איך לצפות בתוכנה VLC במסך פלסמה 42 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לצפות בתוכנה VLC במסך פלסמה 42

arigo

Recommended Posts

שלום רב,

שאלה חיברתי דרך RGB את המחשב לטלויזיה הבעיה שאני צופה בסרטים נשארים למעלה ולמטה פסים שחורים ובעצם אני מפסיד המון שטח מסך סתם

מדוע זה קורה? כיצד לעבוד נכון בכדי לראות את הסרטים בצורה המיטבית ביותר?

האם תוכנה אחרת ? חיבור אחר יפתור את הבעיה ? או לא אלא כיוונון של משהו אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בהחלט קראתי והבנתי אבל בעצם זה שקניתי 42 אינטש לא כ"כ פרקטי בסרטים :pissed: די מאכזב במקרים רבים

אחד הדברים שאנסה כל מיני סוגי מתיחות בתוכנה או מתיחות מסך אולי כך אשפר קצת את שטח התמונה

תודה אז מה היה הרעיון של 16:9 לטלויזיות ? סתם אקראי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה יחס של 4:3 זה אמנם יחס של מסך רגיל/מרובע אבל זה ימתח לך את הסרט וככה תראה אותו על מסך מלא במסך רחב :-\ (לי אישית זה לא מפריע), אגב שינוי היחס וידאו בBSplayer קצת יותר נוח עם קיצורי המקשים (Shift+1 זה מקורי , Shift+2 זה 16:9, Shift+3 זה 4:3 ויש גם יחס אנמורפי שהוא מותאם למסך רחב אבל אני רואה שזה בידיוק כמו 16:9)

אם אתה מעוניין תוריד מפה את הגרסה החינמית BSplayer 2.5.0

http://www.filehippo.com/download_bsplayer/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זה מעוות את התמונה וזה ממש נוראי לצפות ככה בסרטים, אני לא מבין איך זה לא מפריע לך.

לפותח הדיון:

ב (ובהרבה נגני וידאו אחרים) אפשר לעשות CROP (בתפריט הקליק הימני של , תחת VIDEO) לרזולוציה המתאימה.

אתה אמנם מאבד חלקים מהצדדים או מלמעלה ולמטה של הסרט (בהתאם לרזולוציה שלו) כך,

אבל שאר הסרט ממלא את כל המסך בהתאם לרזולוציית ה CROP שבחרת (מן הסתם אתה בוחר ברזולוציה של הטלוויזיה שלך)

ואין עיוות בתמונה (CROP פשוט חותך את השאריות כך שיוכל למלא את המסך, בניגוד לשינוי רזולוציה שמעוות את התמונה)

16:9 או 16:10 לרוב מתאים לטלוזיות הרחבות של ימינו.

אני אישית מעדיף לא להשתמש ב CROP ולראות את הסרט במלואו עם הפסים שחורים.

אבל אתה יכול לנסות את האופציה הזו ולראות אם זה מסתדר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זה מעוות את התמונה וזה ממש נוראי לצפות ככה בסרטים, אני לא מבין איך זה לא מפריע לך.

הכל תלוי באיזה גודל מסך אני רואה סרט אם אני רואה במסך 21' נוח לי יותר כשזה מתוח אבל אם אני רואה במסך ב29' ומעלה יותר נוח לי לראות את זה לפי המקור/16:9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...