טלפון סלולרי בכיס=קרינה לאשכים? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סלולרי בכיס=קרינה לאשכים?

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנושא נבדק והגיעו למסקנה כי לא בריא לשים את הפלאפון בכיס הקידמי.

שמעתי פעם על אדם שהיה לו ולאישתו בעיה להיכנס להריון והם פנו לרופא שהמליץ לגבר להרחיק את הטלפון מהכיס כי זה פוגע בספירת הזרע ולאחר מכן הבעיה נפתרה. עד כמה זה נכון ואמיתי לך תדע.. אני אישית לא שם את הטלפון ולא ממליץ גם לשים בכיס בישבן כי אם הטלפון שביר ייתכן וחס וחלילה תשב עליו וחבל.. :-\

כעיקרון הנושא פועל כמו לפ-טופים על הרגליים, זה החום שעושה תנור לאשכים ופוגע בפוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלתכם, אני שם את הנייד שלי בכיס הימיני בחולצת מדים, בשמאל הלב ואלוהים יודע אם יש קשר... :-X

ברגיל אני הולך עם דגמ"ח או מכנס עם כיס צידי איפה שהברך או ששם את הנייד בתיק, גם ככה מרוב שהוא במצב רטט אני לפעמים מרגיש רטיטות בגוף כאילו הוא מצלצל.. :kopfpatsch:

אומנם טלפון לא מוציא המון קרינה ואין מחקרים שמוכחים דבר בנוגע לנושא הקרינה בו, אבל יש את העניין שככל והקליטה נגרעת ככה הנייד מתאמץ לחפש אנטנה ומגביר את עוצמת השידור שלו= יותר קרינה. מסכנה, אל תדברו בבורות! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם נרתיק עוזר או לא , על כל מקרה אני מידיי פעם מחליף מיקומים ( סאמק ) יש לי מקום ביום - כיס קידמי באוטו זה על המושב ליד הנהג ובערב נרתיק מאחור ( מוכן לשליפה ) חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס עם הפראנויות. כל עוד המכשיר לא משדר (נמצא בכיס ואתה עם דיבורית) לא חושב שיש ממה להיות מוטרד.

גם פעם ב... כשהוא Checkpoint מול הספקית, זה תהליך שמתרחש שניה ולא שווה ערך לעוצמת השידור של המכשיר כשהוא במצב שיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...