למי שיש ספק HEC 500TE-2WX שיכנס - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שיש ספק HEC 500TE-2WX שיכנס

ar2r

Recommended Posts

תגידו יש בספק הזה חיבור אחד של 24 פינים ללוח אם או שיש לו תחיבור של 20 ועוד אחד של 4 ?זה נראה לי לא תקין שזה ככה

יש לי לוח אם GA-MA770-UD3

אני צריך המלצה יש לי ספק ישן ודפוק אני רוצה לקנות אחד שיתאים בול למערכת שלי התקציב שלי בין 250-450 אני לא יודע גם עם יש צורך להשקיע הרבה כסף לספק למערכת שלי אז אני מחכה לתשובה ממבינים

אמרו לי כבר ללכת על זה מה דעתכם?

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=893

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20+4 Pin Main Power Connector

6x Peripheral

1x Floppy

4x SATA

2x PCI-E

1x 8 pin (4+4 pin)

אני חושב שזה עונה על כל השאלות. יש 20+4PIN ללוח אם ויש 4+4PIN למעבד. ללוח שלך צריך 24PIN ללוח מה שאומר שאתה לא מפרק את ה 4PIN האחרונים. אם החיבור למעבד הוא 4PIN ולא 8PIN אתה מפרק את ה 8PIN שיש לספק, חצי יהיה מחובר וחצי יהיה באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת תמונה? אני לא מבין כל כך מה הבעיה. אמור להיות לך שם חיבור של 20+4PIN ו 4+4PIN, הם לא קשורים אחד לשני. אם החלקים המתפרקים שלהם לא מחוברים אז החלק המתפרק אמור להיות קרוב לחלק השני, לא קשה ליראות איך הם אמורים להתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה החיבורים שיש לי בעיה איתם מה שמסומן באדום

mbproductimagegama770ud.jpgw490.png

כמו שתרואה צריך להיות להם מהספק חיבורי 4 ועוד 4 ואצלי יש חיבור אחד שנכנס ... השני לא נכנס כי הצורות אצלו אותם צורות רק הפוך וזה לא נכנס שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ה 8PIN מיועד למעבדים בעלי הספק גבוהה מאוד ולמניעה של הפרעות במהלך OC.

לא אמרתי שמחברים רק 4PIN אמרתי שאם אין לך חיבור 8PIN אתה יכול לחבר רק 4, לספק הזה יש 8PIN אז מחברים את כל ה 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לחבר את החיבור החסר יש לי איזה 3 כאלה של ארבע פינים אבל אני לא יודע עם זה נכון כי הצורות לא מתאימות בפינים עם אתה מבין למה אני מתכוון..

שווה להכניס בכוח?

נראה לי צריך למצוא מישהו עם לוח כמו שלי MA770-UD3 ושיענה לי על השאלה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...