המלצה למארז טוב עד 360 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז טוב עד 360 ש"ח

omerz90

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה שואל שאלות שרובנו לא יידעו לענות לך עליהם מהעובדה הפשוטה שחנות אחת בארץ מוכרת את המארזים הללו ואין לנו ניסיון איתם, לכן הייתי מציע לך להסתכל קצת בביקורות ברחבי הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ש-lian-li הוציאו את מותג lancool כדי להיכנס לשוק המארזים התקציביים יותר. משמע - איכות סבירה מיצרן מעולה, כמובן שפחות טוב ממארזים שכתוב עליהם lian-li. אבל זו רק השערה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם שניהם או שאתה מנחש שה-590 יותר טוב עי יש לך אותו?

עריכה:

יש פה ביקורת די טובה על המארז "כשמתסתכלים על הדברים הקטנים, יודעים שמדובר במוצר של lian-li."

http://www.techspot.com/review/191-lianli-lancool-k62-k56/

שים לב שמדובר כאן על שני מארזים שלהם, K56 ואחיו הגדול K62

עריכה 2:

או lian-li מקורי...

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=1675

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מישהו יוכל לחזק, הדבר הכי מומלץ הוא שתלך לחנות ולראות בעין. מה שבטוח, הוא די שקט.

נ.ב. אם תקנה אותו, נשמח אם תעלה איזה סיקורון, אני בטוח שהרבה מעוניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהחנות באשדוד ואני גר בירושלים אז אני לא חושב שאני ילך לחנות כי היא רחוקה.

מה שכן לפי ביקורות הLANCOOL נראה לי יותר טוב מה590 ואם יהיה לי אותו אני ישמח לעשות עליו סיקור נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את הסיקור על ה-K56, הוא לא רק "אחיו הקטן" של ה-K62 האיכותי ללא ספק, אלא גם ירידה משמעותית באיכות ופיצ'רים מאחיו הגדול.

במחיר 40 ש"ח מעל CM590, ועם פחות קרור, פחות סידור כבלים ופחות מקום בתוכו לא הייתי הולך עליו רק בגלל הגימיק של "יצור מבית ליאן-לי".

אני הייתי הולך על המארז שהוכיח את איכותו ועולה פחות ולא על מארז שיושב על גימיק של בית יצור למארזים איכותיים יותר בדרך כלל, אך מהווה בעצם ירידה משמעותית באיכות.

אם היה מדובר בK62 שעלה 360 שקלים - לא היה פה מה לדבר בכלל, אבל הK56 הוא ממש לא אותו המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...