שדרוג ביוס של P5E DELUXE למקסימוס פורמולה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג ביוס של P5E DELUXE למקסימוס פורמולה

ami-365

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעלה את המתח ל 1.4v, תבדוק לכמה הוא צונח בעומס, והאם השינוי הקטן הזה בכלל עוזר.

תשקול לעשות מוד עיפרון למתח על הלוח שלך. עם המעבד הזה זה בבחינת הכרח.

http://www.clunk.org.uk/forums/guides/1334-p5e-maximus-pencil-vdroop-mod.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה VOODOO-3-אתה חד ומהיר כחץ...חחחח

המתחים של הCPUZ שציינתי קודם ..מסתבר בדיעבד לאחר שנכנסתי לביוס כדי להעלות ל1.4V ...מתח המעבד היה במצב AUTO...שיניתי בהדרגה כלפי מעלה מספר פעמים עד לאחרון...1.4V. .המחשב קרס לאחר מספר שניות..והוולטאג ירד גם..

מסתבר שמצב AUTO היה עדיף כבר...חחח..

בקשר למוד עפרון -אבדוק את העניין איך עושים..אך שמעתי גם שיש איזושהי תוכנה שמנטרלת או שולטת בDROOP הזה ..

או החלפת המעבד-גם אפשרות לא? או שגם אז אתקל באותה הבעיה, מאחר וזוהי מגבלה של הלוח...

אם ישנו רעיון ישים שישחרר אותי מהמגבלה ,,,אשמח לשמוע עליו בינתיים תודה על הכל ומחכה לתגובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך זקוק ליותר מתח במהירויות הנוכחיות.

אני עובד על לוח דומה ומעבד דומה, Q6600 - 3.4Ghz @1.475v.

על איזו גרסת אתה עובד ?

מוד עיפרון זאת הפעולה הפשוטה ביותר שאתה יכול לבצע על הלוח שלך בלי לגרום לנזק, ולקבל את מירב התועלת.

תקרא על זה קצת, תתכנן היטב את הביצוע, ולא אמורות להיות בעיות.

להחליף את המעבד זה לברוח ! ;)

ה Droop אמנם ממש משמעותי במרובעי , אבל אחרי שאתה מתגבר עליו - זהו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסה 405 האחרונה..

אגב ,ראיתי סרטון של מוד עפרון ביוטיוב ללוח הזה בדיוק...זה לא סיפור ואעשה זאת מחר..

אצטרך לקנות את סוגי העפרונות השונים לצורך כך...אבל ראיתי גם שמשדרגים ביוס של RAMPAG FORMULA ללוח הזה ...

אולי שם משתחררת המגבלה ההיא...?תקן אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו מגבלה ?

ה OC שלך ממש לא משמעותי ברמות האלו, ואני לא חושב שיהיה הבדל כלשהו בין גרסאות ה (שמלכתחילה, ללא הבדלים מהותיים - לא הייתי עושה פלאש).

יש לך קישור לתוספות למינהן שמביא עמו הביוס המשודרג הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי למגבלה שיוצר VDROOP...או שביוס אחר אינו יכול לפתור את המגבלה הזו ...?זו השאלה...

מצאתי לינק שמישהו אומר שם ששדרג ושזה השפיע גם על VDROOP אצלו-http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=261258

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הגדרה שמקורה הוא תוכנתי, כך שביוס אחר יכול להתגבר עליה.

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/intel/showdoc.aspx?i=3184&p=5

אני יכול להגיד שמוד העיפרון נותן תוצאות דומות מאוד, אבל אם אפשר לעשות את זה עם ביוס משופר - אחלה.

השאלה האמיתית היא לגביי התאימות של הלוח והביוס. טעות קטנה - ואתה בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לדעתי לבדוק את העניין לעומקו...כי אולי מה שתרוויח זה :עוד יכולות ושיפורים שקשורים למתח וטמפרטורה נמוכים...

אבל אם אין מנוס אז בדרך האחרת..כמו מוד עפרון וכדומה...

אבל מהתקלויות פה ושם במאמרים שהיו קשורים לנושא הבנתי שזה קיים...וההתמקדות התחדדה דווקא סביב ה-RAMPAGE FORMULA ...וממה שהתרשמתי מקריאה פה ושם-Rampage 410 -זה הכיוון...צריך לחקור עליו יותר ליתר בטחון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,הלכתי לפי ההצעה להעלות את מתח המעבד לרמה של 1.5..כי פחות מזה הVDROOP מנחית אותו חזרה ל1.3 ומשהו..

תשמעו הכל הלך חלק ויציב חבלז...חחח..אלו התוצאות שקבלתי:מצורפים המצבים של מנוחה ועומס..תודה רבה לכם חבר'ה..

השאלה היא איך אני מתקדם מהמצב הזה הלאה ומה בנוגע לזכרונות וכדומה..מכפלה..או שזה עדיין מוקדם....

אנא את תגובתכם בעניין ..תודה רבה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה..הבנתי,אוקיי..אז אלך להביא את הדברים הנחוצים לשם כך...

אם ישנן איזשהן הערות שקשורות לזהירות סביב המוד הזה ,אבקש שתגיד לי אותן...למרות שאני אעזר במדריך שביוטיוב..

אגב סיימתי כרגע בדיקה של שעה בOCCT..והכל עבר חלק,הטמפרטורות היו באזור ה-51C .

בנוסף לזאת..עשיתי את שני סוגי הבדיקות בPRIME[שעה כל אחת]...והכל עבר חלק ויציב...

אוקיי,אז עכשיו לפחות אני יודע את פשר הקריסות שארעו בזמן הבדיקות הקודמות,,ולמדתי מזה המון..וגם ממך אחי..תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...