חיה לא ידועה שורטת את המכוניות, עזרה! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיה לא ידועה שורטת את המכוניות, עזרה!

ariel-ro

Recommended Posts

אהלן חברה!

בשבוע שבועיים האחרונים, אנחנו מגלים שריטות מוזרות על המכוניות.

אין לנו מושג מה זה, וזה גם שבר את הפלסטיקים של המראות.(מסביב לכל המראה, החלק הגדול שמכסה את המנגנון)

זה בוודאות לא וונדליזם, כי זה רק אם הקשתות של הגלגלים בולטות החוצה, ואם זה כהה(נכון לעכשיו)

אני מעלה , אשמח לשמוע את דעתכם.

dsc01933dl.th.jpg

dsc01935l.th.jpg

פה אתם רואים שהקצה שבור, וממש מעל הגלגל(לא רואים את זה) יש גם שריטות:

dsc01936x.th.jpg

dsc01937y.th.jpg

dsc01934xz.th.jpg

תודה, אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיה הנ"ל קוראים ערס. היא יוצאת בדרך כלל בשעות הלילה לחזר אחר הנקבה ובדרך היא משמידה כל אשר בדרכה. ואם אתה גר באזורי בת-ים\נתניה\טירה הרי ששם מסתתרים נחילים.

קרא כאן עוד: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%A1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה מזכיר נגיסות של כוס קלקר עם השיניים כשמשעמם רק שפה מדובר בפה של חיה כמו כלב שהוא גדול וארוך מספיק כדי להגיע למרחק הזה מקצה קשת הגלגל.

מצלמת WEBCAM עם מאריך מהחלון של אחד השכנים שיש לו מחשב צמוד לחלון שמשקיף ע המכוניות ומחר אתם יודעים מה קורה פה.

*בהנחה שהאזור מואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה מזכיר נגיסות של כוס קלקר עם השיניים כשמשעמם רק שפה מדובר בפה של חיה כמו כלב שהוא גדול וארוך מספיק כדי להגיע למרחק הזה מקצה קשת הגלגל.

מצלמת WEBCAM עם מאריך מהחלון של אחד השכנים שיש לו מחשב צמוד לחלון שמשקיף ע המכוניות ומחר אתם יודעים מה קורה פה.

*בהנחה שהאזור מואר.

איך בדיוק אני מקליט את החומר?

וכמה מקום צריך בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיה הנ"ל קוראים ערס. היא יוצאת בדרך כלל בשעות הלילה לחזר אחר הנקבה ובדרך היא משמידה כל אשר בדרכה. ואם אתה גר באזורי בת-ים\נתניה\טירה הרי ששם מסתתרים נחילים.

קרא כאן עוד: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%A1

:lol:

רק תיקון קטן:

http://eincyclopedia.wikia.com/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%A1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי איזה מצלמה, אני יכול להשיג אחת של , LIFACAM נראה לי.

הבנתי, כנראה זה כלב באמת.

אם זה כלב אז מה אפשר לעשות באמת.?

ואיך לעזאזל הוא הגיעה למראה של האוטו ועוד שבר את הפלסטיק שבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בוודאות לא וונדליזם, כי זה רק אם הקשתות של הגלגלים בולטות החוצה, ואם זה כהה(נכון לעכשיו)

הטיעונים לשלילת האופציה לונדיליזם אינם מספקים לדעתי. יש פה סיכוי טוב למקריות. באותה מידה זה יכול להיות בנאדם שנעים לו יותר לפגוע באזור הזה של הרכב, בנוגע לצבע, שוב - ספק למקריות.

סתם שיהייה, לגבי חוש הראייה של הכלב:

"כלבים אמנם אינם מיטיבים לראות צבעים, כמונו בני האדם, אולם הם בשום אופן אינם עיוורי צבעים! כלב מסוגל להבחין בין 2 קבוצות צבעים, בנוסף לשחור,לבן וגווני אפור; האחת: סגול-כחול והשנייה: ירוק-צהוב. כלומר הכלב רואה, ככל הנראה, את העולם בצבעים של כחול וצהוב, ללא יכולת הפרדה בין הגוונים השונים (כך סגול, תכלת, טורקיז וכחול יראו לכלב כצבע אחד בעוד צהוב, כתום, אדום וירוק יראו כצבע שני). עובדה מעניינת הנובעת מכך: כלבי נחיית עיוורים, המלווים את העיוור ומסייעים לו בפעולותיו השונות, לא יכולים, למעשה, להבחין בין האורות השונים ברמזור ועל כן אינם יכולים להסתמך על הבדלי הצבעים לשם חציית הכביש. כלבים אלה יודעים לזהות את מיקום האור ברמזור: עליון = עצור, תחתון = עבור, וכן נעזרים בחושים אחרים על מנת להעריך האם מותר לחצות: האזנה לקולות המכוניות, צפייה בפעולותיהם של הולכי הרגל האחרים וכו."

אני לא מומחה גדול, אבל מהתמונות נראה כאילו הפגיעה נעשתה באמצעות שרשרת או קבוצת מאוגדת של חוטי מתכת או חומר אחר. הפגיעה מכוונת מלמעלה אל קשת הגלגל ובדרך מלטפת (וגורמת לשריטות שנראות לעין כיותר חלשות מהפגיעה במטרה עצמה) את החלק שבדרך.

אפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי איזה מצלמה, אני יכול להשיג אחת של , LIFACAM נראה לי.

הבנתי, כנראה זה כלב באמת.

האמת זה יכול להיות גם ערנב. עמרי ?

אם זה כלב אז מה אפשר לעשות באמת.?

לתת לו שכר בתור שומר. אם זה מה שהוא עושה למכוניות, נראה לי פינוק שישמור עלייך.

ואיך לעזאזל הוא הגיעה למראה של האוטו ועוד שבר את הפלסטיק שבה?

כנראה ראה את עצמו ולא אהב מה שראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אם זה הערנב אז אין מה לעשות אלא לתת לו להמשיך מעלליו, אתה לא רוצה לדעת מה קורה למי שרק ניסה להעיר לו

לדעתי מה שתעשה זה לישון ברכב בלילה ואז לתפוס את המניאק, אבל שוב אני מזכיר, אם זה הערנב פשוט תוותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאל את גיל גריסום אולי הוא יודע :P

תמרח סחוג על הכנפיים של הרכב..זה כבר ירחיק את מה שזה יהיה.

רעיון לא רע האמת... רק תבדוק שזה לא מוריד את הצבע מרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...