Black Friday 2009 כל המבצעים לכאן! - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2009 כל המבצעים לכאן!

The_overclocker

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיבינימט הרגתם את האשכול

מה אכפת לי שאתם רוצים לקנות עכבר? אתם לא יודעים לקרוא?

אתם רוצים למצוא מישהו שיקנה אתכם חכו לפחות שיהיו מבצעים! ותפתחו אשכול חדש.

מה הטעם שיש 15 עמודים של זבל ואי אפשר להתעדכן כמו בני אדם אם יש או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי להגיב רק הפעם ורק על הנושא הספציפי הזה פעם אחת ולתמיד ,

אם יש ספאם זה לא עוזר שניכנס עוד אחד ואומר שיש ספאם ובכך הוא מספים עוד יותר ופותח דיונים שאינם קשורים לנושא התרד , ראה דוגמה של ההודעה שקדמה לו ,ההודעה שלו , שלי ושלך - לא קשור לדיון בכלל הוא "צועק" ספאם ולמעשה כך הוא עצמו מספים ! יש מנהל לפורום וצריך לפנות לשם אם יש איזה הערות , טוב מצטער על זה .

עכשיו לנושא התרד , הכותרת שלו היא "כל המבצעים לכאן " אבל אין עדיין מבצעים ! לא ממש בטוח שיהיה ! לא ידוע מה תהיה המהות של המבצע !

וזה מצחיק עכשיו לפתוח את "באר המשאלות " על מה אני רוצה לקנות , אולי זה בכלל לא במצע , לצערינו המשותף , את זה נדע רק בעוד יומיים ורק אז יהיה צריך לפתוח תרד אקטואלי משהו בסגנון :" הולך לבאג בראשון לקנות מקלדת 1+1 מישהו מצטרף ?" אתה מבין על מה אני מדבר ?

לסיכום התרד הזה מקדים את זמנו ולכן הוא נהפך למה שהוא נהפך להלן שסתום לשחרור לחצים לפני יום שישי השחור , את התרד על מי רוצה לקנות יחד איתי זה יהיה צריך להפתח לאחר הכרזת המבצע והבנת טיבו ומרכולתו .

והינה הוא הולך להספים שוב V V V :s05:

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרתי ::)

ולא כתבתי את זה כדי להספים, כתבתי את זה כדי שאנשים יפסיקו לכתוב הודעות חסרות תועלת של "מי רוצה להתאחד בסמטה חשוכה באזור חולון ולקנות מקלדת?"

ושנוכל להכנס לאשכול ולהתעדכן כמו בני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבינימט הרגתם את האשכול

מה אכפת לי שאתם רוצים לקנות עכבר? אתם לא יודעים לקרוא?

אתם רוצים למצוא מישהו שיקנה אתכם חכו לפחות שיהיו מבצעים! ותפתחו אשכול חדש.

מה הטעם שיש 15 עמודים של זבל ואי אפשר להתעדכן כמו בני אדם אם יש או לא?

זה בעיה שלך שעשית מעקב, הדיון לא חייב להתנהל כפי שבא לך ולכלול רק את התוכן המעניין אותך. לא טוב לך? אל תכנס!

גם ככה המבצעים מתחילים בשישי אז אתה מוזמן לא להתעניין עד אז, לחכות לעיתון או לעשות רפרש לאתר של באג ואופיס דיפו עד שתראה מבצע

ובחזרה לנושא:

אני גם מהקריות, לא יודע מה בדיוק יהיו המבצעים אבל מחפש עכבר (ואולי גם מקלדת אם יסתדר הדיל), הארדיסק נייד\נייח+מארז, DOK והפתעות אם יהיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא:

אני גם מהקריות, לא יודע מה בדיוק יהיו המבצעים אבל מחפש עכבר (ואולי גם מקלדת אם יסתדר הדיל), הארדיסק נייד\נייח+מארז, DOK והפתעות אם יהיו

גם אני מהקריות ורוצה עכבר או סט , גם DOK 16/32 GB או הארדיסק נייד וכרטיסי SD.

צור איתי קשר בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...