האם נטוויז'ן חוסמים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נטוויז'ן חוסמים?

ORrrr

Recommended Posts

כבר הרבה מאוד זמן שאני מנסה להוריד קבצי מכמה וכמה אתרים וזה פשוט או שלא מצליח להוריד או שזז ב כמה בייטים לשניה ולוקח הרבה זמן עד שיורד..

האם זה קשור לנטויז'ן? כי להוריד דברים בכללי אין בעיה

תודה מראש, אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו זאת הבעיה.. הקובץ טורנט עצמו לא יורד..

אם אני מצליח כבר להוריד את הקובץ אז אני מוריד על מהירות מירבית תמיד, אבל ה**נות האלה חוסמים מההתחלה

יש איזה משהו שאפשר לעשות? כאילו אם אני מתקשר ואומר להם שאם הם לא מפסיקים לחסום אותי זה אומר שהם לא נותנים לי את השירות שאני משלם עליו ואני מתנתק מהם. זה יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה בעיה, הכל עובד מצויין עד שמגיעים להורדה של הקובץ ואז הוא מוריד על 600 ביט במקרה הטוב. ממש חוצפה מה שהם עושים שם (ניסיתי משהו כמו 10 אתרים ובכולם הייתה אותה בעיה).

עריכה: עכשיו למשל יש לי את הבעיה, בניגוד לפעמים קודמות הפעם גם האתרים לא נפתחים כמו שצריך ומאלה שנפתחים לא ניתן להוריד :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין את הבעיה הזו.

יש לי שני קווים. אחד מבזק ואחד מהוט.

הספק שלי הוא בינלאומי בשניהם.

אז אולי אתה רוצה שנכתוב לך פעמיים גבר בתעודת זהות?

מה זה קשור עכשיו לנושא.. האם מישהו עם בעיה זהה ניסה להתקשר לנטויז'ן והם סידרו לו את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביעה היא לא ההורדה של התוכן שרוצים להוריד, הבעיה היא הורדה של קובץ הטורנט עצמו (בדרך כלל לא יותר מ 100K, לא משהו שדורש יותר משניה), בשעות מסויימות לא ניתן להוריד בכלל את הקבצים האלה.

ניראה לי שבמקום אחר הזכירו את הבעה ומישהו אמר שהוא דיבר עם NETVISION והתשובה שלהם היא שהם "מודעים לבעיה". תזזכרו שאם אכן מדובר במשהו יזום של NETVISION אז הם עוברים על החוק לכן קל להם להציג את זה כבעיה שהם לא יודעים מה הגורם שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה לי אישית המון גם בבזק בין לאומי, בעיקר בשעות הערב ובסופי שבוע

רק מול טראקרים מאוד ספציפיים - למשל TL (בהדביטס זה לא קורה, גם לא בוואפלס).

כמו שכולם ציינו - קובץ הטורנט עצמו יורד במהירות של בייטים לשניה, ההורדה נכשלת הרבה מאוד פעמים עד שמצליחים להוריד אותו בהצלחה.

(ואז להתחיל את ההורדה ממש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...