שדרוג ביוס של P5E DELUXE למקסימוס פורמולה - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג ביוס של P5E DELUXE למקסימוס פורמולה

ami-365

Recommended Posts

מקבל את הדברים ,למרות הסיפוק בידיעה שהחומרה תקינה ,כי היה לי ויכוח עם הטכנאי שמכר לי את המחשב הזה..

כרגע החזרתי את מצב המתח בביוס לAUTO...אך זוכר שזה היה על 1.5V..

אני הולך להחליף עכשיו את מיכל המים לגדול יותר,כדי לשפוך אליו את הכמות שנשארה ...

ואז אטפל בעניין המוד.. ואם יהיו לי שאלות בקשר לזה אז אדבר איתך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאחר חפירות שעשיתי בשני הנושאים:המוד והשדרוג,מצאתי שמוד עפרון דבר שהוא אפקטיבי בתוצאה שיביא בטווח הקצר..ואולי זה טוב למי שרוצה להגיע לאוברקלוק הישגי ומדהים..אבל בטווח המאוחר יותר שכרו יהיה בהפסדו לצערי...לפי מה שאומרים על זה בפורומים:נטרול הVDROOP יוצר מצב של חוסר מוכנות לעליה או ירידה של מתח פתאומי,

שיכול להווצר כשהמעבד עובר ממצב של מנוחה למצב של עומס..ויכול להווצר מצב של אנדרשוק בתהליך שקורה,כשהווסת הזה שנקרא-VDROOP מושבת או מוגבל באיזושהי צורה...ניסיתי לקרוא יותר גם :למה VDROOP הוא חיובי ולא רק שלילי...והמסקנה היא סכנה ללוח ואולי מעבר לזה...מי שיגגל בנושא הזה ימצא את כל הדברים האלו שהזכרתי כאן...-אמשיך בחיפושי אחר פתרון בריא יותר...מה שכן יצא מזה שלפחות ידוע לי מה עוצר לי את התהליך של האוברקלוק...אבל לא מוכן להסתכן לא בזה ולא בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשלכות בטווח היותר מאוחר הן שקובעות...זה ישים כמו במקרה אצלי ..התהליך מצליח אך בוולטאג גבוה שלא משתנה במצבי מנוחה..יכול אולי להביא אותו לשיאים---השאלה היא המחיר...הלוח (במצב של VDROOP מדוכא) יכול להיות מופתע ממשהו לא צפוי עקב ירידה קיצונית של מתח או ההיפך...ויכולה להתרחש שם תופעה שנקראת אנדר או אוברשוק בגלל חוסר יכולת לדייק באספקת כמויות המתח שהמעבד או רכיבים שקשורים אליו ,צריכים לקבל בטווח זמן שמתרחש לו משך שבריר שניה...

הוויסות העדין והדק הזה שהVDROOP מעניק ברגעים דרמטים שכאלו...כשהוא מנוטרל...זה נזק...

הוא לא סתם קיים שם ...התפקיד שלו לשמור על יציבות מקסימלית...הפתעה זה עניין של זמן..ככה נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hi voodoo -שני לינקים שמצאתי בחיפוש ראשוני ומהיר בנוגע ל-VDROOP :

http://www.overclock.net/intel-motherboards/442636-asus-mbs-vdroop.html#post5328186

http://www.ocforums.com/showthread.php?t=541327

הלוח הזה נבנה אחרי הרבה מחקרים ונסיונות על ידי מומחים הכי גדולים בתחום הזה של יצור מערכות,

והפונקציה של אפשרויות האוברקלוקינג שלו משחקת תפקיד חשוב בשיווק של המוצר הזה,משהו לא מתחבר לי פה לא יודע...

צריכה להיות דרך יותר נקיה להתחכם איתו...פשוט להלביש לו מעטפת אחרת שלא תבטל שום פונקציה שם ...יש וזה קיים.

אעדכן אותך כשאמצא את מה שיתאים...ביי בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...