יש כאן אנשים שהצליחו להיגמל מקולה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש כאן אנשים שהצליחו להיגמל מקולה?

kobi_af

Recommended Posts

סוכר - סוכר הוא חומר כימי חומצי וממכר. צריכת סוכר בתצורותיו השונות אומנם מעלה את רמת הסוכר בדם במהירות, אולם עם ירידת השפעתו הוא גורם למצב ההפוך - חוסר ערנות, מצב רוח ירוד ועייפות. צריכה מופרזת של סוכר גורמת להשמנה, עששת, היפראקטיביות אצל ילדים, עצבנות, קנדידה, טריגליצרידים בדם. צריכתו המוגזמת מעלה את הסיכוי לסרטן המעי הגס.

סוכר ממכר ומסוכן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודם תחליף למים ואל תקנה, ובנוסף אני ממליץ לך כשממש מתחשק לך קולה תקנה בירה שחורה יותר בריא ויותר טעים(זאת כבר דעה אישית).מעל 13 שנה ללא קולה (למעט פעמים ש"נטלתי" בחו"ל להתמודד עם כאב בטן - אחלה תרופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר את התקופה ההיא שהייתי קם בלילה לפעמים עם חשק חזק לקולה...או על הבוקר לפני הבסיס, זה היה ממש חרא הרגשה מגעילה.

הפסקתי עם קולה פשוט התחלתי לשתות הרבה מים, או להוסיף להם ממתיק כמו פטל ככה שיהיה יותר קל לשתות את זה, או פשוט מים בטעמים...ולאט ירד לי החשק לקולה עד שלא הרגשתי בכלל, אבל עכשיו מדי פעם אני שותה פעם ב...בארוחת שישי שבת בד"כ או סתם עם איזה אוכל חפיף כמו ג'אנק במקדונלדס ושטויות דומות.

אבל בכללי איזה שנה בערך + לא נגעתי בקולה..עכשיו מדי פעם זה לא נורא (מדי פעם אני מתכוון פעם בשבוע או פעמיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מים זה לא מרווה? מאיזה עולם נפלת? מיצים מוגזים למיניהם זה לא מרווה בשיט.

ולגבי "גמילה מקולה".... אף פעם לא בדיוק הייתי מכור. אני שותה רק בסופ"ש, וגם אז לא בדיוק הרבה :nixweiss: ובמהלך השבוע אני לא ממש מרגיש שזה חסר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני איכשהו מסכים עם D0ri. מים פשוט לא נותנים לך את הסיפוק הזה.

בעבודה האחרונה שעבדתי בה היתה לי גישה מתמדת להמון קולה [ויש לומר שגם ניצלתי אותה], תמיד אהבתי קולה ואני ידוע כאחד ששותה הרבה. באיזשהו שלב החלטתי שאולי אני מכור וצריך לבדוק את זה. אמרתי שננסה להתנזר מקולה לחלוטין למשך שבוע. הייתי בטוח שיהיה לי קשה ואני אחטוף כאבי ראש ואתפתה לשתות בעבודה או ביציאות. האמת - היה בסדר גמור. אפילו החזקתי כמה ימים מעבר לשבוע סתם כי יצא לי. לטווח ארוך אין לי מושג מה יהיה. תנסה גם ותראה איך תרגיש.

האמת שאני מאוד אוהב מיץ תפוזים וכאלה. יש מצב שזה עדיף או שכשמדובר במיץ תעשייתי הכל אותו חרא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שהמיצים הטבעיים , לא לגמרי , של SPRING , הם אפילו יותר מתוקים מקולה , וחוץ מזה , בקולה יש קפאין מה שיכול לעזור לאנשים לפעמים על הבוקר ,

ולא תמיד בא לך קפה על הבוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על גמילה מקפאין שמעת?

גמילה מקפאין מתבטאת בתופעות לוואי של גמילה,

בעיקר מיגרנות חזקות.

מה שכן, לדעתי זה הדבר היחיד שיכול להיות ממכר בקולה.

פותח הת'רד, תתחיל לשתות שחור בוץ, זה לגברים :xyxthumbs:

לסוכר לא מתמכרים באופן ישיר, אלא מפתחים סכרת עקב שיבוש

רמות האינסולין בדם בגלל צריכה גבוהה מדי של סוכר.

בקולה כמעט ואין קפאין (יחסית לקפה - בכוס קפה יש כ750 מ"ג קפאין, בקולה - 100).

קפאין זה סם ממכר ומסוכן, קרוב משפחה של ההרואין.

סוכר, כמו כל פחמימה אחרת, הוא חומר ממכר שהגוף האנושי אמור לצרוך בכמויות מתונות מאד, לעומת שומנים וחלבונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...