

qwerty1987

Recommended Posts

יש אותם במחשב של הבן שלי - מערכת לא רעה.

עכשיו אני חושב לקנות מחשב לעצמי, אז אני מתלבט.

בייעוץ שקיבלתי פה בפורום ("המלצה למערכת מוזיקה ב-3,000 ש"ח") המליצו לי על סטראו למוזיקה, לא על זה: "יש רעיון יותר טוב - מערכת סטריאו. ההבדל בין מה שמערכת כזו, אפילו חדשה, מסוגלת לעשות לבין הלוג'יטק הוא שמיים וארץ."

בכל זאת - במחיר סביר - אשקול להצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש אותם במחשב של הבן שלי - מערכת לא רעה.

עכשיו אני חושב לקנות מחשב לעצמי, אז אני מתלבט.

בייעוץ שקיבלתי פה בפורום ("המלצה למערכת מוזיקה ב-3,000 ש"ח") המליצו לי על סטראו למוזיקה, לא על זה: "יש רעיון יותר טוב - מערכת סטריאו. ההבדל בין מה שמערכת כזו, אפילו חדשה, מסוגלת לעשות לבין הלוג'יטק הוא שמיים וארץ."

בכל זאת - במחיר סביר - אשקול להצטרף.

אם אתה רוצה רק לשמוע מוזיקה, אל תלך על המערכת הזאת, אלא על מה שהציעו לך בת'רד השני (מגבר קמבריג' וכו') - שילוב מצוין ואיכות א-א !

לעומת זאת, למערכת קולנוע ביתי (יותר מדויק לחדר, לא לסלון!) המערכת של לוגיטק מצוינת ואני לא חושב שיש פתרון אחר זול משמעותית ביחס לתמורה שהיא נותנת.

אני לא מכיר את המגבר הספציפי של לוגיטק, אבל יש לי משהו דומה של קריאטיב, וזאת אחת ההשקעות הכי טובות שעשיתי בחומרת מחשב.

זה אולי הרכיב חומרה שהיה אצלי הכי הרבה זמן!. אני שוקל להחליף אותו מדי פעם, אבל הוא כלכך טוב שאני לא מסוגל לעשות את זה.

בכל מקרה מי שיקנה אותו זה ישרת אותו טוב להרבה זמן.

נב.

אין על איכות של מפענח דולבי דיגיטל/DTS בחומרה - הבדל מורגש ! אל תשקלו אפילו לקנות מערכת רמקולים 5.1 "פשוטים" בשביל קולנוע ביתי או אפילו PS3 או בלי מפענח חומרה, זה לא שווה את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כניראה שיש יותר מיבואן אחד ( =אין יבואן בלעדי ).

הינה הרמקולים באתר שלהם:

http://www.benda.co.il/cs/benda/product.aspx?p_id=3478

אם המוצרים שיש באתר של מעתק הם היחידיים שיש להם ( של לוג'יטק ), אז בוודאות שבנדא מגנטיק הם גם יבואנים ( קשה לי להאמין שהם קונים מהיבואן ומוכרים את זה ).

אני בכל אופן אנסה לברר מחר לגבי המחיר שלהם בבנדא מגנטיק, אבל אני לא מאמין שהם ימכרו לצרכן פרטי.

דיברתי עם מעתק - הם אומרים שבנדא מגנטיק קונים מהם את הרמקולים.

דיברתי גם עם בנדא מגנטיק - הם *כן* מוכרים ללקוחות פרטיים, אך צריך לדבר שם עם בן אדם ספציפי שמתעסק בזה.

בכל מקרה, נשלחו מיילים לחנויות (למרות כמות מעטה יחסית של מתעניינים), ואני אבדוק היום-מחר את בנדא-מגנטיק ומקומות נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שראית, המחיר שהוצע ממש לא גבוה ב-800 ש"ח לעומת קודם. המערכת נמצאת במלאי במקומות בודדים שמוכרים אותה במחירים הנעים בין 2700 ל-2900 ש"ח - המחיר שהוצע זול יותר.

לא מדובר בסוג המוצרים שהאדם הממוצע מחליף כל שנתיים-שלוש, לכן לדעתי לפחות, המחיר שהוצע סביר בהתחשב בנסיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת... לפני איזה שנה המחיר היה 1900 ועכשיו הוא 2700= קפיצה לא מובנת של 800 ש"ח! המחיר שהבאת הוא הנחה יחסית משמעותית אבל זה עדיין לא מספיק נמוך (לא שני מצפה שתצליח להוריד אותם ל1000 או משהו אבל עדיין...) בשבילי וממש חבל לי. זה לא שאני לא קונה כי זה נראה לי יותר מדי, זה פשוט מעבר לכמות המזומנים שיש לי... :( אם תצליח להוריד אותם אני אשמח מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום דיברתי עם http://www.datastore.co.il/ (מישהו שמע עליהם פעם? חפרתי בגוגל די עמוק כשחיפשתי על ה-Z5500 עד שנתקלתי בהם..), בשבוע שעבר נגמר להם המלאי שאותו הם מכרו במחיר של כ-2300 ש"ח ליחידה, אולם המלאי החדש שצפוי להגיע ימכר כבר בכ-2700 ש"ח ליחידה.

לא ממש ברור מה פשר עליית המחירים הדרקונית הזו - אחת החנויות טוענת שהרמקולים אינם מיוצרים עוד ושישנו קושי להשיגם בחו"ל, בעוד אחרת טוענת כי הדבר נובע מעליית מחירי המשלוחים מחו"ל לארץ.

ההצעה שבפוסט הראשי עודנה רלוונטית עד גמר המלאי המצומצם, ואין בה דרישה לקנייה של כמות מינימאלית כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה2300 עדיין יקר מדי, איפה לעזאזל ה1900 איפה? כשעוד היה אפשרי בקנייה קבוצתית להוריד אותו! אין מצב שזה בגלל ייצור, אם באתר של לוג'יטק המוצר עדיין מופיע, סימן שהם עוד מייצרים אותו. והקטע של המשלוחים זה בולשיט אחד ענק, אין מצב שהמחיר עלה בכמעט חצי מחיר רק בגלל משלוח. גג 300 ש"ח בהגזמה גסה וענקית! מרגיז שבישראל פשוט מעדיפים למכור לנו לוקשים במקום במחירים שפויים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעתק טוענים שהמחיר שהיצרן מוכר להם עלה.. כלומר הוא מוכר להם ביותר.

בכל מקרה, אם תחשוב על זה באמת, הבדל של 300-400-500 שקל לא קריטי להשקעה כזו. זו השקעה לטווח רחוק, ואם יש לך להוציא 1900, אז יש לך גם להוציא 2300, 2400 ואפילו 2600 (הייתי קונה כנראה אם לא היתה את הקבוצתית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי. אני בסה"כ בן 15 שההורים שלו הפקידו לו את כל הכסף בבנק עד שהוא החליט שהוא רוצה לחסוך לZ-5500 של לוג'יטק (אני כבר שנה וחצי +- מפנטז עליהם) ועד שהגעתי לסכום של מה שהיה אז יחסית "יקר" הקפיצו את המחירים. גם אם היו מעלי טיפה את המחיר עוד איכשהו הייתי מסתדר. המחשב הוא לא מחשב שלי, גם אח שלי משחק בו אז הייתי אומר להורים שלי שאם הם לא מוכנים להשתתף במימון כל פעם שאני לא בבית / לא על המחשב הרמקולים מנותקים/ כבויים ואז הם היו חייבים לעזור לי לממן כי אם לא אז אין אחרים באיכות סבירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לסכם עם אבא שלך שתמורת עבודה כלשהי בבית של יומיים-שלושה, הוא יתן לך את הכסף הדרוש (אבל זה כבר לדיון אחר).

גם לי אין מושג איפה לעזאזל ה-1900 ש"ח, אך בתור עובדה נתונה זה לא קיים היום. ברגע שמקבלים הצעת מחיר הזולה משמעותית מכל האחרות, עבור מלאי מצומצם שנותר, אין שום סיכוי בעולם להוריד עוד את המחיר - תהיה בטוח שאם אתה לא תקנה, יהיו אחרים שיקנו ואף במחיר גבוה יותר - אין לך שום יכולת מיקוח נוספת.

ישנה האופציה להמתין ולקוות שהמחירים ירדו. יתכן וזה יקרה ויתכן שלא - לא מדובר במוצר חדש שנמצא במלאי אצל כמות חנויות מצומצמת - מדובר במוצר וותיק שקיים במקומות רבים שמוכרים אותו ביוקר. אני לא חושב שיש מישהו שידע לחזות מה צפוי לקרות עם המחירים במקרה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב זה עולה 1400 שקל.

פי שתיים זה מוגזם.

אין להם פרופורציות.

הרבה אנשים היו קונים את זה אם זה היה מתומחר במחיר יותר הגיוני, כולל אותי.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16836121120&nm_mc=OTC-pr1c3grabb3r&cm_mmc=OTC-pr1c3grabb3r-_-Speakers-_-Logitech-_-36121120

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...